Įžymybės ir jų "tarakonai": 10 įdomybių ir žvaigždžių fobijų

Žvaigždės - žmonės nėra lengva, bet jie nėra svetimi niekam žmogui, todėl jų "tarakonai" yra labai žemiški. Tačiau kartais žinomiems žmonėms būdinga beprotybė tiesiog nustebina ir netgi gąsdina. Mes rekomenduojame susipažinti su mažai žinomais faktais apie mūsų mėgstamus stabus, apie kuriuos jūs tikriausiai niekada negirdėjote anksčiau. Ką galėtum padaryti, šio pasaulio stipriosios pusės - kartais visiškai nenuspėjama kasta ...

Pop Queen Madonna visada yra dėmesio centre, irKartais žvaigždės manieros tiesiog nuostabios. Taigi, vieną dieną žvaigždė išsiuntė savo asmeninį lėktuvą specialiu skrydžiu per vandenyną, kad ji atnešė ... savo mėgstamą arbatą. Žvaigždė turi dar vieną neįprastą aistra - plaukimas vieni. Kartais ji išsinuomoja privačią ar viešą vandenį, kad sumokėtų daug, ir tuo pačiu metu negalėtų susidurti su niekuo.

Aktorė Cameron Diaz yra gana keistafobija - baimė mikrobų. Kameronas niekuomet bando paliesti rankšluosčius rankomis, naudodamas servetėlę. Kitas aktorė bijo paslėpti rankų su svetimais, ir jei ji nesugeba to išvengti, ji nedelsdama plauna ranką antibakteriniu preparatu.

Bet iš garsaus režisieriaus Woody fobijosAllenas galėjo sukurti visą enciklopediją. Jis nevaikščioja per tunelius, jis nevažiuodamas į keltuvus, nes šios vietos, jo nuomone, yra paslėpta grėsmė jo gyvenimui. Pasaulio kino meistras taip pat bijo saulės spindulių, ryškių spalvų, visų vabzdžių, šunų, elnių ir net vaikų. Ir net režisieriaus siela nori pasiimti kabiną mažame kampe, o ne jo centre, kaip ir visi žmonės.

Karalienė šoko Lady Gaga ateina visiškaiPanikos iš vieno minties apie vaiduoklius. Žvaigždė kunigiškai tiki kito pasaulio egzistavimu, o šis tikėjimas kartais skrenda jos gana didelėje centre. Dainininkė reguliariai davė didelių sumų įvairiems detektoriams, kad aptiktų vaiduokliams, elektromagnetinio lauko matuokliams ir kitiems stebuklingo pobūdžio žavesiams. Kai Lady Gaga sumokėjo 50 000 JAV dolerių už ... vaiduoklių buvimo analizatorių.

Bet Jim Carey nebijo vaiduoklių, bet jisAdores savo ... iguanu. Komedikas yra taip prijungtas prie savo namų roplių, kad jis visiškai jį priima visose savo kelionėse. Be to, yra gandų, kad jis keliauja su juo ir specialiu virėju, kuris rengia indus Jim'ui ir reguliariai tiekia jį laikrodžiu.

Aktorius Nicolas Cage, skirtingai nei Lady Gaga,atvirkščiai, praturtina neįtikėtiną priespaudą kitam pasauliui visose jo apraiškose. Nikolajus nusipirka sau dovaną gotikinę pilį, kuri tariamai kažkada gyveno tikru vampyru. Per vieną aukcioną aktorius vieną kartą nusipirko ketvirčio milijono dolerių dinozaurai skirtą kaukolę. Ir Kage, apsirengusi juodai nuo galvos iki pėdos, mėgsta eiti pasivaikščioti su savo augintine - didžiuliu smėlio driežiniu.

Jennifer Lopez dievina baltą spalvą. Ir ne tik scenos kostiumai, nes jis tikrai kietai pabrėžia savo gražias formas. Kai žvaigždė sustojo viešbučio kambaryje arba rūbinėje, jo pagrindinė sąlyga - jis turi būti balta: Baldai, rankšluosčiai, užuolaidos, dantų šepetėlis, žvakės ir kt.

Aktorė Emily Blunt turi gana keistą baimę: Žvaigždė išgyvena visiškai paniką, kai mato įvairias žmogaus kopijas kaip figūrėlės, lėlės, skulptūros ir tt Ši fobija pasirodė aktorė, kai ji buvo jauni, kai ji turėjo matyti gnome figūrėles draugų kieme.

Na, Johnny Depp ir Daniel Radcliffe, kurie, atrodytų, po to, kai jų vaidmenys jau nebijo nieko, klanų kvailystė bijo.

Johnny depp

Garsios rokerės Kelly Osbourne duktė, visiškaiPasirodo, bailingos mergaitė, bijo panikos ... nepažįstami jai liesti. Pasak jos brolio, jei Kelly paliečia raktą, jis gali išprovokuoti jos vėmimą. Sutinku, keista fobija jaunajai mergaitei.

Nuostabios ir Pamela Anderson prabangių formų žvaigždė: Ji panikos baiminasi veidrodžiais, bandydama jų išvengti. Sutinku, tai keista, ypač atsižvelgiant į plastikinių operacijų ir "Pamela" pagamintų petnešų skaičių!

Na, kaip sakoma, kiekvienas turi savo tarakonus,Tiesa, kai kurie iš jų turi ypač didelius egzempliorius. Tačiau, nepriklausomai nuo jūsų asmeninių keistumų, žinau, kad kovos su jais yra nenaudingas, daug efektyvesnis būdas yra susirasti draugų. Ar tu draugai su savo tarakonais?