Garsūs žiemos filmai: kas verta pamatyti

Žiema - tai jaukių pledų, karštos arbatos ir, žinoma, mėgstamų filmų, kurie mums labai ilgi šaltiems vakarams, laikas. Šis sezonas yra labai turtingas kinogorozhayem, ir todėl kinomanam turės kažką daryti. Kas verta pamatyti? Mes pristatome jums labiausiai tikėtinus šio laikotarpio filmus, kurie dar prieš pasirodant turėjo furorą.

1. Hobbitas. Smaugos tuštuma

Prieš metus pristatė puikų Peter'į JacksonąJohn Tolkieno naujos trilogijos pradžia. Antroje dalyje žiūrovai galiausiai galės pamatyti drakoną Smaugą, kuris pavogė didžiulį auksą iš gnomos karalystės. Tai yra su juo ir kovos su pagrindiniais personažais - hobitu Bilbo, Gandalfu ir dar 13 kareivių iš rumunų karalystės. "Žiedų valdovo" mėgėjai neabejotinai bus malonu grįžti prie "Orlando Bloom" atlikto gražaus Elfo Legolaso ​​ekranų.

2. Išliks tik mėgėjai

Tai yra vienuoliktas pilnametražis filmasJim Jarmusch, kuris šiais metais kovojo už pagrindinius festivalio apdovanojimus Kanuose. Aktoriai - Tilda Swinton ir Tom Hiddleston, kurie groja mylinčią pora protingų vampyrų. Jie ne tiek daug užsiima kieno nors kraujo įsisavinimu, bet ir diskutuoja apie meną, žaidžia muzikinius instrumentus ir šventes per naktinį Daytrotą. Bet anksčiau ar vėliau ateis laikas mirti ...

3. Kaledos Madei

Na, kokia žiema gali būti beKalėdiniai filmai? Šis filmas - nuolatos juokiasi, šypsosi ir nuoširdus džiaugsmas, nes jei įveikti žiemos depresiją, labai rekomenduojama tai žiūrėti.

4. Aš, Frankensteinas

Kol kas mažai žinoma apie šio paveikslo schemą. Tačiau Frankensteinas bus centre, o jo naujoji kūrinija yra Adomas, kuris yra tarp dviejų pasaulių. Tikimasi kokybiško siaubo filmo su demonų, gargoylo ir kitų žanro klasikų buvimu.

5. Treasure Hunters

Tai penktasis George Clooney režisūrinis kūrinys,kurio veiksmai vykdomi paskutinėmis Antrojo pasaulinio karo dienomis, kur drąsi meno istorikų komanda eina ieškoti nacių pavogtų muziejų lobių. Filmas vertas pamatyti jau dėl savo įspūdingo vaidmens: pats Clooney, Bill Murray, Matt Damon ir Cate Blanchett. Filmo premjera buvo perkelta, o jo priežastis - jo dalyvavimas Berlyno kino festivalyje.

6. Vilkas iš Wall Street

Nauja nuotrauka iš nepakartojamo Martin Scorsese,kuris jam tiek nušovė gana juokingai. Renginių centre yra vieno brokerio-spekulianto gyvenimo, pakilimo ir nuosmukio istorija, kurios slapyvardis tapo filmo pavadinimu. Pirminiame vaidmenyje - Leonardo DiCaprio, kuriems šis paveikslas nėra pirmasis bendras darbas su "Scorsese".

7. Oldboy

Tai amerikietiškas senamiesčio remakekulto korėjiečių filmas, režisieriaus režisierius Spike Lee. Herojus, reklamuotojas Joe, kažkada buvo pagrobtas ir praleido 20 metų kalėjime. Kas ir kodėl tai lieka paslaptis. Kai Joe sulaužė laisvą, jis turėjo vieną tikslą - keršto.

8. Meiluokliai ant ratų

Ši režisieriaus Ben Whittley nuotrauka buvo pripažintageriausias britų filmas 2013 m. Renginių centre - Chrisas ir Tina pora, kurie keliauja savo automobiliu gana gražioje vietovėje. Kai Chrisas sukrėtė atsitiktinį praeivį, dabar jis su žiaurumu pradeda pašalinti visus tuos, kurie nori sugadinti kelionę jam ir jo mylėtojui. Žanras yra juodoji komedija, kalba pats už save.

9. Išgelbėk Mr. Banks

Tai istorija apie tai, kaip nori Walt Disneyprašydamas savo dukterų nusprendė filmuoti "Mary Poppins". Tačiau pagrindinis sunkumas buvo knygos autorė Pamela Lyndon Travers, kuri dvidešimt metų turėjo įtikinti pardavinėti teises į filmo adaptavimą. Filmas sujungia dramos, komedijos, istorijos ir biografijos elementus, tuo pat metu rekomenduojama žiūrėti į šeimą.

10. Inside Lewin Davis

Nauja nuotrauka iš brolių Coheno. Kaip sakoma patys, iš pradžių filme nebuvo specialaus sklypo, nes katė buvo pridėta prie scenarijaus. Būtent tą, kurį pasirinko pagrindinis herojus - jaunas ir ambicingas muzikantas, kuris 1960-ųjų pradžioje gyvena Niujorke ir bando viską, kad pasiektų šlovę. Paveiksle yra daugybę muzikinių numerių ir puikių garso takelių, kurie tapo tikraisiais hitais. Rekomenduojama kokybiškos muzikos mėgėjai.