Klaidų 10 praeinant interviu

Anksčiau ar vėliau, dažnai ar retai, bet suinterviu kiekvienas susiduria. Ir tai yra gana bendro atveju yra tai, kad aukštos kvalifikacijos profesionalus būtiną patirtį nėra konkurencijos į norimą padėtį. Priežastys yra skirtingi, bet kaip taisyklė, daug kas priklausoŽurnalistas: svarbu rasti požiūrį į jį ir įdomu su jo asmeniu. Kokių klaidų reikėtų vengti, nes interviu ištrauka, kad ji buvo sėkminga?

1.

Vėlavimas

Keista, tai dažnai pasitaikanti klaida. Jis akimirksniu kenkia savo patikimumą į pašnekovo akis. Iškart kyla mintis: ar ne punktualus darbuotojas reikalingas? Taigi atidžiai apskaičiuoti laiko pasiruošti, kaip ir ateiti laiku. Tai geriau ateiti anksti ir įsitvirtinti kaip punktualus žmogus, o ne būti vėlu net per kelias minutes ir jaustis atsižvelgiant į šio nerimo.

2.

Tik medžiaga palūkanų

Ne rodo, kaip svarbu yra skirtas Jumsmedžiaga pusė klausimą, net jei tai yra pagrindinis kriterijus jūsų diskusijų žinučių atrankos. Ar ne tik užduoti klausimus apie atlyginimus, premijas ir išlaidų kompensavimą: darbdavys nusprendžia, kad jūs einate tik dėl pinigų, turintys nesuinteresuoti pačiame veiklos srityje, ir iniciatyva tokių darbuotojų trūkumas paprastai nėra norėjo.

3.

Prastas išmanymas organizavimo ir pozicijas

Prieš interviu, galite sužinoti, kaip geriauistorija ir pasiekimai bendrovei, kurios vyksta į darbą, jos korporacinę kultūrą, taip pat atsakomybė, kad jūs turite atlikti, jei pasirinkimas krito ant tavęs. Parodyti pašnekovui tinkamo supratimo: tai bus įtikinti jį savo interesus ir pabrėžti savo požiūriu į verslą solidumo.

4.

nuvalkiotas frazes

Venkite nuvalkiotas ir stereotipiniams frazes vienodaisuformuluoti atsakymai į klausimus. Kalbėti konkrečiai ir iš esmės bando pateikti aiškią informaciją apie jų patirtį ir pasiekimus. Neduokite laukiamų socialines atsakymus ir posakius, kurios pilna straipsnių apie tai, kaip praeiti interviu: ji gali sudaryti pašnekovui įspūdį, kad esate atimta savo požiūriu, arba nežinome, kaip išreikšti savo asmeninius mintis.

5.

pasyvumas

Nebijokite imtis susidomėjimą irsutelkti dėmesį į sėkmę šioje srityje. Užduoti klausimų, susisiekite su mumis, kad vėl paklausti, o kartais net šiek tiek argumentas su pašnekovo bus naudinga. Neįdomu tyla ir matymo sukuria jums įspūdį kaip žmogus pasyvus ir slopinamas.

Dar 5 klaidos antrame puslapyje