10 patarimų, kurie padės jums visada atrodyti gerai

Norėdami išlaikyti grožį, galite naudotiDaug mažiau kosmetikos, nei jūs naudojote. Kiekvienas iš mūsų turi kosmetikos krepšius ir lentynos vonioje, užkimštuose įvairiais būdais, bet jūs net nežinote jų naudingų savybių.

Siaurieji porai

Būtina greitai atsikratyti nuovargio ir susiaurintiporos? Ledo vanduo padės atkurti naują žvilgsnį į veidą. Buteliuke užpilkite šaltu vandeniu ir ledu ir įmerkite veidą į jį 10 sekundžių. Ši procedūra sumažins kraujo tekėjimą. Be to, šaltas vanduo padės greičiau išdžiūti nagų lakas.

Kietos akys

Visą naktį praleido diskotekoje arba baigėSkubus projektas? Dėl nemigo nakties pasekmių galite labai lengvai susidoroti su: rankinės po akimis gali būti pašalintos reguliarios arbatos pagalba. Užkepkite du maišelius ir įdėkite į šaldytuvą keletą minučių. Padėkite į akis 10 minučių.

Akių pieštukas

Norėdami lengvai pritaikyti sklandų linijąPieštukas akims, naudok šį triuką: antrą kartą, pieštuko galą nukreipkite į liepsną nuo žiebtuvėlio. Smūgis atvėsti Ir perskaitykite piešinį: rodyklės bus tvarkingos ir tikslios!

Veido Tonerio

Tonis nuo uždegimo ir spuogų gali būti padarytaSave. Norėdami tai padaryti, jums reikia obuolių sidro acto, žinomas dėl jo naudingų savybių. Sumaišykite actą ir vandenį: 1/5 acto ir 4/5 vandens. Skiesti kiekvieną dieną po odos.

Atgaivinkite garbanas

Alyvuogių aliejus yra naudingas ne tik vartojimuiMaistu, bet ir grožiu. Tai padės atgaivinti plaukus. Būtina šildyti pusę stiklo aliejaus - tegul ji yra šilta, o ne karšta. Taikyti plaukams 20 minučių, tada nuplauti šampūnu. Tai gali prireikti praustis keletą kartų.

Burnos blakstienos

Ar jūs svajojat apie gražų ir labiau sukojamą blakstieną? Šildykite garbanos su plaukų džiovintuvu.

Atsikratyti negyvų ląstelių

Naudokite cukrų kaip šveitimo priemonę. Ji drėkina odą, daro ją minkšta ir nedirgina. Sumaišykite cukrų (dvi dalis) su kokosu arba alyvuogių aliejumi (viena dalis). Švelniai sudrėkinkite veidą ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Sumažinti uždegimą

Negaliu paslėpti paraudimo? Naudojant akių lašus "Vizin", tai yra lengva. Nuplaukite medvilnės tamponą ir kreipkitės į spuogus.

Minkšta oda

Oda bus minkštesnė ir švelnesnė, jei padarysite avokado kaukę. Išrinkite vaisių į kaušelį ir 20 minučių padėkite ant odos. Praskalauti šiltu vandeniu.

Natūralūs blondinai plaukai

Apšvieskite citrinų sulčių siūlus. Sultys iš keturių citrinų, sumaišykite su trečiąja puodeliai vandens ir supilkite į purškimo butelis. Išpurškę plaukus, palikite saulėje 45 minutes. Nepamirškite apie apsaugos nuo ultravioletinių spindulių priemones. Plaukai bus lengvesni pora atspalvių, ypač natūralių blondinukų.