Kaip atnaujinti dvi dienas virtuvė

Virtuvės daugelyje namų yra pagrindinė: Šiame kambaryje, mes ne tik sugeria maistą, bet ir bendrauti pusryčiams ir vakarienei su giminaičiais, susitikti svečius ir gerti arbatą su savo draugais. Todėl būtų pageidautina, kad virtuvė atrodė nuoširdus ir gražus. Ar pilnas remontas ne visada pakankamai laiko ir pinigų. Bet šiek tiek atnaujinti virtuvę galite nebrangiai ir greitai.

poslinkis

Protingas, nauja ant stalo, į kurį jūs imtis kiekvienadieną atsižvelgiant maistą. Jei jūsų virtuvė yra pakankamai erdvus, pakeisti stalo ir kėdės vieta: perkelti grupę iš valgomojo kampe kambario ar arti lango centre. Net šis mažas pokytis leis įprastą neįprastą interjerą.

Galima sutaupyti vietos, jūs neturitenaudojant baldus pilnas: Sudedamas stalas visada surinktam ir gali turėti tik trys žmonės. Pabandykite bent laikinai išplėsti lentelę ir pridėti keletą kėdžių ir virtuvė atrodo jaukesni.

reinkarnacija

Su įprasta teptuku pagalba ir galipaversti savo virtuvę vos per dieną, todėl juos naudoti drąsiai. Dramatiškai perdažyti virtuvės nėra būtina, tačiau kai kurie iš sienos ar baldų dalis gali būti atnaujinamas. Papuoškite sienos už atvirose lentynose arba virš stalo. Papuošti, galite naudoti paprastą modelį, grafika ar erdvus užrašas. Baldai, pagaminti iš MDF ar medžio ir gali būti nudažyti: originalus spalva dažais teiks durų spintos iš paveikslėlio.

paleidimas

Gana radikaliai, tačiau labai veiksmingas būdasvaizdo atnaujinti virtuvės. Tuo atveju, kai lauko virtuvė turite gražus vaizdas, bet ne tuščia siena arba namas šalia durų, išimkite užuolaidos, žaliuzės, žaliuzės, net kurį laiką. Galbūt pirmųjų dienų jums bus neįprasta, nes ryškios šviesos. Bet tada jūs matote savo virtuvę nauju būdu, pajusti erdvumą ir vienybę su gamta ir visata. Virtuvės Sparkle su naujomis spalvomis, net šiek tiek drąsiai ir atvirai. Prieš jūs nuspręsite imtis šio žingsnio, jums reikia kruopščiai plauti langus, o ne gauti priešingą poveikį: vietoj atnaujintą interjerą įdėti prieš visas susivėlęs kambarį.

apdaila

Semtis įkvėpimo iš gamtos ir jos naudojimoturtinga dovanos papuošti savo namus. Virtuvės dizainas, pasirinkti gėlės vazos, žolių sudėtis (džiovinti bazilikai, mėtos, jonažolės), papuoštas stalas su sezoninių vaisių, uogų ir daržovių. Pavasarį galite paįvairinti namas šakelės žydinčių medžių, vasarą - Sodo gėlės tvarkingas vazos.

standartinis tirpalas

Ieškoti idėjų atnaujinti virtuvės leisti saušiek tiek svajonių, susitvarko neįprastų baldų ar interjero. Vietoj kėdžių aplink stalą, organizuoti įprastų medinių kelmus, vazos gėlių įtraukti į spintą su stiklo duris.

jaukus atnaujinimas

Greitai atnaujinti virtuvės interjerą pakeisti nuoboduStalo rinkinys. Skleiskite staltiesė neįprastą atspalvį arba ornamentas, pirkti naujus patiekalus. Vietoj įprasto stiklo tara pristatyti jaukus keramikos, gauti ryškų puodelis palaidų gaminių. Negalima apriboti save: pakeisti Tekstilė virtuvei iš lino, papuošti Lentynos linksmas skaičių arba originalų rinkinį druska ir pipirais.

Papuoškite savo virtuvę, ant laiko ir biudžeto pagrindu, tačiau nepamirškite, kad naujos patirties ir komfortą savo namuose.