Naujųjų metų stalo nustatymas

Tradiciškai Naujieji Metai švenčiami su draugais ir šeima šventiniu stalu. Kiekviena šeimininkė nori švenčių naktį ypatingu būdu papuošti Naujųjų metų stalą. Rytų kalendoriuje 2015 m. Yra mėlynos spalvosArba žalia medinė ožka. Dėl papuošalų tilptų visi: kalėdiniai papuošimai, girliandos, kaspinai, spurgų, riešutų, vaisių ir šakelių valgyti. Svarbiausia paruošti stalą savo mėgstamoms šventėms su fantazijomis ir tikrai geros nuotaikos. Tai puikus būdas pasimėgauti savo šeima, taip pat parodyti savo svečiams savo įgūdžius, išradingumą ir išskirtinį skonį.

Dekoratyvinė staliukas rekomenduojama atlaikyti balta, mėlyna, mėlyna ir sidabro spalvos, nes metų simbolio spalva yra mėlyna. Galima derinti tris pagrindines spalvas ir kai kuriuos jų atspalvius.

Staltiesė naujųjų metų stalelyje

Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį įStaltiesė. Tekstilės dizaino, naudoti tik natūralius audinius, pavyzdžiui, lino ar šilko. Pageidautina, kad tai buvo šviesus audinys, pavyzdžiui, žalia, kuriant vejos, kuri yra mėgstama vieta ožkų iliuziją. Galite pasirinkti ir mėlyna drobe, nes ši spalva taip pat yra 2015 m Mistress spalva. Bet gali būti šiek tiek "spektaklis" sugalvoti ką nors įdomaus. Pavyzdžiui, padengti lentelę su staltiesės monotoniškas didesnį, ir viršutiniame dangtyje su kita, mažesnių vieną. Iš to paties audinio, bet su modelį arba kontrastingos spalvos.

Servetėlės ​​naujųjų metų stalui

Šventiniam stalui geriau paruošti servetėlėsIš audinio. Jie būtinai turi būti derinami su staltiesiu: būk jos tonas ar kontrastas. Servetėlės ​​nusipirka ryškias, gaudančias akis, pavyzdžiui, raudoną ar geltoną, o dar geriau - gėlėje su augalų elementais, nes ožka yra žolėdė. Tačiau galite pasirinkti žalios ar mėlynos spalvos servetėlę baltai staltiesei. Pakanka tik juos sulankstyti arba sulankstyti su keitikliais. Galite papuošti servetėles su juostomis, žaislais ir eglės spygliu. Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir vaizduotės.

Stalo reikmenys naujuoju stalu

Rafinuotas ožkas netoleruoja vulgarios spalvosKontrabosai, todėl patiekalai, skirti šventinei vakarienei, turėtų būti labai paprasti ir apakinti balti. Jo vienintelis apdaila gali būti nedidelis aukso arba sidabro rėmelis, kuris apvyniota plokščių kraštais. Labai gražiai atrodys indai vienam tonui lengvesni ar tamsesni nei staltiesės spalva arba ryškiai kontrastinga spalva. Jūs galite teikti pirmenybę plokštėms, dekoruotoms modeliais su augaliniais elementais.

Centrinė kompozicija

Kad metų globoja nenorėjo išeitiJūsų namas, paruoškite jam ypatingą dekoro-delikatesą. Stalo viduryje sutvarkykite kviečių ir šieno eglių šakų ar ausų kompoziciją. Toks dekoras primins rytinę Kozę savo mėgstamos žalios vejos.

priedai

Metų elementai Ožiukai - medis, o tai yra privalomaTurėtų atsispindėti Naujųjų Metų lentelėje. Medis gali būti pateikti į stalo įrankių rankenos, ir ji gali būti stovėti pipirai su druska įtakingi, taip pat vazos vaisių. Jūs galite papuošti stalą su mediniais audinių žiedų. Servetėlės, gražus stovas karštą patiekalą ar žvakė prasidėjo nuo šilto ir simpatinės medžiagos tikrai atneš komfortą savo namuose.

Naujųjų metų atostogų žvakės

Šventinę vakaro atmosferą pabrėš gražusŽvakės. Gražus aukštų žvakidžių žvakės atrodo harmoningai. Taip pat atrodo gerai ant stalo kompozicijos su kintama žvakių: Permatoma stiklainį, pripilkite vandens, o tada akivaizdžiai vaizduotę. Apačioje galite pasirūpinti spalvotus akmenis ant paviršiaus - aukso žvaigždes, ar gėlių žiedlapių. Galite organizuoti akinius žvakės ir garnyras su šakelių eglės, pušies kankorėžių ir žaislų. Dekoratyvinių žvakių, galite naudoti cinamono lazdelių, riešutų ir džiovintų apelsinų žiedai. Be grožio, tokios žvakės užpildo namus magiškomis kvapais. Stilingai atrodys kaip plonas ir aukštas žvakės ir platus ir žemas. Po šilto žvakių šviesoje, atsispindi krištolo stiklinių paviršių, todėl bet kokia šventė, kur patiekiama.

Laimingas Holiday!