Ekstravagantiškos tendencijos 2015 m

Su pavasario atsiradimu keičiasi ne tik gamta,bet ir mūsų mėgstamos mados parduotuvėse. Dar nėra pavasaris, bet jums reikia pasiruošti iš anksto. Pavyzdžiui, norėdami sužinoti pagrindines neįprastas tendencijas 2015 m. Ir pabandyti juos įtraukti į savo drabužių spinta, spindėti ir įveikti kitus. Taigi, ko ieškoti?

1. Neįprastos medžiagos

Pusiau skaidrios medžiagos yra labai svarbios dabar,nėrinių, šifono ir naujausias tendencijas - medžiagos lazerio reljefu. Ypač geras tokių medžiagų juodos arba baltos spalvos suknelė - labai viliojanti ir tuo pačiu metu labai švelniai.

2. Dėmesys sijonams

Midi ir maxi ilgis yra toks populiarus, kaip ir prieš metus. Tačiau, jei anksčiau buvo naudojami tiesioginiai siluetai ar truputį pagaminti modeliai, dabar sultingi ir daugiasluoksniai variantai tapo madingi - švelni, moteriški ir ekstravagantiški.

3. Lengvas džinsas

Džinsai šiame sezone tapo lengvesni ir lengvesni, o tai yra naudinga pavasario ir vasaros dienoms. Dabar iš šios medžiagos gaminama viskas: suknelės, sijonai, švarkai, kombinezonas ir pan.

4. Liemenė per drabužius

Ši dviprasmiškoji tendencija, kurią dizaineriai bando iškelti į masines, nėra pirmasis sezonas. Įdomu, ar jie gali pasiimti jį į miestų gatves?

5. Ruches ir lankai

Taip pat šio sezono madų ekspertai buvo nugabęlankai, gobelenai ir apsukos. Iš esmės tai atrodo gražiai ir pavasarį. Žinoma, su tokiais "berniškais" elementais svarbu ne pernakvoti.

6. Plonos kelnės

Kartu su siauraisiais kelnais vis dar nepasiduokitetrimatis klijai. Šį sezoną daugelis modelių yra panašūs į pižama ir sutrumpinti. Aktualūs modeliai, tokie kaip ryškios ir šviesios spalvos, taip pat su atspaudais.

7. 70-ųjų stilius

Praėjusį sezoną mus įkvėpė 60-tieji metaipraėjusį šimtmetį, dabar mes siūlome 70-ą. Tai A-siluetai, antklodės, kelnaitės su strėlėmis ir kiti eros motyvai, derinantys eklektiškumą ir apsvaiginimo eleganciją.

8. Batai su neįprastais kulnais

Kalbant apie batus, čia akcentuojamaKulnas Jis gali būti per platus / siauras, masinis / elegantiškas ir labiausiai neįprastas. Atkreipkite dėmesį į modelius, kurie panašūs į meno kūrinius labiau nei bateliai, ir jūs tikrai žaipsite.