Kaip sumažinti nosį su makiažu pagalba

Tai nuostabi, ką galima padaryti su kvalifikacijos pagalbaGydymas kosmetika: bet įprastos išvaizdos mergina gali virsti blizgus grožį. Kosmetika padėti reguliuoti visiškai aišku, trūkumus ir naudinga pabrėžti orumą. Pavyzdžiui, problema yra per didelis nosies nebėrayra pasaulinė, jeigu turite po ranka vizazhnye šepečiu ir kai vamzdžių su teisingais įrankiais. Norite sužinoti, kaip padaryti jūsų nosis mažesnis naudojant makiažą?

1.

Naudokite tamsias spalvas fone

Jei turite didelį nosį, tai yra labai svarbu pradėti savomakiažas su pagrindo sluoksnis, kuris turėtų būti taikomas iki 2 atspalviais tamsesnė nei tas, kurį paprastai naudoti visą veidą. Braukti kaip juostelėmis tarp antakių ir žemyn tolygiai ant abiejų nosies pusių. Įsitikinkite, kad jūs atidžiai atspalvis ją.

2. Sukurti grandinė

Kitas žingsnis yra sukurti nosies palengvėjimąarba puiki kontūras. Tai reiškia, kad visi susiduria su iki nosies pagrindo jums taikyti savo įprastą pagrindą, kuris yra puikus tonas jūsų odai. Kruopščiai sumaišyti dviejų atspalvių sankryžos. Viskas turėtų atrodyti viena, bet nosis yra šiek tiek tamsesnis. Dabar pasirinkite keletą vietų dėl jo žiebtuvėlio tonas kremo nosį: Išleisk ploną juostelę per vidurį, jei norite susiaurinti nosį: pasirinkite bazę nosį į šiek tiek lengvesnės, jei ilgą nosį viduryje; paslėpti guzas, palikti jį tamsoje ...

3. Matira

Vienas paprastas, bet labai veiksmingas patarimai -Stenkitės naudoti tik nosį maskuoti matinis makiažas. Net šiek tiek miltelių nosį, bet tai jokiu būdu neturėtų spindėti. Blizga nosis pritraukia dėmesį ir atrodo net daugiau.

4. skaistalai

Vienas iš būdų, kad nosis mažesnis vizualiai -pabrėžti kitose veido šviesesnis. Tačiau jums nereikia taikyti makiažas, veido ir tonų lūpų, tiesiog įpilkite truputį skaistalai ant skruostų. Jie dega ryškiau ir nukreipti dėmesį į save, "ūkis" nosį.

5. Panaudojimas bronzantas

Koreguoti nosies kontūras taip pat gali būtinaudoti bronzer. Tiesiog šiek tiek susiaurinti nosį, turintys bronzantai savo sparnais, arba sutrumpinti nosies ilgį, todėl iš įdegiu tiek ant galiuko. Dar šiek tiek bronzantas ant skruostikaulių išsikišusi dalis kaktos ir smakro. Dabar jums atrodo įdegęs, atsipalaiduoti, ir jūsų veidas atrodo labiau harmoningas.

6. Panaudojimas laisvi milteliai

Dabar, kad jūs turite nustatyti bazinę sistemą,izoliuota nosies kontūras ir net sustiprino savo bronzantai, galite nustatyti makiažas su biri pudra pagalba. Atminkite, kad mes kalbame apie lakuotais nosį? Žemyn valymo ant nosies!

7. Kibirkščiuojantis lūpos

Galiausiai paskutinis triukas su kuria nosis atrodys dar mažiau - yra sutelkti dėmesį į lūpas. Naudoti šviesią Kibirkščiuojantis lūpų atkreipti dėmesį į savo lūpų šviesumo.

Atvirai kalbant, esu įsitikinęs, kad didelis nosisJie atrodo gražiai ir yra labai patraukli. Dažnai jie yra tik vienas akcentas eksterjeras, kuris trūksta blizgus grožį, kuris patinka vištienos inkubatoriuose: kaip gražus, bet prisiminti ir atpažinti žmogų, vieną - tai neįmanoma. Rūpinkitės savo individualumą, vertiname save tik tai. Bet jei jūs vis dar norite nepakeliamas ir net šiek tiek sumažinti nosį, naudokite šiuos patarimus, jums pavyks!

</ P>