6 būdai, kaip naudoti cinamoną rūpinantis savimi

Mes žinome, kad cinamonas yra labai populiarus virimo, nes bet koks patiekalas gali tapti ryškesnis ir aštrus. Tačiau nuo seniausių laikų ji taip pat žinoma kaip kosmetika. Šis paprastas prieskonis, vertas centoGali būti jums geriausias padėjėjas odos ir plaukų priežiūros srityje ir pakeiskite brangius kremus. Apie tai, kaip jį taikyti ir kokia jo naudojimo priemonė, dabar jums pasakys.

Pagrindinės ypatybės

Cinamonas yra džiovintas,Susmulkintas arba panašaus pavadinimo atogrąžų medžių žievės vamzdžio forma. Jis turi rudą spalvą ir malonų kvapą. Be maisto, cinamonas yra žinomas kaip afrodiziakas ir populiarus veido, plaukų ir kūno aliejų komponentas.

Dėl namų grožio produktų paruošimoJis naudoja tiek cinamono miltelius, tiek eterinius aliejus. Tačiau su naftos ekspertais rekomenduojame elgtis atsargiai, nes šis produktas yra koncentruotas ir yra potencialus alergenas. Jei po jo vartojimo pastebimi negatyvūs simptomai, tai geriau nutraukti tai daryti. Milteliai taip pat gali tapti alergijos priežastimi, todėl ruošiant priemones pagal receptą labai svarbu laikytis nurodytų proporcijų.

Cinamono populiarumas kosmetologijoje yra išprovokuotasjo gijimo poveikis odai. Jis gali turėti puikų priešuždegiminį poveikį ir skatinti odos ląstelių medžiagų apykaitos procesus (todėl jis dažnai vartojamas dietologijoje). Tai yra antioksidantų ir specialių taninų buvimas cinamone. Cinamono kaukės padaro odą sklandžią ir elastingą, pašalina uždegimą ir netgi sklandžiai raukšles.

Pateikia kaukių plaukų naudojimas su cinamonugalimybė išlyginti netinkamos jų priežiūros pasekmes, maisto problemas, dėl kurių mūsų garbanos tampa nuobodu, išnykusiu ir negyvuoju. Be to, cinamonas padeda pagreitinti plaukų augimą ir net juos apšviesti.

Populiari namų receptai

Odos priežiūra

1. Puikus receptas, maitinantis odą, valantis ir raminantis. Jums reikia paruošti kaukę iš šių ingredientų: trečdalio bananų, 2 šaukštai grietinės, šaukštelis iš cinamono miltelių ir nedidelės citrinų sulčių. Pagamintas produktas turi būti tepamas ant odos ir palaikomas 15 minučių, po to plaunamas šiltu vandeniu ir riebalais tepamas riebalais.

2. Ir ši priemonė, pagrįsta populiaria cinamono ir medaus deriniu, leidžia pagerinti odos būklę, atsinešti toną ir pašalinti raukšles. Cinamonu ir medumi trukdoma 1: 2 proporcijomis, 10 minučių dengiama ant odos, o po to nuvaloma. Jei turite sausą odą, į kaukę galite pridėti 1,5 šaukštai iš bet kokio augalinio aliejaus, jei oda yra riebi, pridėkite kiaušinio baltą, o jei kombinuota ar normalus - grietine su mažai riebalų grietine.

Kūno priežiūra

Jei norite, kad jūsų oda būtų lygi irŠvelnus, kaip ir kūdikis, paruoškite kitą šveitimo priemonę: sumaišykite pusę stiklinės alyvuogių aliejaus su rudojo cukraus šaukštu ir cinamono arbatiniu šaukšteliu. Taikyti produktą drėgnai odai su masažo judesiais, tada jis nuplaunamas.

Plaukų priežiūra

1. Cinamonas yra žinomas dėl plaukų augimo skatinimo. Galite padaryti kaukę, kurią sudaro 2 šaukštai jogurto ir alyvuogių aliejaus (galite jį pakeisti dar viena daržove), vištienos kiaušinis ir šaukštelis medaus ir cinamono. Jis naudojamas įprastu būdu, trunka 15 minučių, po to jis nuplaunamas.

2. Ar norite švelninti plaukus, nesukeliant jų vienam gramui žalos? Čia taip pat galite padėti stebuklingo prieskonių. Išbandykite tokią aiškinimo kaukę: sumaišykite 200 ml jūsų plaukų kondicionierių, 70 ml skysčio medaus ir 3 šaukštus malto cinamono. Taikykite homogeninį mišinį, kad valytumėte drėgnus plaukus ir tolygiai paskirstytų. Plaukai turi būti izoliuoti celofanu, kuris turėtų būti pašalintas po 30 minučių, tačiau paliekamas kaukei dar 2-4 valandas. Po to, kai produktas nuplaunamas šiltu vandeniu, galite užpilti ramunėlių nuovirą. Ši kaukė ne tik šviesina plaukus, bet ir stipriai juos stiprina.

Taigi galime padaryti išvadą, kadCinamon, prieinama visiems - tai labai naudinga priemonė ne tik mūsų kulinariniams įgūdžiams, bet ir mūsų grožiui. Tai nebrangi, paprasta naudoti ir, svarbiausia, labai efektyvi.