Nauja dainininkės Rianos moterų drabužių kolekcija

Singer Rihanna - viena iš pirmųjų madingų užsienio šou verslo moterų. Ši mergaitė tiesiog myli keisti vaizdą. Mes ją pamačiau įvairiais būdais: nuo švelnios ir moteriškos iki vaikystės ir agresyvios. Ir viskas, kas nepadarė dievo, tuoj pat tapo madinga ne tik savo darbų gerbėjams.

Apskritai, kaltina dainininko puikų skonį,Gebėjimas elegantiškai sujungti daiktus ir dėvėti juos. Šiuos talentus pastebėjo Didžiosios Britanijos "River Island" atstovai. Jie nedvejodavo pasiūlyti Rihannos bendradarbiavimą, todėl dainininkė nusprendė pradėti savo drabužių liniją.

Drabužiai skirti 16+ kategorijai. Siekiant sušvelninti visuomenės susidomėjimą nauja kolekcija, šou žvaigždės žvaigždė rugpjūčio mėnesį surengė preliminarų pasirodymą, o jis bus parduodamas tik rugsėjo 15 d.

Rihannos idėjos yra gana naujos ir neįprastos. Drabužiai traukia savo maištingą išvaizdą, aiškiai atskleidė Amerikos pop dievo prigimtį.

Žvaigždė su dideliu atsakomybeJo naujas hobis ir mano, kad upių sala yra puikus partneris. Pasak jos, ji tiesiog džiaugiasi, kad tikisi dirbti su britų kompanija ir net dalyvauti šeimos versle.

Iš pirmo žvilgsnio, Rihanna drabužiaiKai kurie panašūs į mėgstamą dainininkės DIMEPIECE prekės ženklą, bet ji pridūrė šiek tiek savo stiliaus. Savo interviu naujasis dizaineris paaiškino, kad jai patinka nešioti tokius drabužius. Dainininkė mano, kad jos kūriniai yra įkvėpti Niujorko gatvių atmosferoje.

Tęsinys kitame puslapyje ...