10 Amazing Faktai apie Kijevo tėvynę

Skulptūra Tėvynė išdidžiai atrodo Kijevaskietas Dnepro bankas, tai galima matyti iš beveik bet kur. Paminklas, pastatytas atminties didelę pergalę, yra beveik pagrindinis ir svarbiausias orientyras sostinėje. Pirmas dalykas, kurį turistai yra linkę mėgautispaminklas ir eiti į vidų. Tėvynė yra viena iš nedaugelio statulos, kurio viduje yra techniniai liftai, kurios atlieka lankytojus iki apžvalgos aikštelės, kur jie gali mėgautis įspūdingais vaizdais Dnipro.

Ilgą laiką dėl paminklo ginčo įsiliepsnojo visų rūšių: jos kūrėjai kritikavo netobulą dizaino ir didybės manija. Štai keletas įdomių faktų apie šią skulptūrą.

Faktas numeris 1: statula - milžinas

Tėvynė, yra išvardinti garsiausių sąrašą irmatmenų statulos pasaulyje, jis yra didesnis nei JAV Laisvės statula. Aukštis skiltyje kartu su pjedestalo yra 102 metrų. Vienoje rankoje, Tėvynė turi kardą į 16 metrų aukštį, kuris sveria tiek, kiek 9 tonų, kitas - skydas, sveriantį 13 tonų, o tai rodo, kad TSRS herbą. Siekiant surinkti kokybinio skulptūra, pastatytas specialus šimtai metrų kraną. Paminklas šiuolaikiniame Ukrainos rekordų knygą, kaip jis buvo pirmasis statula Sovietų Sąjungoje turi tokius įspūdingus matmenis.

Faktas numeris 2: kardas, o ne kūdikis

Įdomu tai, kad pirminio paminklo kūrėjaiPlanuojama Tėvynę be skydo ir kalavijo, jie dirbo mažiau Bellicose ir grasina objektus. Aš galvoju apie tai, kad Tėvynė buvo holdingo kūdikį ar laurų vainikas. Jis buvo sukurtas daugiau nei 9 pasirinkimus. Kai projektai buvo patvirtinti vyriausiasis architektas, jis vis dar reikalavo iš Tėvynės su kardu ir skydu versija.

Faktas numeris 3: Žemės drebėjimas jos išpuikęs

Tėvynė yra labai tvirta ir patikima skulptūra. Pasak ekspertų, tai turėtų stovėti apie 155 metų. Garsusis statula gali atlaikyti maždaug 9-10 žemės drebėjimas. Būsena skulptūra yra griežtai kontroliuojama inspektorių, toliau tyrimas atliekamas.

Faktas numeris 4: Metropolitenas sutrumpintas kardas

Dėl tarp architektūrinių struktūrų pusiausvyrosMuziejus Didžiojo Tėvynės karo ir Laura kardas statula sutrumpinti kiek 12 metrų. Neoficialūs šaltiniai paaiškino Kijevo metropolito sprendimą sušaukti pirmąjį sekretorių centrinio komiteto komunistų partijos Vladimiru Scherbitskomu. Didmiesčių sakė, kad jis turėjo nuostabią sapną, kuriame buvo pranešta, per tą keliant karo (Kalavijuočių) punktuose (nuolankumo simbolis) skersiniai Lavra varpinė charakterį, įsikūręs netoliese, bus karo ir kraujo praliejimo.

Faktas № 5: Rhinoplasty

Iškart po įdiegimo, skulptūra "padarėplastiko "už nosies korekcijos, nes jis atrodė nėra labai estetiška. Daug buvo pastebėta, kad teisė krūties neatitinka į kairę, tačiau vyriausiasis architektas nusprendė palikti viską taip, kaip yra.

Tęsinys puslapyje du ...