Kas yra chayldfri: ir kas jų negimdo?

Tuščios spalvos, serga, nesubalansuota ... Netrukusnesukelkite mūsų šalyje moterų, kurios savanoriškai atsisakė gimdyti ir pasirinko gyvenimą be vaikų! Tradicinėje visuomenėje vis dar sunku suvokti tai, kas neatitinka socialinių stereotipų ir daugumos gyvenimo lygio. Tačiau leiskite nešališkai pažvelgti į "refusenikus" ir išsklaidyti kai kuriuos mitus. Žemiau pateikiami pagrindiniai stereotipai apie vaiko laisvę.

Mitas 1. "Childfree yra naujai sužavėtas Vakarų judėjimas"

Tiesą sakant, žmonės, kurie nenori turėti vaikų, buvovisada. Senovės Romoje, patricijų mokėti vietos AESCULAPIUS Potion, kuris, pasak legendos, apsaugo nuo nėštumo. Tačiau ekonominė padėtis (ypač kaimuose, kur kiekvienas iš rankų pora - savo svorį aukso), socialinių saugumo tinklus žmonių amžiaus nebuvimas, kontracepcijos nebuvimas neturėjo gyventi savo malonumui be vaikų. Be to, childfree nepatinka būti vadinama judėjimą, nes jie mano, kad vaikų atmetimą vidinį savo įsitikinimą, ir vienas iš svarbiausių vertybių mano asmeniniam sistema.

Mitas 2. "Moterys nori vaikų, bet negali turėti vaikų, todėl jie slepiasi už madingo žodžio"

"Childfree" nėra nevaisingos moterys. Arba labiau, chayldfri gali būti sterili, bet ne tai moterų kategorija, bet nenoras įsigyti palikuonių. 1970-aisiais Amerikoje buvo pristatytas specialus žodis, kuris reiškia "nemokamai iš vaikų" išskirti tokias moteris nuo bevaikių ("bevaikių", negalinčių turėti vaikų, bet tų, kurie to nedaro). Žinoma, negalima atmesti galimybės, kad kai kurios nevaisingos moterys naudojasi vaiko bevizio įsitikinimu kaip tam tikros apsaugos nuo "šališkos" visuomenės.

Mitas 3. "Vaikų laisvę ribinis"

Kaip rodo tyrimai, vaikiškos porosyra išsilavinę (dauguma respondentų turi aukštąjį išsilavinimą), turi gerų pajamų ir geros karjeros. Dauguma vaikiškų vaikų gyvena dideliuose miestuose, kurie mažiau linkę į stereotipus ir tradicinius gyvenimo būdus. Daugelis vaikų laisvai dažnai keliauja, įvežami gyvūnai (taigi ir kitas stereotipas - "senoji koshatnitsa") ir užsiima labdara. Daugelis mano, kad tai yra motinos (tėvo) instinktų kompensacija

Mitas 4. "Vaikų laisvė nekenčia mūsų vaikų"

Tiksliau, jie nekenčia vaikųchayldfri ir vadinamoji "Childhead". Jie yra tie, kurie tinkle platina beasmenio pobūdžio demotivatorius, reikalauja smurto ir visokeriopai įžeidinėti "Mama" forumo dalyvius. Tačiau dėl to, kad mūsų visuomenėje nėra įprasta suprasti, dažnai būtent tokia elgsena kaltinama vaikystės laisvė. Tai nėra visiškai teisinga, nes, kaip rodo apklausos, pakankamai daug teflių dirba medicinoje, pedagogikoje ir ikimokyklinio ugdymo sistemoje, be jokių agresijos prieš vaikus. Nekilnojamasis vaikas, kaip taisyklė, teigiamai elgiasi su kitų žmonių vaikais arba abejingai, bet, žinoma, jie nebus paleisti po vežimo su grėsmėmis.

Mitas 5. "Dauguma vaikiškų paauglių, kurie per šimtą kartų pakeis savo mintis"

Taip, tikrai "ChildFree" forumuose tinklelabai daug jaunų merginų, kurios pareiškia nenorą turėti vaikų tik nuo prieštaravimo dvasios ir nepilnamečių maksimalizmo. Bet tai nereiškia, kad visi tokie vaikystės atstovai yra tokie. Daugelis vaikučių, kuriems nereikia vienodo požiūrio žmonių paramos, nėra registruojami specialiuose forumuose ir jūs tikriausiai negalėsite sužinoti, kad jo tikėjimas yra malonus, vienišas penkiasdešimtmetė kaimynas.

Mitas 6. "Vaikų laisvė - piktas karjera"

Taip, dažnai vaikas karjeristai, tiesiog todėl, kadkad jie turi daugiau laiko ir energijos kurti karjerą. Bet jie jokiu būdu nėra kenkėjiški. Jie yra tokie patys kaip kiti žmonės: būti natūra, gali - užburtas, uždaras arba išeinantis, juokinga ar rimta. Kartais childfree elgtis provokuojamai agresyviai link nekviestas patarėjų, nes tiesiog nenoriu šimtąjį kartą išgirsti motinos Raudos: "Kada bus anūkai?" Arba tikėjimo kolegos: ". Jis bus rasti vieną, kuri bus pagimdyti"

Gerbiami skaitytojai, jei jūsų mergina,draugas, kaimynas ar bendradarbis keliautojas traukinyje sakė ji childfree, neturėtų skubėti pertrauką ir žindymo karto ir įtikinti ją "padaryti gera." Galbūt manote, ką darai gerą darbą ir atneša šviesą į mases, tačiau ji gali būti, kad jūsų moralė kenčia tik iš mandagumo. Pakanka tik šypsotis ir suprasti, kad pasaulis yra įvairus ir laikomas realybe.