Kodėl turiu atsisakyti socialinių tinklų?

Prieš Mark Zuckerberg išrado Facebook irPavel Durov - Vkontakte, mes visi bendrauti su draugais, susirasti paskyrimą ir daug laiko praleido kartu. Jei pasirinksite iš socialinių tinklų, saulė nesibaigia šviečia, mėnuo patenka ant jo galvos. Pasaulyje liks tas pats, bet jūsų gyvenimas gali pasikeisti.

1. Jums bus laimingesni ir jums bus patenkinti savo gyvenimu.

Yra tai, kad, būti aktyviu vartotojosocialinių tinklų, jūs nuolat peržiūrinėti savo draugais puslapius ir palyginti savo ir jų gyvenimus. Pamiršote, ką reiškia būti savimi. Jūs nesąmoningai bando mėgdžioti kitus ir prarasti savo individualumą. Nepamirškite apie tai, kad žmonės linkę pasidalinti teigiamas emocijas ir įdomus įvykius iš savo gyvenimo. Matydamas visa tai, jūs jaučiatės gedimo ir vairuoti save į depresiją. Stop nuolat atnaujinamas naujienas, sutelkti dėmesį į savo gyvenimą ir pamatysite, kad jis yra gražus.

2. Jūs tapsite labiau produktyvus.

Atmesdamas socialinius tinklus, jūs pastebėsite, kadgyvenime yra daugiau įdomių dalykų nei naršantys nuotraukas ir įrašus draugų filme. Rasite laiko savo ilgai puoselėtą norą įsikūnijimas išsipildo. Galbūt jūs visada norėjau išmokti dar vieną užsienio kalbą, arba išmokti groti pianinu. Patikėkite, nėra socialinių tinklų, turėsite laiko. Darbe, jums reikės laiko, greitai ir teisingai atlikti visas užduotis. Prisiminti, kiek kartų jūs planuojate sėdėti socialiniuose tinkluose 15 minučių, ir ten pasiliko dvi valandas. Vertiname Jūsų laiką ir išleisti naudingai.

3. Jūs pagerinti santykius su šeima ir draugais.

Tai dažnai atsitinka, kad kai jūs praleisti laikąsocialinių tinklų, jūs visiškai ne radote laiko žmonių realiame gyvenime. Galbūt socialiniai tinklai ir suteikti bendravimo išvaizdą, bet jie negali pakeisti realaus vakarones su draugais. Jei pasirinksite iš virtualaus pasaulio, pamatysite, kad iškviesti, kalbėtis ir susitikti su draugais yra daug gražiau nei duomenys atitinka ir dalintis smagios paveikslėlius.

4. Jūs sumanumo sumetimais.

Atmesdamas socialinius tinklus, jūs pradėsitepraleisti laiką protingai. Jūs skaityti knygas ir aplankyti svetaines, kuriose galite išmokti naujų įgūdžių. Jūs pagaliau galite rasti laiko žygis į už filmą ar einant į teatrą premjera kine.

5. Jūs padėkoti sau ateityje.

Jūs turite galvoti apie savo ateitį kiekvieną dieną. Jei neturite pasiduoti blogų įpročių šiandien, tada ateityje jums bus gaila apie dalykus, kurie neturi laiko padaryti daug. Praleiskite daugiau laiko su savo svajonių, o ne socialinių tinklų. Ateityje tu sakai sau, ačiū už tai, kad išmoko ispanų, išmoko groti pianinu pradėjo nedidelį verslą, arba parašyti knygą.