Top 5 neįprastos pilys ir rūmai Kijeve

Pažvelkite į garsų istorijąArchitektūros paminklas nebūtinai vyksta į užsienį. Mūsų tėvynės sostinėje taip pat yra daugybė įvairių pilių, rūmų ir tvirtovių, į kurias daugelis kyiviečiai netgi nekreipė dėmesio dėl jų amžinojo skubėjimo ir užimtumo. Žr. Labiausiai žinomų sąrašąKonstrukcijos Kijeve ir būtinai pažvelk į juos bent jau į darbą, nes jie visi yra miesto centre. Taip pat naudinga studijuoti jų istoriją: tai padės sužinoti daugiau apie savo šalies ir miesto praeitį, išplėsti savo horizontus ir tiesiog gauti naujų emocijų.

1.

Namas su chimera (Bankova str., 10)

Buvo pastatytas gerai žinomas namas su chimeraisArchitektas V. Gorodetsky 1901-1902 m. Svetainėje, kuri tuo metu buvo draudžiama statyti ant kieto uolos. Pastato akcentas ("Art Nouveau" stiliaus) yra keista figūra, kuria ji dekoruota: jabs, undinė, dramblys ir kiti - visi tai vadinamieji chimerai. Šis pastatas visada buvo paslėptas daugelyje legendų. Pasak pirmojo, architektas jį atidavė savo mirusiojo dėl nepasitenkinimo savo dukters meilės, tačiau iš tikrųjų tuo metu, kai pilis buvo pastatyta, dukra buvo gana gyvi ir gerai. Kita legenda sako, kad šis pastatas buvo pastatytas dėl ginčo. Trečioji teigia, kad architektas buvo prakeiktas namas, todėl niekas negalėjo gyventi jame, išskyrus jo palikuonis, nes tik jie galėjo susivienyti su chimerais. Šiuo metu pastatas yra naudojamas kaip Ukrainos Prezidento rezidencija ir yra pripažintas architektūros paminklas.

2.

Verkiančios našlio pilis (ул. Лучеранская, 23)

Šis pastatas, taip pat ir Art Nouveau stiliaus, buvo pastatytas1907 metais architektas Edward Bradtmanom už prekybos Sergey Arshavsky. Jis garsėja tuo, kad jos fasadas yra liūdna veidą moteriai, žinomas kaip "verkti našlė". Jie sako, kad jos akys buvo sujungti kanalais su baku ant stogo, todėl, kai yra lietus, vanduo patenka į našlės akis ir tampa jos ašaras. Taip pat yra daug versijų, kaip buvo įvardytas namas. Pavyzdžiui, yra legenda, kuri sako, kad kartą per pilies paslėpta pora, kapitonas ir kunigaikštienės, ir tragiškomis aplinkybėmis, kai vyras mirė, moteris veidas įamžintas ant fasado. Nuo 1994 m. Šis pastatas yra dar viena mūsų galvos vadovybės rezidencija. Be to, tai yra viešbutis garbės prezidento svečiams.

3.

Richard Lionheart pilis (Andreevsky Uzviz, 15)

Pastatytas 19 a. Architektūros paminklasBritų gotikos stilius. Jie sako, kad pats Richardas pats aplankė šį pastatą, bet tai tik legenda, nes jis buvo pastatytas daug vėliau, ir pavadinimas yra tiesiog poetinis. Pilies fasadai puošia įvairios bokštelių, smailių, dantytų galūnių ir tt, kurios leidžia turistams iš karto pereiti į viduramžius. Aplink pastatą taip pat buvo daug legendų ir legendų: kalbėjome apie įvairius prakeikimus ir nešvarią jėgą, gyvenančią pilyje. Iš tiesų pastato nuomininkai skirtingais laikais buvo daug Kijevo bohemijos atstovų. Ypač pilies mėgstamiausi menininkai, nes jie turėjo prieigą prie kalno, iš kurio atsiveria nuostabi panorama. Šiuo metu pastatą aktyviai lanko turistai ir tiesiog mėgėjų mėgėjai. Jo istorijos daugiausia skirtos kelioms Kijevo vienos gatvės muziejaus vitrinai. Jie demonstruoja pilies kūrybiškumą ir asmeninius daiktus, taip pat pastato nuotraukas ir planus.

4.

Mariinsky Palace (g. 5, Gruushevskogo)

Tai buvo dviejų aukštų baroko rūmaipastatytas tam, kad Elžbieta 1744 ir jis buvo suprojektuotas teismo architektas. Įdomu tai, kad labai zakazchitsa neturėjo laiko aplankyti rūmus. Pirmas karališkas specialus, kuris čia sustojo, buvo Katerina II. Vėliau pastatas tarnavo kaip Valdytojų generalinio Kijevo provincijoje gyvena. Pradžioje 20 amžiuje, rūmai išgyveno gaisrą, ir kai jis buvo renovuotas, tapo Kijevo rezidencija imperatoriškosios šeimos. Po revoliucijos jis tarnavo kaip karinis personalas. Per Antrąjį pasaulinį ji buvo smarkiai apgadinta, o vėliau vėl buvo rekonstruojamas. Dabar Mariinsky rūmai yra netoli Aukščiausioji Rada pastatas yra iškilmingas rezidencija valstybės vadovas.

5.

Klovsky rūmai (8, Pilipa Orlika gatvė)

Rūmai buvo pastatyti 1756 m. Pagal projektąArchitektai PI Neelovas ir GI Šedelas istorinėje Kijevo srityje Klove Pečersku. Iš pradžių pastatas buvo dviejų aukštų, vėliau buvo baigtas dar vienas aukštas. Rūmai buvo tapyti Ukrainos dailininkų 1757 metais. Pastatas turi ilgą istoriją: pirmiausia buvo Kijevo-Pečersko lavos spaustuvė, tada - karinė ligoninė, dar vėliau - pirmoji vyrų gimnazija ir moterų dvasinė mokykla. Pilietinio karo metu pastatas buvo sunaikintas, o 1930 m. Buvo atstatytas. Nuo 1982 m. Buvo Ukrainos istorijos muziejus, o 2003 m. Pastatas buvo rekonstruotas Ukrainos Aukščiausiojo teismo, kuris vis dar čia.