Kur eiti į vėlyvą rudenį: geriausias renginius spalio ir lapkričio mėnesiais pasaulyje

Vėlyvą rudenį Avid gerbėjai naujų vietų irNeįtikėtinai jausmas tiesiog atidarykite nuostabų galimybes. Šiuo metu visame pasaulyje vyksta daug įdomių įvykių, kurie jums tikrai turėtų apsilankyti, jei jūs turite galimybę. Ir mes jums parodysime, ką jis yra atkreipti jų dėmesį.

1. Londonas Restoranas festivalis "(2013 spalio 3-21)

Londonas garsėja ne tik įdomusarchitektūra, lietus ir specialus oro. Šis miestas yra prie kulinarines pasaulio kapitalo, o metinis festivalis restoranuose - geriausias įrodymas. Beje, tai jau vyksta. Tačiau jūs vis dar galite turėti laiko mėgautis ypatinga festivalio meniu iš geriausių mokyklų Anglijoje. Beje, kainos yra gerokai mažesnis nei įprasta. Be to, jums bus suteikta galimybė dalyvauti gastronomijos turai ir aplankyti temines pietūs, organizuojamas pagal pačių geriausių virėjų vadovybę. Jums bus malonu, ir daugelis ūkininkų rynochke, kur galima nusipirkti ekologiškus produktus. Festivalis turi savo oficialią interneto svetainę, kur galite susipažinti su renginių grafiką, dalyvių sudėtį ir dalyvavimo išlaidas ir užsisakyti bilietą į mėgstamą gastronomijos kelionė.

2. Paroda klubas podiumo: London mados į 80 `(su rudens pradžioje vasario 16, 2014)

Kadangi jūs nuėjo į ūkanotą sostinėje, tikraiaplankyti parodą klubas podiumo: London mada į 80 `. Jis vyksta Viktorijos ir Alberto muziejus. Pagrindinis uždavinys parodoje - parodyti glaudų ryšį su mados ir turtingas naktinis gyvenimas Britanijoje. Jūs atrasti scenos poveikį dėl mados dizainerių Nala 80s kartos paslaptis. Čia rasite geriausius komplektus iš Paul Smith, Dzhona Galyano, kambariai ir mados žurnaluose laikotarpį danga, taip pat daugelio kitų religinių objektų paslaptingas eros šokiai archyvuose.

3. Paroda Frida Kahlo / Diego Rivera. Menas Fusion (spalio 9, 2013 - sausio 13, 2014)

Šiandien kas dvi paroda Paryžiujelegendinis menininkai Meksikos ir kai pora Frida Kahlo ir Diego Rivera. Beveik visi darbai atnešė tiesiai iš Meksikos muziejus Dolores Omeldo. Čia rasite žinomų autoportretus Frida Kahlo ir jos vyro religinių paveikslų, skirtų komunistinių demonstracijas.

4. Vyno festivalis Montmartre (2013 spalio 9-13)

Ši diena prasidėjo kitą Paryžiaus renginįkurį turi aplankyti, jei atsitiktinai atsidūrė šiame romantišką šalyje. Mes kalbame apie didžiosios vyno festivalis - tai derliaus šventė. Per ateinančius ketverius dienų, gatvėse bus pripildytas mažas rynochke vietinių produktų ir degustacija stendų, kur galite paragauti geriausių vyno iš garsiausių Prancūzijos vynuogynų. Didelio masto šventės bus sudaryti paradas ir fejerverkai prašmatnus. Šiemet festivalis švenčia jubiliejų - jam 80 metų, todėl galite tikėtis labai didelį šou.

5. Netoli Rytų paroda laikrodžių ir papuošalų (spalio pabaigoje 2013)

Šį mėnesį Expocentre Šardža, Jungtiniai Arabų Emyrataivyks didžiausia pasaulyje paroda papuošalų ir laikrodžių. Čia jūs galite mėgautis didžiulį įvairių juvelyrikos ir laikrodžių iš geriausių dizainerių pasaulyje. Tik nepamirškite imtis tvarkinga pinigų sumą mėgautis skanus dovanų.

6. Venecijos bienalėje (lapkričio 24)

Meno mylėtojai turi aplankyti šįVenecijos bienalėje rudenį. Per šį laikotarpį, yra mažiau turistų nei vasarą, o oras yra daug gražiau, nei mes turime namuose. Šių metų nugalėtojas buvo vadinamas Angolos Respublikos paviljonas su savo projektą, skatina ekologinių miestų su ne atliekų gamybos plėtrą. Ir, žinoma, būtinai pažvelgti į Ukrainos paviljone, kuris pristatė tris jaunų menininkų paminklo projektą.

7. Šviesų Sofa festivalis (lapkričio 3-7)

Lapkričio pradžioje, jis nusprendė pats svarbiausiasFestivalis Indijoje, kuri yra geros pergalės prieš blogį ir naujų metų pradžioje simbolis. Visoje sostinėje padegti labai daug žvakių ir žibintų šventyklose pamaldos, piliečiai duoti vieni kitiems dovanas, ir vakare būtinai lydi fejerverkai. Jūs norite pamatyti Indijos sostinę geriausius ir gabiausius savo apraiškomis? Tada eikite į New Delhi šiuo metu.

8. festivalis F / T (lapkričio 9, 2013 - gruodžio 8, 2014 m)

Festivalis, kuris vyks Tokijujevėlai rudenį, gana jaunas - jis tik penktaisiais metais. Tačiau per tokį trumpą laiką, jis jau tapo populiarus. Festivalis yra teatro ir kitų menų sąjunga. Čia atvyksta menininkai ir teatro trupių iš viso Azijoje, turi tik vieną tikslą - sukurti neįtikėtiną poveikį. Iki festivalio atidarymo yra didžiulis skaičius vietose, o kai spektakliai yra tiesiai ant gatvės.