7 grožio aukos išvengti

Siekdama grožio, patrauklumo irbando laikytis madingų modernybės standartų, moterys per daug dažnai nešamos ir pamirštamos. Ir tai ne visada yra jų kaltė, nes silpna lytis dažnai labai jautriai reaguoja į žiniasklaidos įtaką, nustatydama tam tikrus grožio standartus, kurie, matyt, turi būti įvykdyti. Tačiau reikia prisiminti, kad kiekvienas iš mūsų yra unikalus ir nepakartojamas. Ką neturėtų būti siekiama nepasiekiamam idealui, siekiant išsaugoti savo sveikatą ir ramybę nepriekaištingu ir sveikatu?

1.

Sumažinkite svorį neišpažįstant

Galbūt pagrindinė auka - moterysatneš grožio, svorio netekimas neįtikėtiniams parametrams. Stengdamiesi atrodyti kaip modeliai iš viršelio, moterys nešioja sau dietą arba net alkano, praleidžia valandas treniruoklių salėje ir atimdamas daugybę naudingų medžiagų ir tiesiog atsiduria stresui ir depresijai. Jei prarasite svorio - svarbiausia, galėsite sustoti laiku. Ar sportuok reguliariai ir vidutiniškai, neperleiskite ir pabandykite valgyti sveiką maistą. Padarykite sveikatą savo gyvenimo stilių, o tada jūs neturite mirti nuo bado, išlaikysite savo plaukus, kojas ir dantis, o jūsų kūnas bus sveikas, o ne kaip anatomijos muziejaus eksponatas.

2.

Kelkitės kulnais ilgą laiką

Ilgą laiką buvo įrodyta, kad dėvėti aukštus kulniukuso ilgą laiką platforma kupina daugelio nemalonių pasekmių: nugaros ir stuburo raumenų pažeidimas, laikysenos pažeidimas, kraujagyslių ligos, plokščios pėdos ir daug daugiau. Todėl, nesvarbu, kaip elegantiški atrodys naujieji batai su 12 cm aukščio kulniukais, geriau palikti juos vakarėliui, o ne daugiametis "maratonas" aplink miestą. Kiekvienai dienai geriausias pasirinkimas - stabilus kulnas yra ne daugiau kaip 6 cm, gerai, ir palikite žudikas už žavesio įvykius, kur jums teks sėdėti daugiau nei vaikščioti.

3.

Gerti "stebuklingas tabletes"

Žiniasklaida ir reklama, gerai, yra pilna propagandosįvairūs stebuklingi vaistai, kurie per savaitę gali sutaupyti 10 svarų sterlingų, suteiks jums prabangius plaukus arba dar 5 metus. Tačiau, kaip taisyklė, neatsargus šių vaistų vartojimas gali lemti ne geriausius rezultatus ir sveikatos problemas. Todėl, jei jūs, gerai, tikrai norėtumėte įsitvirtinti naudodami kai kuriuos stebuklo-eliksyro pagalbą, tada tikrai pasikonsultuokite su specialistu. Bet iš tikrųjų geriausios dietos tabletes yra sportas, plaukų grožis - namų kaukės, o jaunimui - sveikas svajonė ir teigiamos emocijos.

Tęsinys kitame puslapyje ...