10 būdų, kaip nugalėti tingumą ir pradėti verslą

Kova su tinginimu, ko gero, yra viena iš aktualiausių mūsų laiko problemų. Sutinku, kartais tai neįtikėtinai sunku priversti save nustoti apgauti ir daryti dalykus. Bet laikas eina, ir jūs nenorite visko švaistyti. Kaip galų gale padarei ką nors padaryti? Klausykite, kokį laiką vadovai ir psichologai pataria šiuo klausimu.

1.

Stenkitės nieko nedaryti

Taip, kartais, norint pradėti kažką daryti, reikiaNieko nedaryk. Tapkite kambario viduryje ir laukite taip ilgai, kad visiškai neveiktumėte. Ar jums patinka tai? Patikėkite, tik po dviejų minučių jums bus tiesiog subraižyti rankas, ir jūs, pagaliau, norite verstis verslu.

2.

Pradėk bent su kažkuo

Sunkiausia dalis yra pradėti. Paimkite pirmąjį žingsnį į būtiną verslą, bent jau keletą eskizų ar menkiausio pasiruošimo. Paprastai, įdarbindamas save ir pradėdamas daryti tai, kas būtina, žmogus įeina į procesą ir tęsia jį, jei ne su malonumu, tada bent jau be ankstesnės panikos prieš darbą.

3.

Paruoškite darbo vietą

Darbas visada yra malonus teigiamoje aplinkoje. Jei vis tiek negalėsite pradėti spręsti būtinų dalykų, pirmiausia pasiruoškite darbo vietą. Nesvarbu, esate namie, biure ar kažkur kitur: bet kuriuo atveju būtina daryti bet kokius malonus: Patalpinkite visus darbalaukyje, kad tai gražus ir tvarkingas, įdėti gražią statulą arba pakabinti plakatą su motyvaciniu šūkiu. Tinkamoje atmosferoje pati siela nori dirbti.

4.

Padalinkite didelį verslą į dalis

Dažnai negalime pasiimti savęsBet koks didelis verslas, nes mums tai atrodo, tiesiog nerealu, didžiulė. Kad išvengtumėte neįmanomos iliuzijos: padalykite ją į dalis: atlikite vieną dabar, antrąją - po vakarienės ir trečią - prieš miegą. Tokiu atveju šiek tiek suklaidinsite savo pasąmonę, įtikinsite, kad tris kartus mažiau darbo.

5.

daryti pertraukas

Negalima visiškai laidoti save darbe, nesJūs greitai pajusite pavargę. Vietoj to, pabandykite tinkamai paskirstyti darbo valandų ir poilsio laiko taip, kad pertraukos buvo įprastas, mažas ir malonus. Pavyzdžiui, galite išgerti puodelį kavos su šokoladu, arba padaryti kvapnų kaukę veidui, kuri ir toliau ir toliau.

Tęsinys puslapyje du ...