7 Nemokamos grožio priėmimai iš žvaigždžių

Palauk kyla nelaukti algos, nes visi pinigai išlieka tik produktams? Tai nėra priežastis atsisakyti rūpintis jūsų išvaizda. Netgi Holivudo žvaigždės naudoja nemokamus triukus grožiui. Dėl elegantiško stiliaus, blizgančios odos ir nepriekaištingos makiažo neturėtumėte baduotis. Šios mažos paslaptys, kurias galite lengvai pakartoti namuose, taupydami apvalią sumą.

Kate Moss

Britų modelis buvo išblukęs, todėlJos oda atrodo taip atspari ir švieži net šaltyje. Prieš išeinant iš namų, Kate šildo kelias maitinamojo aliejaus lašas rankose ir po to masažuoja veido penkis minutes. Tai padeda pašalinti patinimą, sklandų raukšles ir daro odą šviežią ir spinduliuojančią.

Lindsey Ellingson

Supermodelis Lindsay Ellingson pasigirstajo spinduliuojanti oda. Jos paslaptis yra labai paprasta - tai karšta jogas. Modelis rekomenduoja asanas, kuriame kojos pakeltas virš galvos, o kūno svoris laikomas rankomis. Veikia ne blogiau nei brangioji kabina salone. Laikykis laikykitės savo rankų, kad oda būtų spinduliuojanti. Tiesiog keletą minučių pakelkite kojas aukštyn arba pakabinkite viršuje ant juostos ir mėgaukitės nuostabiu efektu.

Gabriel Union

Aktorė Gabrielio sąjunga puikiai tinka odai. Žvaigždė atskleidė savo paslaptį. Ji sugebėjo padaryti odą nepriekaištinga, naudojant veido vonios vonią. Tokiame dėkle vanduo turėtų būti ledinis. Aktorė papasakojo apie procedūrą: kai oda atrodo pavargusi ir nenori būti rodoma viešai, ją sutaupys ledinė pirtis. Talpoje užpilkite mineralinį vandenį ir pridėkite ledo kubelių. Ledo vanduo siaurina poras ir pagyvina, todėl veidas atrodys šviežias. Norint pailsėti, jums reikia labai mažai - vandens ir ledo.

Julianne Hough

Aktorė papasakojo, kaip kovoja su spuogais. Kai tik atsiranda jausmas, kad spuogas netrukus išeis, jums reikia pamalinti vietą ledo kubeliu. Šaltis padės sumažinti uždegimą. Julianna į ledyną įkepia uždegimo vietą, ledo pakeltą rankšluostį arba ledinį vandenį. Lengvai masažuojamas uždegimo vieta, o patinimas sumažėja. Tai labiau higieniškas nei spuogus išspaudus, kartais taip sunku padengti tonalka. Be to, aktorė plaunama ryte šaltu vandeniu siauroms poroms ir tonizuoja odą. Šis metodas taip pat taupo odos riebalinį blizgesį.

Keti Perri

Dainininkas papasakojo apie Holivudo triukąmakiažas menininko Dzheyka Beyli. Gyvenimas įsilaužimo yra tai, kad prieš jus taikyti tušas ant blakstienų, kreiptis į savo bazę plastiko kortelės krašto. Šis paprastas metodas gali padėti pakelti ir susirangyti blakstienas, kad jie atrodo garsumą. čia poveikis yra dvejopas: puikus blakstienos dažytos daugiau, ir ant vokų nėra tušas.

Ana rubika

Kodėl geriausi modeliai atrodo taip tobulai? Anija Rubikas paaiškino, kaip padaryti seksualų ir nerūpestingą šukuoseną "a-la's just out of bed", kuriai vyrai labai patinka. Modelis suvyniuoja plaukus tik tada, kai jis plauna galvą, tiesiai dušu, o po to nelies jai tol, kol nebus atliktas kitas plovimas. Jos plaukai išdžiūsta natūraliai. Modelis taip pat pataria kartais pažeisti grožio įsakymą ir eiti miegoti su šlapiais plaukais. Jūs galite rinkti plaukus mažais ryšuliais, o ryte gausite gražių bangų.

Olivija Wilde

Aktorė pasidalino grožio triuku, kadNaudoja atsikratyti ištempusių plaukų. Kas susidūrė su tokia problema - plaunant plaukus, plaukai išsiskleidžia skirtingomis kryptimis, pvz., Antenomis, ir jie yra sukrėsti. Olivija Vaildas surado būdą tai spręsti. Jums reikės tik dantų šepetėlio ir plaukų purškimo. Tiesiog skleiskite išsikišusius plaukus, o plaukai bus tobulas.