8 Romantiškos Kijevo vietos nepaliks abejingų

Kodėl tai yra keletas porų?Su entuziazmu pasakykite: "Ką jie romantiški!", Bet nėra kitų? Tai viskas apie gražius ir gražius dalykus. Ir mes kalbame ne apie dovanas, o apie bendrą pramogą. Žinoma, jei pora yra netratiška nuo savaitėsSavaitė tame pačiame restorane (nes čia ten yra nuolaida), tada labai sunku vadinti tokią porą "labai romantiška". Vienas iš būdų pridėti romaną į kasdienes veiklas yra meilės pasivaikščiojimai.

Paimkime maršrutą per nuostabų Charkovo miestą, kuris neabejotinai nepaliks abejingų mėgėjams.

1.

Fountain Mirror stream / Stiklo srovė (Sumskaya gatvė, 26, Ševčenkos sodas)

Šis fontanas laikomas vienu iš miesto simboliųCharkovas. Vieta, kurioje ji stovi, turi turtingą istoriją. Daugelis miesto gyventojų čia atvyksta tiesiog mėgautis gražiais struktūros vaizdais ir atsipalaiduoti savo sielai.

2.

Karpovskio sodas (tarp gatvių Bolshaya Goncharovskaya ir Vladimirskaya)

Žinoma, tai yra romantiškiausias Charkovo sodas. Švarus oras, daug jaukių suolų ir įdomių alejų, kur galėsite mėgautis daugybe apsirengimų ir bučinių.

3.

"Stiklas" (Sumskaya gatvė, 60)

Šioje vietoje skiria daugiau nei 300 apsilankymų per dieną. Meilė yra ore, ji apgaubia visus ir verčia tikrus romantikus į beprotiškus veiksmus. Ir tai nuostabu! Galų gale, kiekvienas meilužis yra šiek tiek išprotėjęs!

4.

Paminklas meilės (Пушкинская, 48)

Tai ekstravagantiška dviejų formų skulptūraMylimieji, skrendantys link vienas kito ir sujungiantys aistringą bučinį. Jau suformuota legenda, kad jaunieji ir mylinčios poros turėtų pabučiuoti po šių dviejų figūrų arkliu, kad jų meilė būtų stipri ir tęsėsi visą savo gyvenimą.

</ P>