10 Patarimai, kaip pamiršti nesuprantamą meilę

Žinoma, kiekvienas iš mūsų bent kartą patyrė vientisą jausmą, kuris mus privertė išnykti tokiu objektu, kuris buvo norimas, bet dėl ​​kokios nors priežasties ar kito prie nepasiekiamojo objekto. Ir nesvarbu, ar buvai kartu ir neatšaukiamaiAtskirtas žmogus tau yra abejingas, arba jau turi antrą pusę - tokia situacija visada sukelia kančias. Jei esate nesąžininga meilė, jums reikės šių patarimų.

1. Suteik kankintis

Jei siela reikalauja ašaros, prašau. Uždarykite kelias dienas kambaryje, pagalvokite, jei reikia - verkitės kažkam gyvenamoje liemenėje. Kartais jūs tiesiog reikia išmesti susikaupusius jausmus, ir tada jums bus sugebėti blaiviai įvertinti situaciją ir drąsiai eiti į priekį.

2. ... bet ne ilgai

Neleiskite sau visiškai pasinerti į bedugnęKenčia. Svarbu laiku pasakyti sau: "Stop! Jis nėra vienintelis žmogus pasaulyje, bus ir kiti, dar geriau ". Patraukite kartu! Gyvenimas tęsiasi, kad nužudyti vieną žmogų ir sugadinti visą savo gyvenimą dėl jo - švelniai tariant, ne labai protingas sprendimas.

3. "Ištrinti" visus prisiminimus

Jei prisiminimai apie žmogų, kuris neatsakėEsate abipusis, neleiskite gyventi ramiai - tiesiog "išvalykite" juos. Išmeskite nuotrauką, ištrinkite SMS, neikite į vietas, kur galite susitikti ... Kaip sakoma, iš akių - iš proto. Jei turite bendrų draugų, verta su jais susieti kontaktai; Bent jau tol, kol susirgsite ... Kartais svarbu parodyti sveiką egoizmą, taip išlaikant nervus ir gerovę.

4. Neapsaugokite.

Nebandykite paskambinti ir verkti telefonu,Paprašykite tokių klausimų kaip "Ką aš negerai?" Arba "Kas yra geriau nei aš?". Tai nieko nepasieks, išskyrus galbūt pakerta savigarbos.

5. Pakeiskite vaizdą

Ką nors pakeisti save, šukuosena, plaukų spalva, drabužiai, juk. Vidaus pakeitimai visada prasideda išoriniais pakeitimais.

6. Eik į žmones

Sėdėdamas namuose yra pats kvailiausias dalykas, kurį galite padarytiPagalvokite apie šią situaciją. Žinoma, jūs turite draugų, su kuriais ilgai nesikalbėjote ir kurie alkanūs jūsų visuomenei. Pagalvokite apie juos, eikite į filmą ar restoraną su jais. Pirma, taip galite atsikratyti save ir, antra, atsiranda galimybė susitikti su savo likimu - galbūt daug laimingesnis.

7. Rasti naują įdomų verslą

Savęs tobulėjimas yra psichikos problemų panacėja, irNesusituokę jausmai nėra išimtis. Pagalvokite apie tai, ką visada norėjote daryti, bet niekada nepradėjote: išmokti naują kalbą, eiti kirpėjams ar makiažo atlikėjams, pagaliau gauti teises - yra daugybė galimybių, pasirinkti savo tavo atvejį.

8. Atsistatydinti

Pažiūrėkite į situaciją racionaliai ir su tuo sutinkate. Taip, jis nemėgsta jus, ar negali būti su jumis, tai kas?! Šviesa ant jo neatsidūrė su pleištu. Ir tada likimas išmintingai viską įdėkite į savo vietą.

9. Atidarykite naują

Suprasdamas ir priėmęs situaciją, susidūręs su emocijomis irMokytis gyventi nauju būdu, drąsiai eiti pirmyn ir tikėti geriausiais. Tiesiog atidarykite save žmonėms ir pasauliui, neuždarykite, neišskleiskite, neišskleiskite pažįstamų draugų rato ir anksčiau ar vėliau viskas būtinai pasikeis į geresnę! Svarbiausia yra tikėti ir laukti.

10. Vertinkite save kritiškai

Deja, mes visi nėra tobuli. Galbūt ten yra kažkas, kuris išstumia to, ko gero, "objektą". Pagalvokite apie tai, kas tai gali būti, ir, jei reikia, taip pat į galimybes, atlikite tinkamus koregavimus, kitaip jūs pakartotinai žengsite tame pačiame rake.