Kaip tapti minimalistiniu 21 dieną

Vadovauti minimalistiniam gyvenimo būdui - tai atsinešti tvarką savo reikalams, bendrauti, atsisakyti jausmų ir nerimas, išmokti mėgautis kiekvieną gyvenimą. Mes parodysime jums, kaip tapti minimalistu per 3 savaites.

1. Praleiskite dieną neprisijungę. Mes taip dažnai išsiblaškysime per socialinius tinklus, bendravimą internete, kurie visiškai nepastebi gražaus aplink mus. Nepamirškite sau, atsisakykite vienos dienos iš interneto, ir jūs suprasite, kad nieko labai svarbu nesant jūsų.

2. Praleiskite 10-15 minučių meditacijai. Tai nepakeis jūsų gyvenimo aukštyn kojom, bet jūs tikrai galite jaustis labiau atsipalaidavę.

3. Digitalizuoti skaitmeninį gyvenimą. Išmeskite jūros nenaudingas Prenumeratos socialiniuose tinkluose, atsakyti į elektroninius laiškus, susirašinėjimą, švarus - pasiduoti virtualią šiukšles.

4. Praleiskite dieną be skundų. Stenkitės mąstyti ir kalbėti teigiamai. Nesikreipkite apie tai, kas vyksta aplink, nesuvoki. Tai sunku, bet tai padeda suprasti, kad be tokio priespaudos, kaip skundai, jūs galite tai padaryti be.

5. Pažymėkite svarbias užduotis. Kiekis - nuo trijų iki šešių. Tai gali būti skirtingos trukmės užduotys - ateinančiais metais arba visą gyvenimą.

6. Pradėkite rytą su kokiu nors ritualu. Nuleiskite socialinius tinklus, kai atidarysite akis. Pradėkite dieną paprastu ritualu. Pavyzdžiui, atlikite pratimus arba apkabinkite savo vyrui po pabudimo.

7. Perskaitykite sąrašus skaitymui. Tai netaikoma knygoms, bet ir virtualiam gyvenimui. Šiuolaikiniai žmonės praleidžia tiek laiko, žvelgdami į nenaudingą turinį. Taigi, atsisakykite nereikalingų puslapių prenumeratos ir tvarkykite savo žymes.

8. Išvalykite kosmetinį maišelį. Žemyn su elementais, kurių nenaudojate arba kurių galiojimo terminas seniai pasibaigė.

9. Iki vakarienės nesustabdykite pašto ir socialinių tinklų. Jūs sužinosite, kiek laiko jūs turėsite daryti ryte, neapsunkindami daugybės pranešimų.

10. Meilė vienatvė. Tai puikus būdas pasilikti kompanijoje, mąstyti daug.

11. Įvertinti įsipareigojimus. Ar jums patinka viskas, ko jums reikia daryti? Turime rasti drąsos atsisakyti reikalų, dėl kurių mes tik nusivylėme.

12. Nustatykite tikslus. Šis laikotarpis yra metai į priekį. Parašyk juos. Kai aiškiai išdėstysite planą popieriuje, nustatysite prioritetą ir jį įgyvendinsite, jis bus lengvesnis.

13. Sužinok naujų įgūdžių, pradėkite šiandien. Tikriausiai turite kažką, ko norėtumėte mokytis. Atėjo laikas tai padaryti, o ne atidėti vėliau.

14. Nenupirkite nieko per dieną. Taip, atrodo, kad tai labai sunku, tačiau šis žingsnis padeda įsitikinti, kad didžioji dalis pirkimų, kuriuos atliekame, yra beprasmė.

15. Išvalykite spintelę. Atleisk tai nuo senų daiktų, kurių nešiojate. Suteik juos neturtingiesiems, juos parduokite arba išsiųskite į šiukšliadėžę, bet neimkite jų namuose.

16. Padarykite vieną dalyką tuo pačiu metu. Jūs pamatysite, kad procesas eina greičiau, jei jūs sutelkti dėmesį į vieną dalyką, o ne dešimt.

17. Nenaudokite makiažo. Natūralus grožis turėtų būti mūsų gyvenime. Mylėk save be makuotos tonos. Ir tai turi padaryti kiti.

18. Ačiū. Padarykite sąrašą dalykų, dėl kurių esate dėkingi savo artimiesiems, sau, gyvenimui. Jūs pamatysite daugybę džiaugsmo priežasčių.

19. Nustatykite, kas jus erelia ir kelia stresą tau. Iš kai kurių dalykų galite greitai atsikratyti, o kai kuriems elementams reikia pastangų. Bet išnaikinti mažesnį blogį, o daugiau bus greičiau.

20. Laikykite dienoraščio. Užsirašyk jam mintyse, patirtimi, džiaugsmais ir progomis pasididžiuodama savimi. Tai puikus būdas analizuoti jūsų gyvenimą.

21. Perskaitykite vietoj televizoriaus. Tai daug naudingiau ir maloniau. Be to, knygos turi daugiau naudingos informacijos nei "dėžutėje".

Po 21 dienų po šių paprastų patarimų galėsite daug sužinoti apie save ir savo sugebėjimus.