8 Filmai apie moteris iki kovo 8 d

Maskva netiki ašaromis (1979)

Filmas visiems laikams tarybinio režisieriaus Vladimiro Menshovo. Šis filmas apie jūsų gyvenimo vietą, apie moters likimą, mes apžvelgėme daugiau nei vieną kartą. 50-ųjų trys draugai atvyko į Maskvą,Likimas išryškėja įvairiais būdais, bet jie vertina pagrindinį dalyką - draugystę ir meilę! Filmas, kuris rodo, kad visi gyvenimo sunkumai yra įveikti, kad negalima atsisakyti bandymų, kuriuos parengė likimas. Galaktikos likimas dar kartą patvirtina teiginį: "Viskas, kas neužmuš mus, mus stiprina". Filmas apie stiprias moteris paneigia mitą, kad nėra moteriškos draugystės.

Šokoladas (2000)

Melodrama su Juliette Binoche ir Johnny Depp. Mažame miestelyje atsiranda paslaptingos moters Viennė, atverianti šiek tiek šokolado parduotuvę. Ir iš karto prasidės stebuklai mieste. Vieningai magiškai suvokia kitų žmonių norus. Ir jie išsipildo! Išbandykite ir esate karštas šokoladas su paprikos ar lydydamasis burnoje triufelyje. Ir iš esmės, kada dar žiūri filmą apie meilę ir šokoladą, kaip ne kovo 8 d.?!

Amelie (2001)

Prancūzijos komedijos melodrama apie saldus mergaitęAmelie, kas atneša laimę kiekvieno aplink jos gyvenimą. Nepakartojamas humoras. Prancūziškas skanus. Saldūs herojė. Taigi galite apibūdinti šį filmą. Reikalinga peržiūrėti tuos, kurie netiki sėkme ir stebuklais. Amelie padės jums rasti savo laimę!

Bridget Jones dienoraštis (2001)

Šis filmas jau tapo moterų klasikaKinas. Puiki istorija apie mergaitę, kuri ieško jos meilės. Bridžitas Džonsas yra kaip kiekvienas iš mūsų - ji turi kompleksų apie perteklių, nuobodu darbą ir nesuprantamą reikalą su bosu. Ji patenka į kvailas situacijas, ji nežino, kaip virti, bet ji visada yra optimistiška, linksma, vertina tikrąją draugystę ir tiki meile. Laikui bėgant Brigitte supras, kad geriau susipažinti su geru vyru, o ne su seksualiu kelnaukiu, ir sužinoti, kaip mylėti save už tai, kas ji yra. Tai ji moko mus.

Velnias dėvi "Pradą" (2006)

Sumanus paveikslėlis su Meryl Streep ir Anne Hathaway apieKarjera, draugystė ir meilė. Provincijos svajoja tapti žurnalistu, tačiau ji sugeba rasti darbą padėjėju vyriausiuoju redaktoriumi blizgaus žurnalo. Rimti mergina, kuri nesidomi mada ir nežino, kaip suknelė, patenka į mados pasaulį ir blizgesio centras, kuriame ji bus atliktas rimtas išbandymas. Nesvarbu, ar tai yra būtina karjeros numarinimo santykių su vietinių žmonių - nuotakos, vyrui, vaikams? Ar esate pasiruošęs paaukoti principus skatinimo darbe labui? Ar jums neišduos ir apsimesti, kad būtų pasiekti sėkmę? Filmas yra apie klaidingą pusę aukštos mados ir nuoširdžių santykių tarp žmonių blizgesio.

Seksas ir miestas (2008)

Kitas paveikslėlis apie madą, moterų draugystę ir meilę. Filmas pasakoja apie keturis draugus, labai skirtingus ir tuo pačiu metu panašius. Ir kiekvienas iš jų ieško harmonijos sau - šeimoje, santuokoje, darbe. Carrie pagaliau nusprendė susituokti, Miranda mokė savo vyrui išdavikas, Šarlotė ruošiasi tapti motina, o Samantha vėl sukūrė romaną su jaunuoju vaikinu. Filmas yra įdomus, spalvingas, juokingas, tačiau tuo pat metu rodo įprastų moterų gyvenimą jau išaugusiame amžiuje, kai atsilieka beprotis romantiškas jaunimas ir nori paprasto moters laimės.

Julija ir Julija: "Padaryk laimę receptiniu" (2009)

Ir vėl filmas su Meryl Streep

. Sekretorė Julija nusivylė savo darbu ir
Aš nusprendė pakartoti visus receptus iš knygos Dzhulii Chayld. Mergina ruošia 524 patiekalų
Prancūzijos virtuvės patiekalai ir visa informacija apie virimą yra juokingi aprašyti jo dienoraštyje.
Filmas mus moko nenutikti pro sapną ir naudotis visomis galimybėmis,
Suteikta mums likimo. Istorija yra ne tik apie maistą, bet ir apie save
Mylanti šeima, kuri visada palaikys.

Valgyk
Melskis, meilė (2010)

Gražus adaptacijos Elizabeth Gilbert romanas, pagrindinis
Role - Julia Roberts ir Javier Bardem. Kiekvienos moters gyvenime gali ateiti
Tą akimirką, kai atrodo, kad jau yra šeima, sėkminga karjera ir gyvenimo prasmė
Ne. Ir tada jūs turite ieškoti šio prasmės - į Italiją, Indiją ar
Balis. Kelionės, gyvenimo ir meilės prasmę, kuri duos ramybę
Ir gera nuotaika.