7 kokteilių receptai sportininkėms

Baltymų kokteilis yra puikus užkandisMergina, aktyviai užsiimanti sportu ir svajojančiais stipriu raumeniu ir reljefu. Mes nerekomenduojame naudoti specialių baltymų papildų: jie nėra saugūs ir prieš juos naudojant turite kreiptis į gydytoją. Natūralūs baltymų šaltiniai puikiai papildo jūsųBaltymų parduotuvės. Be to, baltymų kokteiliuose yra naudingų angliavandenių, riebalų ir fruktozės. Reikėtų pažymėti, kad verta juos naudoti prieš arba po mokymo, o jų suvartojimas yra naudingas ryte: naktį baltymų pasiūla baigiasi, o maža dalis baltymų blokuoja katabolizmo procesą, t. Y. Baltymų struktūrų mažėjimas. Baltymų kokteilio paruošimas namuose nėra labai sunkus. Čia yra keletas geriausių receptų, kurie padės jums likti tonuoti.

1 receptas

Šis kokteilis suteiks jums tiek baltymų, tiekVitaminai. Jums reikia 300 ml mažo riebumo pieno, dviejų žalių kiaušinių ir šiek tiek raudonos ar kitokio rūgšties. Sumaišykite ingredientus, įmaišykite juos su maišytuvu ir paruoškite. Paprasti, sveiki ir skanūs pusryčiai ar užkandžiai po treniruotės.

2 receptas

Jei norite naudoti kokteilį kaipPusryčiai, jums patiks ši receptą: paimkite pusę lieso pieno, 1/4 puodelio neriebaus jogurto, 1 bananas, medaus šaukštą ir 1/4 puodelio avižinių puodelį. Sumaišykite viską maišytuve arba maišytuvu. Tai kokteilis suteiks jums visą reikalingą anksti rytą naudingų elementų ir išsileisti po kelių valandų.

3 receptas

Kitas kokteilis yra idealus po treniruotės, nes Sudėtyje yra būtinų baltymų ir angliavandenių. Beje, mitybos specialistai primygtinai rekomenduoja pridėti medaus ir cinamono į kiekvieną po mokymo kokteilį: šie maisto produktai didina riebalų deginimą ir kartu su baltymų stimuliuoja raumenų augimą. Norėdami virti, paimkite pusę bananų, šaukštą medaus, šaukštą žemės cinamono, taip pat galite pridėti žalią kiaušinį arba šiek tiek išrūgų ir 1/4 puodelio šaldytų uogų. Visa tai supilkite mažai riebalų pieną ir purtykite.

4 receptas

Kitas puikus pusryčių variantas - kavaBaltymų kokteilius, kurie jus įgaus energingai ir energingai. Paruošimui paruoškite 1 puodelį šalto juodo kavos (ją galima virti naktį ir palikti šaldytuve), pusę vidutinio banano, stiklinę pieno ir, jei pageidaujama, kiaušinį ar serumą. Sudedamosios dalys sumaišomos maišytuvu - ir paruoštos.

Receptas 5

Ir šis kokteilis neužmirš jūsų troškimo saldumynamsTaigi paliekant ne tik sporto mitybos taisykles. Vėlgi, jei pageidaujate, galite pridėti kiaušinį ar serumą. Paimkite pusę puodelio lieso pieno, bananas, 2 šaukštai natūralaus žemės riešutų sviesto ir ne daugiau kaip 30 g tarkuoto juodojo šokolado. Įpilkite vandens ar šiek tiek kapotų ledų - ir mėgaukitės!

6 receptas

Šis kokteilis primins jums vasarą ir galimybesEik į egzotiškas šalis: paimkite 1/4 puodelio mažai riebalų jogurto ,? Kokoso pieno stiklo? Stiklą ananasų sultys, pusę puodelio smulkiai supjaustytų šaldytų ananasų gabalėlių ir sumaišykite. Kiaušiniai, išrūgos, ledai - jei norima.

7 receptas

Ir tai kokteilis yra šokolado, kuris leidžiaPrieš treniruotę patenkinti saldumo poreikį ir gauti papildomos energijos. Imk 200 g sojos arba nugriebto pieno, 70 g tarkuotų juodo šokolado ar kakavos, 2 šaukštai jogurto ir pusė puodelio vandens. Sumaišykite visas ingredientus be jogurto ir homogeninę masę, tada pridėkite.