5 Knygos, padedančios jums suprasti vyrus

Suprasti vyrus - tai visas mokslas, netgi galima pasakyti - menas, o menas nėra visiškai paprastas. Kodėl jis veikia taip, kad iš tikrųjų galvoja, ką reiškia tai ar ta frazė? Taip, norėdami gauti atsakymus į šiuos klausimusMoterys praleidžia begalinį laiką. Ar tu vienas iš jų? Tada jums bus naudinga perskaityti šias knygas, kurios padės išmokti suprasti keistus, bet tokius nepakeičiamus tvarinius.

1. "Vadovas vyrams", Belle de Jour

Apie labiausiai žinomą mergaitę pokalbyje, tikriausiai,Negirdi tik tingus. Prieš keletą metų ji pasirodė intymus dienoraštis, kurį vienu metu pūtė interneto bendruomenę. Net protingiausias moterys skaityti savo pastabas, o sėdi, pavyzdžiui, viešajame transporte. Serija, kuri buvo nufilmuotas savo knygą, gavo didžiulius reitingus. Knygoje "vadovas vyrų", "Belle sutiko pasidalinti su mumis patirties pasakyti, kokios rūšies yra garbingi vyrai, ir kaip bendrauti su jais, kada pereiti prie linksmo ir kas iš tikrųjų tikimasi iš mūsų vyrai. "Belle taip pat knyga padės jums suprasti, kokio tipo betono jums patobulinti savo vilionę stilių ir gauti dėl santykių, kad norite gauti.

2. "Kaip padaryti žmogų tapti vyru, naudodamas profesionalių šunų instruktorių patarimą", Karenas Salmansonas

Tačiau Karenas Salmansonas rodo, kad mes kreipiamėsNorėdami padėti ... šunų veisėjai, kurių patarimai, kaip keista, padeda suprasti vyrus ne blogiau nei profesionalių psichologų patarimai. Knyga padės mums pasirinkti tinkamus "tikinčiųjų" mokymo būdus, kurie bus efektyviausi ir saugesni. Jūs sužinosite, kaip sukelti tik teigiamas emocijas vyrams, išmokti susidoroti su savo "gyvuliu" raginimais. Be to, pasitelkę šią knygą, galėsite išmokti pasakyti "ne" tik savo akimis ir jūs suprasite, kad žmogus gali tapti jūsų geriausiu draugu.

3. "Jo tiesiog nepatinka: visa tiesa apie vyrus", Greg Berendt ir Liz Tuchillillo

Šioje knygoje sužinosite visas vyrų paslaptis. Kodėl jis negali paskambinti, tai kodėl nepareiškė noro tuoktis ir pan. Autoriai puikiai gali atverti daugelį moterų akis į patinų elgesys, ir kodėl ši knyga tapo toks populiarus. Vyrai - Gamta subtilus ir labai sunku, ir jie dažnai bijo išreikšti mums banalus tiesą: "Jūs tiesiog nepatinka jam."

4. "Kaip moteris, galvoja kaip vyras", Steve Harvey

Po šios knygos, Steve Harvey gavoPopuliarumas ir "ekspertų santykių" pavadinimas. Vyrų logikos principai, teisingi atsakymai į visus susirūpinimą keliančius klausimus, laimingų santykių pagrindai ir daug daugiau. Būtent ši knyga suteikė gražioms moterims galimybę išmokti daugybės dalykų, apie kuriuos jų draugai ar motinos jų nepaaiškino.

5. "Jūs nieko nežinote apie vyrus", Steve Harvey

Ir ši knyga atnešė pirmiau minėtą autoriųAntroji šlovės banga. Čia Steve Harvey tęsė savo mėgstamą temą atskleisti vyrų paslaptis. Kaip elgtis su vyru, kuris 20, 30, 40 ... metų mokymosi, kaip "rodyti jį švariu vandeniu", kodėl meilužė beveik visada prarasti, ką daryti, jei jis neskubėjo susieti mazgas, kaip pasiekti tobulą harmoniją lovoje namuose , Biudžete ir kt. Visi šie klausimai bus jums atsakyti nuoširdžiai.