Antrasis gyvenimas plastikinių butelių: 15 Kūrybinės idėjos

Kas gi galėjo pagalvoti, kad įprastų plastikinių konteineriųTai gali būti puiki medžiaga rankdarbiai? Mes jau rašė apie daugelį "žaliųjų klausimais", ir net užsiminė apie plastiko papuošalai temą iš Gulnur Ozdaglar, bet šiuolaikinių dizainerių, skulptorių ir rukodelniki, susirūpinę jautri tema, kiekvieną dieną buvo kažkas naujo, ir kiekvieną kartą, mega kūrybingi. Apsvarstykite ryškiausių pavyzdžių ...

1.

baldai

Kai dizainas yra absoliučiai stulbinantis! Paimkite net jei lova yra pagamintas iš plastiko. Bet kažkas mažiau sudėtinga ir didelės apimties, pavyzdžiui, Osmanų, galite sukurti patys. Norėdami tai padaryti, jums reikia: plastikiniai buteliai, juosta, padengti Audinių ir verpalų arba juostelę su kutais už galutinės apdailos, kartono, sintepons ritės.

Scotch-juosta butelį ir taip gautiApvalus rėmo pouf. Pasirūpinti, kad visi buteliai buvo priklijuotas ant vieno lygio, ir nė vienas atsirado! Dabar išpjauti iš kartono apskritimus už viršaus ir apačios jūsų Osmanų. Vėlgi kruopščiai pritvirtinkite visą juostelę, obkladyvayut sintetinio kamšalo (šonuose, naudokite dvigubą sluoksnį) ir dygsnio. Atskirai reikia siūti dangtelį nuo bet kokio audinio (gali panaudoti nereikalingus pleistrai) ir ištraukite jį per pouf. Galutinis etapas - spalvingas ir minkštas viršelis verpalų. Jei nenorite, kad kvailas su savo mezgimo, posheyte gražus uždengimas pagamintas iš dirbtinio kailio ir senų mezgimo megztiniai.

Osmanų

Osmanų (2)

2.

originalus papuošalai

Niekas nežino, kas pirmasis pradėjo daryti plastikojuvelyriniai dirbiniai, tačiau jis tvirtai paėmė siuvinėjimą tik Turkų menininkas Gulnur Ozdaglar. Kaip rezultatas - porą metų, nei ji, nei jos draugai ir kaimynai nesukta vieną butelį! Visi talentingas menininkas plūduriavo - padarė tai nėriniuotas vazos, auskarai, karoliai, pakabučiai, sagos, žiedai ...

Darbo specifika: supjaustyti gabalas plastiko sudeginama per ugnį ir yra pritvirtinta prie gaminio. Yra ir kitas variantas - galima supjaustyti žiedais butelį (be jų pjovimo), kurie vėliau sukrauti arba tinklelio audinio. Yra gražus ir spalvingas apyrankes.

3.

Organizatoriai ir dėžutės

Kurie užsiima amatais glaudžiai, jis žino,kaip sunku išlaikyti savo darbo vietą UŽSAKYMAS - siūlų, adatų, karoliukų ir priedai siekiame nuolat raspolztis, supainioti, įterptas ... Labiau patyrę meistrai sukurti sau visus organizatorių rūšių, arba naudojamas saugoti seni dėžės, vazos, krepšius, skardinių ir net plastikinius butelius! Padaryti tokį patogų gabalas plastiko su savo rankas, jums reikės tik butelis, žirklės, hole punch ir verpalai. Nesivadovauti sienas ir dangtį būsimos organizatorius plastiko (galite iš anksto sukurti popieriaus modelį, negali būti supainioti su sudedamųjų dalių dydis) ir pervers juos iš visų pusių Punch - kai daiktai bus tinklinės viena su kita ir ten, kur norite įdėti dekoratyvinis siūlėmis. Dabar dygsnio. Nepamirškite rankenėlę!

Tarp dangčio ir viršutinio krašto organizatoriaus siūti užtrauktuką - tai leis jūsų produktas taip paprasta, kaip įmanoma. Su šių papuošalų dėžutės, iškarpos iš jūsų mėgstamų juosta visada bus reikiamoje vietoje.

Jūs galite padaryti kitų plastikinių langelįbūdas - sumažinti iš buteliuko dvi išgaubtas "iš apačios" ir ryšys tarp užtrauktuku. Šiais dėžės patogu pasiimti su pusryčiais - ir negadina maišo turinį, o ne sutraiškyti tarp knygų ir dokumentų.

4.

skulptūros

Jie gali būti skirstomi į "namų kaip" Skulptūra ir sunkių propagavimo darbą pirmaujančių dizainerių.

5.

krepšiai

Pagaminta toks neįprastas maišas yra labai paprasta. Jums reikia iškirpti iš plastikinių butelių viena partija tos pačios spalvos stačiakampių. Tada, kiekvienas gabalas iš visų pusių pradurti puansono ir dygsnio kartu jokių dekoratyvinių siūlės. Kadangi krepšys yra skaidrus, manau, iš anksto apie vidinio maišelio!

6.

gėlės

Gėlės, pagaminti iš plastiko atrodyti geriausių stiklo -kiek jie yra elegantiška. Jų duomenys yra tiesiog iškirpti iš butelių ant modelių ar be jo, tada švelniai skrudintų gaisro kraštas (sukelti virš žvakių tabletes) norint išlyginti nelygumus ir gražiai išlenktą Žiedlapis. Šios gėlės gali būti atskira produktas, tačiau gali tapti papuošalai, drabužiai, rankinės, nuotraukų rėmeliai, dovanų paketą.

7.

Žvakidės

Galite naudoti tiek viršuje ir apačiojebutelį. Pirmasis variantas yra tiesiog sumažinti išgaubtą dugną ir kraštus kruopščiai įrašyti ir papuošti kaspinais ar karoliukais. Žvakidės geriausiai įdėti įprastą "tabletochki". Antrąjį variantą: dvi viršutinės plastikiniai buteliai su sriegine kaklo ir sujungti vienas su kitu (žr nuotrauką) ir atraminio į ilgą žvakė. Labai patogu - vaškas, nusausinti, kaups viršuje "Puodelis" arba išsilieja savo staltiesę ar stalo.

Galite pabandyti sukurti tik toks gražus "kukuruzka", - išjungti apačioje butelio žymą geltona vyniojimo popieriaus, ant jo sienos (gofruoto perdavimą gyvenimui) ir įdėti žvakę viduje.

8.

indai

Puikus radinys tiems, kurie mėgsta ilgaiŽygiai! Ką daryti, jei indai nėra pakankamai? Arba jūs tiesiog pamiršo jį namuose? Jei turite plastikinį konteinerį su - problema išspręsta. Vienas butelis taps ir plokštės, puodelis ir erdvus! Nupjaukite dugną - Čia plokštė, sukapoja (atidžiai pamatyti nuotrauką) - puodelį su rankena.

9.

Mega Creative mygtukai

Šie mygtukai kreipsimės ne kiekviena mergaitė, bet aš tikrai patinka, jie turi viską - ir paprastumo, ir stilius.

10.

Puodas su žolelėmis jūsų augintiniui

Plastikinis buteliukas gali būti labai patogus gėlių "aukso puodą"!

11.

Namo iš plastiko butelio

Tradiciniai polutoralitrovye buteliai arba"Poltorashki", kaip jie populiariai vadinamas, gali būti puiki medžiaga sienų! Jie jau pradėjo būti naudojamas visame pasaulyje - ir pigus ir praktiškas, tokios sienos puikiai "kvėpuoja" ir laikyti šiltai. Pakanka užpildyti butelį su smėliu ir pilant tirpalą palaipsniui sukurti ištisas pilis!

12.

latakas

Naudinga dalykas du kartus - ir paukščiai pamaitinti alkanas, ir atsikratyti žaliavų!

13.

hanteliai

Štai kas atsitinka, kai noras užsiimti sportu nesibaigia net pinigų nėra pirkti brangių prietaisų.

14.

lempos gaubtas

Skaičius ir apačioje kaip išgaubtas - populiariausias gabalas plastikinių butelių. Dėl šios uždangos turite sukaupti pakankamą jų skaičių. Bet rezultatas bus, prašom!

15.

kastuvas

Tai lengva genijaus!

Ir dar keletas nuotraukų įkvėpimo ...