Įpročiai socialiniuose tinkluose, iš kurio norite atsikratyti 30 metų

"Twitter", "Instagram", Odnoklassniki, Vkontakte, "Facebook" - nesvarbu, ką socialiniai tinklai esate užsiregistravęs. Jūsų amžius suteikia ne tik gimimo datą puslapyje, bet ir elgesį. Pažvelkime vieni iš geriausių įpročių atsikratyti, jei kirto trisdešimtas ribą.

1. Skleiskite psevdokrutye nuotraukos. Vienas turi būti vertas to, ką turite. Kodėl daugelis socialinių tinklų tapo platforma pasigirti? Kai kurie žmonės tikrai reikia rašyti asmenukė iš madingų kavinių ar savo automobiliu. Bet dar blogiau - kad galėtumėte nuotraukas užsienio prabangių automobilių ar langų parduotuvių, kur jums nereikia pirkti nieko fone. Arba parodyti naujai įsigytą ar padovanota iPhone. Patikėkite, žmonės gerai žino, kad jūs bandote parodyti, o tai kas nors gerą įspūdį gamina. Taigi, palikite tokią įprotį per pastarąjį dešimtmetį.

2. Sekite jo buvęs gyvenimą. Žinoma, mes visi kartais gali įveikti smalsumą, ir mes eiti į buvusios meilės puslapyje norėdami pamatyti, kaip yra žmogus, kuris kažkada buvo mums brangūs ir toliau išliks tokios gyvybės. Bet tai ne suaugusiųjų elgesys: raštu įžeidžiantis komentarus arba siųsti žinutes asmuo, su kuriuo liko. Tai nėra būtina sekti savo gyvenimą, tai geriau rasti sau priežastis džiaugsmo - hobis ar nauja meile, ir pamiršti apie senas jausmus. Bent jau ne išmokti elgtis kaip vaikas.

3. nerimauti. Naujienos juosta ar kitų žmonių komentarus neturėtų būti jums sukelti pavydas ar nepasitenkinimo jausmus. Atminkite, kad mėgsta skaičius - tai ne sėkmės rodiklis. Ir komentarai - tai ne priežastis būti liūdna. Sužinokite, kaip reaguoti į kritiką su atrama, o ne padaryti susigrumti.

4. Būti tinklo darbo valandomis. Byla laikas - įdomus. Tai nėra būtina, kad smagiai sėdi socialiniuose tinkluose darbo metu. Bosus galima pastebėti ją ir bent padaryti tašką. Išmokite atskirą darbo laiko ir laisvalaikio. Ir atminkite, kad socialinių tinklų - tai namų okupacija.

5. Būkite tinkle nuolat. Laisvas laikas neturėtų būti išleista tik internete. Liūdna matyti poras ar grupes draugams, kurie ateina į kavinę ir nuolat perrašyti susitikimą su žmogumi metu. Paryškinkite terminą, per kurį jūs galite praleisti apie socialinius tinklus, o ne jį padidinti.

6. Užmaskuotas pagal klaidingą vardą arba slapyvardį. Suaugę žmonės, ypač socialinių tinklų profesinės tinklų, nurodykite savo tikrą vardą, registruodamiesi. Tai yra tai Jūs galite ieškoti tinklo draugų, darbdavių, kolegų, kurie domisi realiais žmonėmis, o ne savo įvaizdį tinkle.

7. skundimasis apie darbą, ir gyvenimą apskritai. HR-specialistai pripažįsta, kad naršyti kandidatų profilius socialiniuose tinkluose. Atminkite, kad jūsų puslapis ir informacija apie jį - jis yra viešo naudojimo. Kiekvienas gali pamatyti savo puslapį ir ką rašyti. Taigi jums reikia arba uždaryti savo profilio privatumo nustatymus, arba elgtis oriai. Bet mes galime pasakyti su įsitikinimu, kad labai mažai žmonių traukia skundus. Tai nėra būtina, puikuotis savo gyvenimą. Kodėl suteikti papildomą priežastį pavydėti kitiems žmonėms įkelti nuotraukas iš doroguschego kurorte, ar duoti priežastį gloating dalijantis su abonentų, kurie įvyko nesėkme?