Antroji senų gyvenimo gyvenimo dalis: plyšiai - amerikiečių imigrantai

"Šis atvartas yra iš mano senosios sijonėlės, prisiminti,tokie kviečiai geltoni, su ragų? Gaila išmesti, bet aš netelpau! Ir tai yra močiutės nosine. Jis viską valgė dulkste, bet, pamatai, koks gražus modelis buvo ant audinio? Ir šis kūrinys - tai, jūs neįsivaizduosite, sarafanas, kuriame Grishka ir aš pradėjome savo pirmąją datą ...

Katėja parodo man savo lobius - spalvingąantklodė, pagaminta "plastinės" stiliaus. Ji surinko ją savaitę. Kiekvienas atvartas yra visa istorija. Ne blogiau nei šeimos albumas. Tik ne piramidės, jūrų gyvūnai ir vakarinės suknelės su baigimu, - kai kurie prisiminimai. Antklodė yra tikrai nuostabi graži ir ypatingai paliesta.

Kur ir kada atsirado šis neįprastas būdas? Kas buvo jos autorius? Dabar sunku pasakyti. Bet viename iš Kairo muziejų vis dar išlieka neįprastas ornamento modelis, pagamintas iš skirtingų gazelės odos gabalų. Žinoma, vis dar sunku tai vadinti "plyšiais", bet idėja sugauta!

Ką mes vadiname "plakatiniu siuvimu"atėjo pas mus iš Amerikos. Ten jis buvo sukurtas ... skurdo ir imigrantų, kuriems dažnai trūko pinigų už maistą, ne tik už naujus drabužius. Todėl "nauji dalykai" buvo siuvami iš visko, kas atėjo į rankas. Drabužiai buvo išmesti tik tuo atveju, jei visi "gyvi" daiktai buvo išpjauti iš jo. Taigi yra "antklodė" - dygsniuotas antklodė su šiltu pamušalu. Tada "antklodė" pradėjo vadinti viskuo, kas buvo siuvama iš skirtingo audinio gabalėlių. Abu šio metodo pavadinimai yra anglų šaknys - "raukšlės" išverstos kaip "raukšlės" ir "antklodė" - kaip "dygsnio".

Su "antklodė" netgi prijungtas vienas iš įdomiausiųtradicija - kraitis mergina (mes vis dar kalbame apie migrantus) būtinai turi apimti 12 dalykų padarytus durstinių techniką, o paskutinis, 13-ką (iš esmės tai buvo antklodė), pradėjo siūti nuo užduoties ir baigėsi prieš vestuves.

Pamažu vis labiau populiariAmerikietiškas menas, taisyklės ir schemos pradeda pasirodyti, atvartos nebėra surenkamos savavališkai - kiekviena adata verčia bandyti sukurti savo unikalų šedevrą. Anglų kalba buvo labiau linkusi į geometriją, olandų - daržovių modelius (tulpės buvo tiesiog privalomos!).

Skiautinys - atima verslą, bet vysto vaizduotę, skonis, tikslumą ir kruopštumo. Ne veltui persikėlimo bendruomenės skiautiniai tapo privaloma įgūdžių bet gerai išauklėtas mergina.

Pabandykite ir prisijungsite prie šios neįprastos technikos, bet pradėkite nuo ko nors paprastesnio, pavyzdžiui, su tokiais gražia mažais maišeliais: rankinės:

Meistriškumo klasė siuvant rankinę-puodelį

Po sėkmingo pirmojo amato, galite tęstisudėtingesni darbai. Svarbiausia šiame versle yra didelės skudurų atsargos. Dėl šios priežasties jums nereikia drabužių ir baldų paleisti - palikite ant močiutės, močiutės-teta, ir rasite daug medžiagos! Paprastai tokie indai yra tiesiog palaimintos suknelės vietos, nes prieš tai audiniai dažniausiai būdavo spalvingi, spalvingi, įdomūs "žirneliai" ir "šukuoti" - tiesiog pasiimk ir fantazuok!

Sėkmės, my dear siuvėja!