Top 8 madingos vasaros suknelės 2015 m

Mums labai sunku įsivaizduoti vasarą be suknelių,nes ji yra vasarą, moteriška, stilinga ir romantiškas straipsnis drabužių. Vasara įsibėgėjo, tačiau ne tik pradžioje, galite įsigyti naują suknelę! Kartais noriu pridėti keletą kitų suknelių prie spintos, ir šis troškimas yra visiškai teisingas.

1. Dovanų dėžutė

Idealiai tinka tiems, kurie planuoja praleistiVasara į didžiojo miesto ritmą. Vidutiniškai griežtos ir vidutiniškai seksualios suknelių dėklai puikiai tinka viskam. Šį sezoną jie yra svarbūs nespalvotų monochrominių klasikinių tonų. Suknelės yra daug įdomesnės dėl stilingų detalių, tokių kaip gobtuvėlis ant kūno arba elegantiška juosta.

2. Etninis stilius

Šio sezono dizainerius įkvėpė stiliaus motyvaiAfrikoje ir Azijoje. Plačiai naudojami kupoliniai audiniai su netipiniais ornamentais ir spaudiniais, sultingi tonai ir jų drąsiausios kombinacijos. Tokiose suknelėse daugiausia dėmesio skiriama dažams, o daiktų supjaustymas paprastai yra paprastas ir glaustas.

3. Maxi suknelės

Šviesūs ir erdvūs, jie yra neatsiejami požymiai jau daugelį metų iš eilės. Dabar yra įprasta papuošti juos asimetriškai, tiek viršutinėje, tiek apatinėje.

4. Mažoji juoda suknelė

Vėlgi neįtikėtinai populiarus. Madingiausių modelių semilying siluetą zauzhayuschiysya galima rankovės apačios, gilia iškirpte, įpjovimų ir išjungikliai, neakivaizd siuvinėjimas dekoravimo Populiariausi IPL.

5. Nėriniai ir permatomos medžiagos

Iš šių audinių pagaminti ir maxi suknelės, ir mini. Modeliai yra labai drąsi ir tuo pačiu metu gana švelni, o tai mus traukia.

6. Vakarinis "auksas"

Auksiniai tonai tapo pagrindine vakareSuknelių modeliai. Ir medžiaga čia nesvarbi: nėriniai, satin, brocade ir kt. Ypač madingi variantai su sodriomis sijonomis, pjūviais ir iškirpte, drabužiais ir kita dekoracija.

7. Pastelinės spalvos

Vis dar madingiausio reitingo lyderis. Mielos ir švelnios saldainių ir saldainių spalvos šią vasarą mums yra tiesiog nepakeičiamos. Kartu su šia ir ryškios tendencijos spalvos: pati sultingiausia ir neoninė, nes vasara yra kieme.

8. Faktiniai spausdina

Labai madingas šio sezono gėlių spausdinimas ant balto fono. Be to, tendencija yra klasikinė ląstelė, juostelės, žirneliai ir kita geometrija. Taip pat iš spaudinių, motyvai tos pačios etninės dvasios aktualūs.