10 ryškiausios transformacijos žvaigždės

Daugelis žvaigždžių patinka keistis. Kažkas jie tikrai tapyti, o kiti kenčia tik dėl savo meilės eksperimentams. Toliau mūsų apžvalga, siūlome pažvelgti į labai įdomų transformacijos įžymybės, gerai, tuo geriau jie yra, arba, dar blogiau, kad savo išvadas patys.

1. Renee Zellweger

Mes pradėsime su pakeitimais, gerai ... nesakau, kadteigiamas. Aktorė Renee Zellweger, kuri mums patinka ir žinoti, kaip apkūnus Bridzhit Dzhons, labai traukia plastiko. Kaip rezultatas, ji yra panaši į kieno nors kito, bet ne sau: veido forma, akių formos - viskas buvo visiškai kitaip. Ir ar gerbėjai bus meilė naują būdą Rene - klausimas vis dar atviras.

2. Keti Perri

Ir kodėl tik spalvos buvo ne ponios plaukus. Tačiau praėjusių metų balandį, tai pranoko save ir dažytos juos nuobodu žalia, kai absoliučiai pelkės spalvos. Kaip prisipažino esanti Katie, apie tokį pakeitimą, ji jau seniai svajojo. Bet tada ji pobyla ir violetinė, ir nesvarbu. Visa tai tikrai įdomu. Jei tik plaukai nepatyrė daug.

3. Mary Keyt Olsen

Matyt, Mary-Kate pabodo dvyniai, ir jiAš nusprendžiau tapti skirtingai jos sesuo ne mažiau žvaigždžių. Na, kad pokyčiai bus, bet nesakau, kad jie yra geriausi. Ji pakeitė veido formą, nosies ir lūpų formą, nei šokiruoti visuomenę, kurioje ji nebėra patiko ankstesnis formą.

4. Kristen Stewart

Pernai ji nusprendė pakeisti keletąpažįstamas veidas, ir tapo ... šviesus oranžinės spalvos. Ką ji pamatyti? Pašviesės ir sulėtėja? Toks plaukų spalva, tačiau yra labiau tinka grandmas negu žvaigždžių "Twilight". Tačiau, kaip paaiškėjo, buvo būtina profesiniais tikslais. Kai ji buvo toyed su plaukais.

5. Meggi Dzhillenhol

Kalbant apie išvaizdą pernai buvo lūžisMeggi Dzhillenhol. Anksčiau ji dėvėjo ilgus plaukus ir tamsus, bet dabar matome, kad su faktine šukuosena "Pixie" ir "Platinum Blond. Ir tada, ir tada, beje, tai yra, ji yra gaivus ir jaunatviškas.

6. Jennifer Love Hewitt-

Jen visi įpratę brunetė, bet jiNorėjau naujovė. Žvaigždė pakeitė savo kaštonų gražioje natūralios šviesos su perėjimais. Skirtingai nuo klasikinių metodų "Ombre", dėl savo plaukų šaknų yra lengvesni nei galuose. Bet kuriuo atveju, šis naujas dalykas yra Jennifer ir atgaivina savo įvaizdį.

7. GaGa

Pernai iš šokiruojantis karalienė tvirtaiatsigavo. Ir, matyt, tai yra visiškai ne drovus, ir toliau bus, tačiau ir galbūt labiau atsiskleisti komplektus. Kaip ji pati sakė: "Turiu skanus formą, ir aš tuo didžiuojuosi".

8. Santa Dimopoulos

Liesas Kalėdų ir įgijo apie dešimtkg, o, kaip tapo žinoma, kad projekto, kuris iki šiol nieko nebuvo atskleista. Ventiliatoriai tiki, kad šių tomų mergina išvyko tik naudos.

9. Dzhenifer Lourens

Jennifer eksperimentuoti su ilgais plaukais. Pirma, ji supjaustyti juos ir dažytos šviesiai, kiek į nustebino gerbėjų, bet tada nusprendė auginti savo plaukus. Ji buvo pastebėtas su asimetriška Bobas labai stilingas būdas. Įdomu, kas bus toliau.

10. Kelly Osbourne

Iš mergina reinkarnacija buvo vienas išžymiausias per pastaruosius kelerius metus. Visų pirma, todėl, kad Kate pastebimai plonesni. Jos veido ir šviesiai alyvinis plaukų tonas. Na, mergina aiškiai padidėjo.