Netradicinės dovanos iki kovo 8 d

Pavasaris, grožis, moterys ateina! Ieškodami dovanų, ne tik vyrai, bet ir moterys šurmina. Turime pasveikinti motinas, merginas, dukteris. Ir norint neapsiriboti "tulpių saldainių" rinkiniu, mes pristatome jūsų dėmesį originalių dovanų pasirinkimui.

Raštinės reikmenų organizatorius. Labai naudingas dalykas, kurį galima įdėti į darbalaukį namuose, arba galite pasiimti su savimi į biurą. Įsigykite nepaprastą dovaną parduotuvėje arba padarykite ją patys, naudodami internetinę meistriškumo klasę.

Dekoratorių laikiklis. Norint užtikrinti, kad auskarai nebūtų prarasti, ir apyrankės nėra sujungtos su grandinėmis, kaip nurodyta lentynose, pritvirtinkite papuošalus. Tokie brangakmeniai yra ne tik labai praktiški, bet ir gražūs.

Tai dalykas, iš kurio ateis aksesuarų mylėtojasMalonumas - šalikas šalikai. Dabar nosinaitės, pareos, diržai, kelnaitės nebus liūdni spintoje. Jie bus surinkti ir užsisakyti tokį didingą turėtoją.

Notepad. Šiuo metu jie yra labai įvairūs. Bet kokios spalvos, specifikacijos ir kainos. Neperšlampami nešiojamojo kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio, kurio danga yra išduota pagal knygos - tiksliai stebinti.

Kablys maišui. Tai nuostabus dalykas, kurį bet kokia moteris įvertins! Šis mažas laikiklis padės užtaisyti maišelį virš stalo krašto, todėl jo nereikės dėti ant kėdės, stalo ar grindų. Puikus atradimas! Nepakeičiamas dalykas studentams.

Sienų dekoras. Toks užrašas (metalas) puikiai papildo interjerą, be to, kiekvieną rytą jis bus motyvuojantis. Turėsite teigiamą nuotaiką visą dieną! Ir drugeliai atneš kambario švelnumą, užpildykite jaukumo ir pavasario atmosfera.

Podstanovka už žiedus. Su tokia parama, žiedai nebus prarasti vonios kambaryje. Mažas, bet labai naudingas dalykas!

Pietų dėžė. Pamiršk apie banalius, skaidrius šveitiklius valgyti! Juos pakeitė itin modernūs pietų dėžės su ryškiu dizainu! Gera dovana tiems, kurie nori valgyti darbe su namų maistu.

Užrašų taryba. Ant jo galima priklijuoti lipdukus, nuotraukas, priminimus ir užrašus. Ši lenta labai patenkinta žmonėmis, kurie myli organizavimą ir tvarką.

Nuotraukos nuotraukos. Pasivaikščiojimai, pasivaikščiojimai, nuotraukos ir tiesiog teigiamų akimirkų mėgėjai yra skirti. Toks dovana ne tik leidžia jo savininkui linksmintis nuotraukomis, bet ir tapti interjero ornamentu. Kaip alternatyva sienų skydui, galite nusipirkti nuotraukos laikiklį, kuris gali būti bet kurioje vietoje: ant kolektoriaus, palangės, stalo, lentynos.

Arbatos / kavos rinkinys. Nedidelis atvejis su keliomis mėgstamų gėrimų rūšimis nepaliks abejingų tiems, kurie mėgsta pauzė mėgautis karšta arbata ar kava.

Telefono dangtelis. Dabar tai ne tik įtaiso apsauga, bet ir priedas. Skirtingos figūros, dizainai, spalvos ... Akys išsisklaidžia iš šio asortimento. Madingas tikrai bus malonu su nauja "drabužiais" mobiliajam telefonui.