Ryto pratimai: Saulės pasveikinimas (Surya namaskar)

Jei norite pagyvinti ryte, postroynet ir pasivyti, tada rinkinys Surya namaskar - tai yra būtent tai, ko jums reikia! Surya reiškia saulę, o Namaskar - sveikinimo.

Reguliarumas - vienas iš labai svarbių veiksniųRezultatas orientuotas. Vykdymo šio komplekso užtruks ne daugiau nei 20 minučių, jį atlikti kasdien. Ir jis gali atlikti žmonėms bet kokios fizinės preparato ir kūno sudėjimą.

Per Surya namaskar vykdymo busištempti, masažuojama ir atspalvių visų svarbiausi raumenys ir vidaus organai. Išnaudokite Saulė Sveikinimas reikia palaipsniui. Pirma, jums reikia išmokti kiekvieną asan atskirai, o tada pereikite prie viso komplekso įgyvendinimą. Ryšium su šiuo pirmąjį rytą klasių galite imtis daugiau nei 30 ar net 40 minučių.

Svarbu sinchronizuoti asanas vykdymą sukvėpavimo. Čia viskas yra labai paprasta, kai krūtinės išplėsta (Atgal vingiu), mes kvapą, o kai suspausta (šlaitų) iškvėpimas. Tik per Aštanga namaskar (garbinimo su aštuonių taškų) kvėpavimo vėluoja.

Taigi pradėkime. Jei įmanoma, kreiptis į veidą saulė.

1.

Pranamasana (malda kelia)

Tapkite SHARP protiškai ištempti stuburą nuoCrown į pasturgalio, ginklų prijungti kurį "namaste" (rankų suglaustos rankytes krūtinės lygyje) gestas. Sąmoningas kvėpavimas tyliai ir jausti savo kūną kaip visumą.

2.

Hasta Uttanasana (kelti su iškeltas rankas)

Iš ankstesnės pozicijos lėtai pakelkite rankas aukštyn ir ištraukite pirštus į viršų ir šiek tiek atgal. Jei nėra nugaros problemų galima padaryti su prieš įlinkis.

3.

Padahastasana (Gandras kelti)

Iškvepiant švelniai nuleisti žemyn. Kelio nereikia lankstyti, ir bandykite išlaikyti nugarą, kaip butas. Palmių gali būti ant grindų arba padengti kojas su savo rankas. Judesiai atliekami be jerks!

4.

Ashwa sanchalanasana (važiuotojo laikysena)

Įkvepiamo panaikinti kaire koja atgal, o lenkimo savo dešinę koją kelio. Palm arba pirštų galai lieka ant grindų ant abiejų kojų pusėje, alkūnės tiesios. Pažvelkite į viršų.

5.

Pose juosteles

Įdėkite savo rankas ant grindų, liesos apie juos ir įdėti savo dešinę koją į kairę. Veido žiūri į grindis.

Tęsinys puslapyje du ...