7 Puikios idėjos, kaip praleisti savaitgalį su savo šeima!

Augimas 6 val., Vaikų susibūrimai sode ar mokykloje, darbas, tuštybė kasdien. Kaip pavargę nuo šių kasdienių problemų ir rūpesčių. Grįžęs iš darbo, aš nenoriu nieko, tik likti tyloje. Bet viskas pasikeičia, kai ateina -ilgai lauktas savaitgalis, pilnas teigiamų planų ir galimybių. Na, ką galvojau, kad visi artimi žmonės nuo šių dienų atleistų didžiausią malonų emocijų?

Žinoma, kiekviena šeima turi savo tradicijassavaitgalio pramogos. Vienoje šeimoje visi baigiasi valant butą, žiūrėdami animacinius filmus ir filmus, kitose kelionėse į senelius. Ar galbūt atėjo laikas pažeisti šias stereotipines tradicijas ir praleisti savaitgalį įdomus ir jaudinantis visiems? Bet kaip tai padaryti? Nieko ypatingo neprisimena? Mes turime jums, kaip visada, arsenale yra kažkas netradicinės. Taigi ...

Idėja 1. Gera nuotaika yra raktas į sėkmingą savaitgalį.

Pradėkite rengti savaitgalio planus geriauVidutinė darbo savaitė. Penktadienį, pagal savaitės metu parengtą planą, paruošk viską, ko reikia savo idėjoms realizuoti. Išsaugokite visus reikalingus daiktus (jei tai yra iškylai, tuomet produktai ir šilti rūbai ir tt). Geriausia pradėti šeštadienio rytą, rengiant neįprastus pusryčius namų ūkiui. Pagalvokite, kokia patiekalas, virti pusryčiams, pakels visas nuotaikas? Mažiausiai leiskite, kad nebūtų įprasti pusryčiai su grūdais ir pienu, bet pieno pyragas ir vafliai su vaisių uogiene ir plakta grietine. Manau, tai niekam nebus abejingi. Specialių "savaitgalio" pusryčių metu gera tradicija yra jūsų šeima.

Idėja 2. Su gamta jungtis, kas gali būti geriau?

Savaitgalis yra tinkama priežastis eiti į gamtą. Jei šalia yra parkas arba maža gira, eik į ten. Gatvėje labiausiai spalvingas sezonas, tegul ne taip šilta kaip vasarą, bet oro ir rudens aukso šviežumas, be abejo, sužavės jus. Būtinai atneškite termosą su arbata, maistu ir sutvarkykite nedidelį iškylą. Galite pastatyti nedidelį ugnį ir jį kepti iš kažko iš maisto, pavyzdžiui, medžiojant dešras. Ypač tai bus smagu vaikams. Šis grožis ir privatumas su gamta leis jums atsikratyti nervų įtampos po darbo savaitės, o vaikai turi daug šalčio grynu oru.

Idėja 3. Kūrybiškumas šeimoje.

Padaryk kažką namui savo rankomis. Šeštadienį pasirenkant gamtą, rinkti gražius lapus, įdomius šakutes, gilius. Kai grįšite namo, išdžiovinkite visa tai ir sugalvokite idėją namo paveiksliui ar koliažui, nuotraukoms. Bendras kūrybiškumas yra labai įdomus, ypač jei kiekvienam šeimos nariui suteikiamas darbas, už kurį jis atsakys. Kai darbai ant paveikslėlio ar skydo yra baigti, galite pastatyti ar pakabinti kompoziciją garsioje vietoje gyvenamajame kambaryje arba prieškambaryje, įnešti namo interjerą į rudens kvapą.

Idėja 4. Orai nėra kliūtis! Kaip prigimtis - blogai nėra.

Jei planuota praleisti laiką šviežiamOras, o už lango nukrito netikėtas lietus, nereikia kainuoti ištrinti visų planų ir sėdėti žiūrėti televizijos laidas. Taip pat galite pasimėgauti namuose, pavyzdžiui, žaisti su savo šeima lentos žaidimuose ar tvistruose. Šeimos skaitymas taip pat gali būti geras būdas susiburti su visa šeima ir garsiai skaityti kažką įdomų, įdomų ar stebuklingą. Galite paeiliui skaityti garsiai įdomiai skaityti įdomių istorijų, palyginimų ar pasakų. Sulygiuokite nedidelę pertrauką tarp skaitymo, pamirškite kiekvieną su ledais arba namų pyragaičiais.

Idėja 5. Pasikeitus pažįstamai aplinkai, bus puoštas jūsų gyvenimas ir suteikiamos naujos emocijos.

Kelionė į kitą miestą padės įvairintiTavo savaitgalis. Jei šeima turi automobilį, tai kodėl sustokite, eikime į nuotykius. Situacijos pakeitimas yra labai naudingas ir įdomus. Tegul atstumas nuo jūsų miesto iki aplankytos vietos yra labai mažas, bet tai yra kažkas naujo. Nereikia aplankyti kai kurių paminklų, galite tiesiog vaikščioti aplink pagrindinę miesto aikštę, pašaruoti balandžius ir aplankyti vietinę kavinę.

Idėja 6. Aktyvus poilsis mums!

Jei yra noras aktyviai praleisti savaitgalį, tadames patariame eiti į vieną iš savo miesto pramogų centrų. Galite eiti į kelias šio centro parduotuves kelionės pradžioje ir, žinoma, pasimėgauti sau ir vaikais, jei tai numatyta jūsų šeimos biudžete. Tada galėsite važiuoti ant kalno, roturo, pramogų, kartingo. Apsistokite kavinėje ir valgykite picą. Beveik kiekviename pramogų centre yra kinas, kuriame taip pat galite pamatyti įdomų filmą dideliame ekrane. Visą dieną vandens parke galėsite vaikščioti - visiems šeimos nariams suteikiamas linksmas ir teigiamas emocijas!

Idėja 7. Taip pat reikalingas ramus ir pažintinis poilsis.

Dėl tokios šventės galite aplankyti planetariumą. Įstriu į astronomiją bus įdomu tiek vaikui, tiek suaugusiesiems: žvaigždynams, tolimoms planetoms, saulės sistemai. Teatras, muziejus, delfinariumas, cirkas taip pat tinka ramiai, o svarbiausia kognityvinei poilsiui.

Kad įdomu praleisti laiką apskritimeŠeimoms nebūtinai reikia didelio biudžeto. Pagrindinis poilsis yra bendravimas. Dėl nuolatinės kasdienybės šurmulio ir šurmulio, mes pamiršome, kaip bendrauti, o tai yra svarbu, ypač šeimoje, kurioje auga vaikai. Savaitės metu mes galime priartėti prie kito, mėgaukitės artimiausių Žemės žmonių žmonėmis, kuriems, kaip ir jums, reikia dėmesio ir supratimo. Tai lieka jūsų pasirinkimas, kokios atostogos jums patinka. Savo ruožtu norėčiau pridurti, kad šeimos savaitgalis turėtų būti labai įdomus ir teigiamas, o šeima yra šilta vieta pasaulyje!