Pavasario nuotaikos interjero

Pavasaris pirmiausiai siejama sužydėjimas gamta, žaluma ir šiltas Pn. Kad į vidų pavasario nuotaiką ir atnaujinti aplinką, pakankamai naudoti tam tikrus metodus nepretenzingas.

šviesos tekstilė

Tamsus ir storas užuolaidas į žiemąsukurti komfortą ir apsaugą nuo šalnų jausmas, turėtų būti pakeistas lengvesni, pavasario audinių. Organza, šilko ir lino būtų leidžiama į namus saulėtą spalvą ir tune į susitikimams.

ryškios spalvos

Pavasario spalvos - saulėta geltona, sultingasžalia ir mėlyna. Kad nuo tokių drąsių interjero spalvų deriniai yra neįjungtas per intriguojantis, turėtų jas derinti su balta ar neutraliame fone Spalva: pilka, smėlio, grietinėlės, ar kitų pastelinių tonų.

Geltona, oranžinė ir persikų spalvos sukuria gyvą atmosferą.

Mėlyna ir mėlynos spalvos primena tirpstančiu sniegu ir pavasarį upelių, todėl jų išvaizda taip pat yra gana pagrįstas. Be to, šios spalvos pridėti šviežumo jausmą.

Pavasario dekoro neįmanoma įsivaizduoti be žalios. Ji ramina, atgaivina ir pagyvėja ir primena apie naują gyvenimo atgimimas.

gyvos gėlės

Kai žmonės kalba apie pavasarį, nevalingai prisimenuPirmieji gėlės, bet todėl, kad nėra nieko geriau nėra, kad į namus pavasarį nuotaiką nei keletą mažų puokštės šviežiai nupjauta medžio spalvų. Nors kartais viena yra pakankamai gardus tulpė ant staliuko prie kosmoso linksmam su naujomis spalvomis.

Gėlių motyvai

Jis gali būti naudojamas interjero gėlių motyvais. Tulpės, lelijos ir kiaulpienės dėl tekstilės, sienų ir nuotraukos bus tobulai sutampa su jų gyvenimo kolegomis.

Paukščiai ir drugeliai

Be to spalvos yra pirmieji pavasario ženklaipaukščiai gieda ant šakos. Statulėlės ir mielas plunksnuočių manekenai pagyvinti erdvę. Tas pats pasakytina ir kandžių. Išsiuvinėti arba raižyti drugelis akcentai bus įspūdingas pavasarį interjeras.

priedai

Atnaujinti ir atnaujinti Interjero aksesuarai pagalbos. Ant sienų galite pakabinti paveikslus ar plakatus gėlių ir pavasario peizažas. Nauja armatūra ar lempos ar bent nauja lubų, taip pat bus svarbi. Stiklo dubenėlį vaisių, gėlių, taip pat bet koks stiklo dekoro elementų, sukurti lengvumo ir švaros jausmą. Jūs galite žaisti su veidrodžiais - gerai sutvarkyta ir pakabinti veidrodžiai gali stebuklingai pakeisti kambario erdvę.

senoviškas

Sukurti vintage kompozicijos nereikalauja dideliųišlaidos. Patogu visa tai galima rasti palėpėse ir antresole. Senų dalykų gali ateiti naują gyvenimą, ir pastaba paslaptis atrodo interjere.

Subtilūs gėlių, ryškios spalvos ir stilingi priedai - tai yra pagrindiniai elementai dekoro, kad bus pavasarį tapti įsitvirtino savo namuose teises.