7 sovietai, kaip ne pasikliauti kieno nors kito įtaka

Tai ne paslaptis, kad mes dažnai bando manipuliuoti. Pirma, ji daro tėvai: mes turime kažkaip įtikinti vaiką ne valgyti saldainių kilogramą metu, ar ne kišti pirštus į elektros lizdą. Tačiau, jei jūs esate į suaugus lengvaipasidavė įtakai, pagal savo kokybę, bus visiems labai patiko ir kiekvienas atskirai. Ir jūs kenčia nuo to. Žemiau mes kalbame apie tai, kaip atsispirti šalutinį poveikį ...

1. turėti savo nuomonę

Apie viską. Atminkite: jei jūs neturite savo nuomonę, ją galite sukurti kitiems, o ne tai, kad jūs galų gale naudos iš jo - priešingai. Aiškiai apibrėžti savo poziciją dėl šio ar šiuo klausimu, taip pat savo gyvenimo principus. Jie - iš savo asmenybės atspindys, o tai yra jūsų asmeninė valia.

2. Negalima nukrypti nuo pasirinkto kurso

Ginu, pabandykite stabiliaisekti jį, bet proto ribose: nereikia skubėti į Fray su arba be, ir stovėti savo žemės tiesiog iš principo. Jūs turite teisę pasakyti: "Žinoma, jūs turite savo nuomonę ir gerbiu jį, bet stovėti mano".

Pavyzdys. Pardavėjai ir vykdytojai dažnai ieško žmonių akis, kurie nežino, ko jie nori, ir akivaizdžiai lengvai įtaigai. Matydamas galimą "auka" iš karto pradėti savo "ataka", siūlanti "supertovar ne stačios nuolaida." Tačiau faktas yra tai, kad kažkas jums atėjo po kito, ir švaistomi pinigai jums tiksliai niekur. Moralas: Prieš eidami į parduotuvę padaryti būtina, sąrašą ir negali būti išsiblaškęs kitų.

3. Pirmenybės

Nustatyti, kas prioritetas jums: Karjera, šeima ar kažkas kita? Tai bus kompasas, kad visada nukreips jus į savo kelią. Prisiminti: bando turėti laiko padaryti viską, jūs neturite nieko padaryti tinkamai. Remiantis tuo, kas norite, galite, pavyzdžiui, žino, ką pasakyti, jei bosas nori "pakabinti" ant jūsų atlikti papildomą projektą savaitgalį. Jei esate dabar svarbesnis nei šeimos, tada jūsų atsakymas - triuškinantis "Ne"; Bet jei jūs tik stengiasi gauti skatinamas - turės susitarti.

4. Nesistenkite įtikti visiems

Kas Jums sakė, kad jūs turite būti "gerai"visi? Įsitikinkite, kad jūs jau seniai išėjo nuo amžiaus, kai visi reiškia turėtų būti "gera mergaitė", o kaip ir visi dėdės ir tetos. Dabar Jūs galite turėti ramybę ir atsisako parodyti savo dantis ar net konfliktus, jei reikia. Ne, mes neskatiname tapti isteriškas. Tiesiog tai yra įmanoma, kad jums reikia padaryti keletą drąsių ir agresyvus veiksmai išvalyti nuo kaklo tuos, kurie tvirtai įsikūrė ten ir naudojamas manipuliuoti jumis.

5. Negalima pasiduoti primityvumas

Primityvumas - plačiai paplitęsmanipuliavimo techniką - geresnis atsakymas šaltas panieka: ne susikūprinimas iki tokio lygio, cad. Leiskite žmonėms suprasti, kad, nes tu negali dirbti. Jei matote, kad jūs tiesiog begėdiškai manipuliuojama - nedelsiant nutraukti bendravimą (pavyzdžiui, galite tiesiog atsistoti ir be pasakyti žodį, palikite). Ir nebijokite įžeisti ką nors, o kiti nebijo, kai bandote naudoti savo pranašumą.

6. Negalima pasiduoti bandant daryti spaudimą gailesčio

Žmogus, kuris yra tikrai įmanomaužjausti, paprastai stengiasi išlaikyti pasididžiavimą, ir jei jie prašyti pagalbos, tai ne visai į formą: "Žiūrėk, koks aš nelaimingas, jūs turite man padėti." Atminkite, kad jūs esate niekas ir nieko neturėtų. Tavo gyvenimas - tai tik tavo pasirinkimas, ir tik jūs nuspręsite, ar pasiduoti įtakos vienas ar kitas, tuo labiau, kad bet kuriuo atveju pasekmės ji turės elgtis su jumis.

7. Negalima eiti apie socialinius stereotipus

Daugelis iš jų. Pavyzdžiui, žinoma vadinamoji socialinė keitimo principas: padaryti kažką malonus ir / ar naudinga mums - mes darome panašiai atsakymą. Kai kurie nesąžiningi asmenybės dažnai sėkmingai išnaudoti šią moralines vertybes, tokiu būdu kontroliuojant pasinaudoti kitų žmonių. Jei turite paslaugą, neskubėkite padėkoti: gal jūs tiesiog bando manipuliuoti.