Madinga 2015 m. Rudens manikiūra

Ruduo nėra priežastis pamiršti, kaip rūpintis rankenomis. Ir tai reiškia, kad atėjo laikas studijuoti pagrindines dabartinio sezono manikiūro tendencijas ir išbandyti juos sau. Pasirinkite, ko jums patinka, nebijok eksperimentų. Mes parodysime, kokie nagai yra madingi šiandien.

1. Vienkartinis manikiūras

Čia įsigalioja visa eilė smėlingų ir rausvų tonų, rudos, bordo, rausvos violetinės spalvos. Tie, kurie nori eksperimentuoti su tekstūrais, gali pasinaudoti matiniais variantais.

2. Nontrivial montavimas

Visas mėgstamiausias prancūziškas manikiūras šį sezonąTaip pat madingai, ir labiausiai netipinių mirties bausmių. Pavyzdžiui, švelnios skylės viršuje gali būti metalinės, smailios formos arba prašome mums su visomis vaivorykštės spalvomis.

3. Manikyro rėmas

Tai natūralus kontūras, į kurį uždėtas nagas. Tai atrodo labai neįprasta ir suteikia daug galimybių eksperimentams.

4. Sočiųjų gradientų

Tiesą sakant, ne nauja galimybė, bet vis dar madinga. Šį sezoną gradientai tapo tamsesni, labiau prisotinti ir net gotikiniai. Poveikis yra juodos, raudonos, mėlynos, pilkos ir kitos turtingos ir gilios atspalvių.

5. Temos

Piešiniai visada yra madingi, ir jie gali būti labai neįtikėtini. Gėlės, geometrija, gyvūnai - viskas, tiesiog patrauklus.

6. Įvairių tipų manikiūro derinys

Mėnulio ir prancūzų tuo pačiu metu, juostelės ir žirneliai, kaladėlės ir matinės tekstūros - jūs galite visiškai sau leisti sujungti netinkamas.

7. burbuliukai

Galbūt labiausiai ekstravagantiška naujovė, kadsuteikia mums kaprizingą madą. Didžiuliai nagų kamuoliai - tai variantas, žinoma, ne kiekvienai dienai, tačiau tam tikru atveju tokie netipiniai eksperimentai visada yra tinkami.