7 Antitrands, kurie mirtinai pavargę

Mada nuolat keičiasi, papildomaYra transformuota. Kartais ji grįžta, ir mes vėl suknelė į komplektus, kurie buvo populiarus per praėjusį šimtmetį. Tačiau yra dalykų, kurie jau seniai praėjo mados (o kartais net ir madingi, tik po to, kai masinis srautas privertė gerą seksą juos pirkti), tačiau moterys negali sustabdyti jų dėvėjimo. Tai nuobodu, tai nuobodu ir beskonis. Būtent šie anti markai, kurie bus aptariami mūsų straipsnyje.

1. Batų spalvos rankinė. Jei anksčiau buvai naudojate dėvėti batus, rankinę, diržus ir pirštines tonas viena kitai ir iš tos pačios medžiagos, dabar jis visiškai nesvarbus. Be to, tai laikoma blogo skonio ženklu. Dabar, atvirkščiai, įvairių spalvų ir tekstūrų daiktų derinys tapo madingas. Nebijokite eksperimentų.

2. Labai tinkami drabužiai. Net jei turėsite tobulą figūrą, nebūtina šaukti apie tai, pasitelkusi griežtą suknelę. Mada diktuoja naujas taisykles, ir dabar ji reikalauja "buferinės zonos" tarp kūno ir drabužių. Dabar viskas yra labai svarbi su nemokamu siluetu. Patikėkite manimi, net nemokama suknlele galite pabrėžti savo figūros orumą!

3. Sudėtinės formos priedai. Kai kurie išgalvoti pleištai, kulniukai su modeliu, lenktos platformos - tai viskas prieštaringi dabar. Taigi, jei nuspręsite eksperimentuoti su ekstravagantiškais vaizdais, tada baisi batai - tai tikrai ne tavo draugas.

4. Jeans su žemu nusileidimu. Tai buvo aktualus dviejų tūkstantmečio pradžioje, kai moterys pradėjo pirkti kelnes su labai mažu tinka, kad, sėdėdamas po jų, apatiniai rūbai atrodytų neestetiškai. Tai jokiu būdu nėra leistina. Dabar yra daug gražių džinsų su vidutinio ar aukšto tinka, kurį galite derinti su visiškai skirtingais daiktais, ir nebijokite, kad kažkas pamatys tavo asilą, kai sėsiesi.

5. Batai su apvaliu pirštu. Dabar madoje yra valtis, tvarkinga, todėl koją darosi elegantiškesnė. Tačiau akivaizdu, kad batus su labai ilgai smailiu pirštu, kurie, kaip ir Aladdinas, buvo madingi prieš dešimtį metų, yra taip pavargę nuo moterų, kad nusprendė atsisakyti šio ir labai stipriai. Ir taip toliau nusipirkti batus su suapvalinta piršte ir kylant. Tai antitrandas - tai dalykas, kurį reikia kuo greičiau išmesti.

6. Kelnės su kulnais. Galiausiai jie yra iš mados! Ar matėte bent vieną mergaitę, kad šis batas tikrai būtų papuoštas? Dabar labai madinga kombinezuoti sportinius bateliai su sportiniais krepšiais su klasikiniais vaizdais, paltai ir net sijonai. Taigi, yra puiki alternatyva kišenėms skirtiems sportbačiuose.

7. Afganistano kelnės. Niekas negali pasakyti, ar šie drabužiai buvo madingi. Jie tiesiog nuvyko į parduotuves, o moterys pradėjo juos nusipirkti. Ir kartais net vyrai. Bet mes tvirtai prašome: nešiok jį gatvėje! Tikriausiai, juose yra labai patogu, ventiliacija ir pan. Bet tai tikrai ne tai, ką galite dėvėti gatvėje! Džiunglių vaikinai - puiki ir patogi alternatyva tokiam kartu. Arba klasikines laisvo pjūvio kelnes. Tai išskirtinė, tvarkinga ir efektyvi. Ką tikrai negali pasakyti apie afganus.