Geriausi Lotynų Amerikos žvaigždės

Lotynų mergaitės yra labai seksualus irJūs negalite ginčytis. Yra keletas specialių ypatumas, kad daro juos unikalus. Čia yra žvaigždės, kurios mes labai myliu ir kurie Lotynų Amerikos šaknis, tikrai puikus. Pažiūrėkime, kuris iš jų gali būti vadinama gražiausia Amerikos.

1. Penelope Cruz

Penelope patrauklumas laikui bėgant tikJis auga - pakoregavau formą neįtikėtinai giliai pažvelgti ir, žinoma, puiki talentą ir charizmą. Cruz turi merginą, ne mažiau temperamentingas grožį - ". Banditės" aktorė Salma Hayek, su kuriais jie grojo puikus filmas

2. Monika Krus

Nors Monika yra žinoma ne tiek daug, kaip jos sesuoPenelope, tai ne blogesnis pagal sugebėjimų ir seksualumo, kaip įrodė filmo "Karibų piratai: ant keistų bangų", kuris buvo įtrauktas, nes per pastaruosius mėnesius nėštumo. Monika taip pat dalyvavo daugelyje reklaminių kampanijų žinomų prekinių ženklų, iš kurių kai kurie buvo labai provokuojantis.

3. Eva Longoria

Eva Longoria, aktorė su Meksikos šaknų,Jis tapo populiarus dėka TV serialo "Nusivylusios namų šeimininkės", kur ji vaidino seksualus Gabrielle Solis. Nepaisant jo mažybinis aukščio, ši mergina sugebėjo tapti pripažintas standartas pasaulyje. Šiandien Longoria ne tik aktorė, bet ir TV laidų vedėja, taip pat verslo moteris: ji neseniai atidarytas restoranas su romantiška pavadinimas "Bučinys" ( "El Beso).

4. Salma Hayek

Mergina Penelope Cruz, kuri jau minėjome,labai didžiuojamės turintys jo Meksikos šaknų, ir vienas iš jo galingiausių vaidmenį mano menininko Frida Kahlo į atvaizdą "Frida". Bet jų išvaizda aktorė susijęs labai kritiškai ir dažnai ieškome klaidų, su kuriomis mes visiškai nesutinku, nes ši moteris yra tikrai gražus.

5. Eva Mendes

Eva Mendes turi Kubos šaknis ir garsiuž savo vaidmenis populiariausių filmų. Be to, šiandien jis yra daugelio žinomų prekinių ženklų veidas. Eva yra vienas iš gražiausių aktorių, ir stiliaus ikona, su kuriais sunku ginčytis.

6. Dzhenifer Lopes

Iš seksualiausia nugalėtojas pasaulio penktadaliutaškas, Puerto Riko Dzhenifer Lopez garsėja savo labai sunkų charakterį ir patirtį šeimos gyvenimą. Per savo tris santuokas pečių, tačiau dabar ji pagaliau rado laimę su šokėja, kuris yra du kartus jos jaunesnysis. Na, su tokia išvaizda, Jennifer gali būti viskas.

7. Selena Gomes

Tai Meksikos šaknų mergina nėra žinomiTik jo muzikinis ir aktoriaus, karjera, bet ir romanas su populiaria Justin Bieber. Pačią mergina yra labai gražus ir bando sukurti visapusiškai, už kurį ji turėtų parodyti pagarbą.

8. Mishel Rodriges

Kita Lotynų Amerikos gražuolė, žinomaiš bebaimis simbolių vaidmuo ekrane ( "Greiti ir įsiutę", "Avataras"). Tai nestebina, nes ramybę - akivaizdžiai ne jos stiprioji pusė. Mergina ne kartą buvo problemų su įstatymu, nes jos agresyvus elgesys ir alkoholio problemų.

9. Camila Alves

Tai Brazilijos modelis pavyko užkariauti ne tik Holivudas, bet ir Mettyu Makkonahi širdį - vienas iš seksualiausių aktorių pasaulyje ir kai kažkas baisaus mergišius. Šiandien pora turi tris vaikus.

10. Sofia Vergara

Tai Kolumbijos babe mirksi reguliariaiKilimų garsus kino festivaliuose. Ir ji buvo laiminga, kad parodyti pasauliui savo spalvingas pav Frankas dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose.