12 dalykai, kuriuos turi išmokti kiekviena mergaitė iki 25 metų

Tikriausiai kiekviena mergaitė padarė sąrašą, ko ji nori iš vyro. Padaryti protingą ir gražią, uždirbančią ir su humoro pojūčiu. Ir ką žmonės nori iš šiuolaikinių merginų? Feminizacijos ir emancipacijos epochoje moterys nebėra suinteresuotos, ką žmonės nori iš jų. Bet mes to reikia patys. Įsidėkite sąlyginį "pliuso ženklą" ir pradėkite didžiuotis savimi.

1. Kulinarija

Restoranų eroje, pristatant maistą namuose,Pusfabrikačiai ir daugialypiai būdai, gebėjimas virti pasitraukė į foną. Reklama garantuoja, kad prekybininkai yra ne blogesni nei vietiniai, bet kas tiki reklamą? Net jei nesate ištekėjusi, gebėjimas virti krūtinėlę ar sriubos-blyną nepakenks. Greito maisto valgymas, susirgimas ir tankesnis, restoranų valgymas - daug blogiau.

2. Savarankiškumas

Mokymasis vienišas gyventi nereiškia, kad turi būti vienišas. Tai reiškia, kad be mamytės, tėvo, vaikino ar draugo pagalbos, norint pasukti lemputę, atidaryti skardines, parkuoti automobilį, mokėti bendruomenę. Žinoma, su vaikinu galite būti švelnios pasakos, o jis drąsiai atveria pomidorų galią. Bet, jei reikia, jūs turite sugebėti rūpintis savimi.

3. makiažas

Suaugusi mergina turėtų būti pasirengusi gyventi dienąBe makiažo. Ir nesijaudink, kad dėl to nesiseka. Sužinokite, kaip mylėti savo išvaizdą ir nuleiskite painiavą. Galite sau leisti eiti į parduotuvę ir dirbti be makiažo. Dekoratyvinė kosmetika - mažai svarbus dalykas, o svarbiausia - kompetentinga odos priežiūra, ir ji bus spindėti be tonalki ir makiažo.

4. Nuotraukos

Kas nenorėtų būti gražu nuotraukoje? Jei norite neprašyti, kad jūsų merginos pašalintų iš tinklo nuotrauką, kurioje jums nepatinka, sužinokite, kaip fotografuoti gražiai. Pagrindinės taisyklės: vilkite pilvą, ištiesinkite pečius, nespauskite rankų į kamieną. Tinkle lengvai rasti nuotraukas. Ir nepadarykite "seksualaus veido" su pusiau atviromis lūpomis. Jis atrodo kvailas.

5. Pagyrimai

Daugelis merginų nežino, kaip teisingai priimtiKomplimentai. Turite būti įsitikinę savimi. Blogiausia jus pateisina. Jie jums sako: atrodo nuostabiai. Negalima pasakyti, kad tai ne taip, tai tik apšvietimas, makiažas - visuotinis sąmokslas ir apskritai išpūstas kumštynas. Šypsokis ir oriai pagarbinkite komplimentą.

6. Atleidimas

Iki 25 metų amžiaus, praeityje reikėtų paliktiTrivia, mesti vamzdį ir žaisti tyliai. Atėjo laikas aiškiai pasakyti, kad jums tai nepatinka, pripažįsta klaidas ir prašo atleidimo. Jei jau atleiskite - nepamirškite kiekvieną galimybę pamiršti. Negalima pavirsti pjūkle. Jūs negalite atleisti - nutraukti santykius.

7. Šventas paprastumas

Galite sau leisti sau per 17 metų su jaukiuNekaltas žmogus kalbėti nesąmonė. Ir iki 25 metų tai laikas būti išsilavinusiam, protingam, praktikuojančiam pomėgius, savęs tobulėjimą ir savimonę. Investicijos į švietimą yra geriausia investicija į ateitį.

8. Teisingas pasirinkimas

Gali būti gera graži protinga mergaitė su tvistPasirinkite savo drabužius. Išvaizda po 18 metų - gamtos nuopelnas, 30 - jūsų nuopelnas. Iki 25 metų amžiaus, reikia išmokti pasirinkti, kas jus puošia, o ne dėvėti netinkamus dalykus, net jei jie yra madingi. Jūs galite būti karalienė paprastame juodajame marškinėliai, jei turite gerai prižiūrėtą veidą ir švarius plaukus, arba galite pakliūti kaip paralyžiuotas žiogas ant kruopštaus stiletto kulniukų.

9. Šypsokis

Atėjo laikas išmokti juoktis sau. Savęs ironija, protas ir gebėjimas neatsižvelgti į dalykus pernelyg rimtai sutaupys jūsų nervus. Išmoksite erzinti ir linksmai reaguoti į draugišką podkoly, juokas pratęsia gyvenimą.

10. Vienatvė

Sužinokite, kaip vertinti vienatvę. Jei dabar nesate susipažinę su niekuo, tai nėra priežastis, kodėl liūdnas veidas yra jūsų pižamos su sofa. Susipažinkite su draugais ir smagiai. Ir mokykis pramogauti sau. Įdomu praleisti laiką be vaikino ir merginų. Teatras, kinas, baseinas ar kelionė į Europą - su savimi taip pat nėra nuobodu.

11. Gerti

Arba negerk. Iki 25 metų amžiaus, jūs turite sugebėti paguostyti skanius kokteilius ir sužinoti apie savo pasirinkimą. Ar turite vieną stiklą pasukti iš paslaptingos panele į girtą moterį? Atsisakyk alkoholio. Jūs sutaupysite sveikatą, grožį ir reputaciją.

12. Pinigai

Iki 25 metų amžiaus turite išmokti užsidirbti pinigų irIšmeskite pinigus. Gerai, jei yra tėvai ir vaikinas, kuris padės išlaikyti atlyginimą. Bet pabandyk išsiversti be jų pagalbos. Išleiskite mažiau nei užsidirbate arba ieškokite daugiau apmokamo darbo.

Ir net jei jums nebereikia 25 metų, niekada nevėlu, kad geriau.