10 yra rimtas argumentas 8 stiklines vandens per dieną

Apie tai, kaip svarbu yra gerti švarų vandenį, esate girdėjędaug, daug kartų, ar ne? Kad jos trūkumas veda prie svorio kritimo, greitas kvėpavimas, padidėja kraujo klampumas, pykinimas ir dirglumas, apsinuodijimai visas organizacijas ... ir tokią formulę, kaip "8 stiklinių per dieną" Ar nustebino?

Tačiau tik nedaugelis duos aiškų atsakymą - kodėl taip? Ir dauguma žmonių neturi įtarti apie švaraus vandens naudą ir įprasta apgaulingo galvoja, kad jie gali pakeisti jį su arbata ar sodos.

Taigi, kas gali būti laikoma kaip vanduo? Tai nėra taip paprasta. Vidutiniškai žmogus turėtų išgerti bent 1,5 litro vandens per dieną. O - 30-45 ml vienam kilogramui kūno svorio. Norite tiksliai apskaičiuoti jūsų idealus? Jei turite noro nusimesti viršsvorio - gerti daugiau vandens, kuris yra apie 45 ml vienam kilogramui, jei jūs neturite problemų su antsvoriu - apie 30 ml.

Alkoholis - taip pat yra skystis. Bet skystis, "džiūsta" kūną. Kiekvienas alkoholio girtas porcija yra Dažniausios pačiomis trimis porcijomis po vandeniu! Sultys be prieskonių (druskos ir cukraus) ir sriubos gali būti laikomas "vanduo", tačiau jie yra kalorijų! Daržovių ir vaisių daug turi diuretiko poveikį, pavyzdžiui, arbūzo ar apelsino. Daugelis teigia, kad kava sukelia skysčių iš organizmo, taip pat alkoholio, tačiau tai yra klaidinga nuomonė buvo paneigta seniai 1928!

Nepaisant to, faktas lieka faktu - vanduo gali būti keičiamas tik vandens!

Taigi yra 10 priežasčių gerti 8 stiklines gryno vandens per dieną ...

1.

Pirmas dalykas, kurį reikia prisiminti - švarus vanduo, tai mūsų pagrindinis komponentas! Nuo 55% iki 75% savo svorio yra vandens! Todėl yra teisingas produktas mums!

2.

Jei geriate pakankamai per dienąvandens kiekis, jūsų oda natūraliai atjaunina kūno yra kilęs iš toksinių medžiagų, paprastai veikia žarnyną (vanduo apsaugo nuo vidurių užkietėjimo) ir maisto geriau absorbuojamas, nes ji yra vanduo, vykdo visus organizmo maistinių medžiagų!

3.

Vanduo yra formavimosi specialaus skysto interosseous, kuris "sutepa" sąnarius ir raumenis pagrindas.

4.

Vanduo - mūsų energija. Kadangi per dieną vidutinis žmogus praranda maždaug dešimt stiklines skysčių, nes dehidracija gali atsirasti galvos skausmas, seansų nuovargis ir dirglumas.

5.

Vanduo yra būtina normaliamsmegenų ir širdies ir kraujagyslių sistemai. Jis įrodė, kad padidinti skysčių kiekį per dieną bent 5 stiklines žmonių sumažina širdies smūgio riziką!

6.

Jei ląstelės negauna normalaus dydžioskystis, jų liūdnas likimas ištinka - lėtinis dehidratacijos. Dalis ląstelių nustoja veikti ir "išdžiūti ant". Kaip rezultatas, sumažėjęs imunitetas ir žmogus pradeda skausmas.

7.

Jei naudotis, tai nėra būtina pakeistivanduo "sporto" kokteiliai! Kai vandenyje išlaiko idealią temperatūrą savo kūno! Kad jis padeda organizmui Sculpt savo raumenis ir užkirsti kelią, kad būtina stiprinti naudingumas yra ne ten, kur ji turėtų būti - iš šonų ar šlaunų, kaip riebalų.

8.

Ir vyksta ilgą žygis, nepamirškite vandens-druskų balansą! Pridėti į vandens barelį, šiek tiek druskos.

9.

Geriausia, ką galite padaryti dėl savo kūno- tai ryte gerti ant tuščio skrandžio stikline vandens su citrinos sultimis arba citrinos griežinėliais. Tai padės pritraukti kūną visų toksinų ir padėti jums su svorio reguliavimu.

10.

Svarbiausia - nereikia persistengti! Nereikia skubėti iš vieno kraštutinumo į kitą! Nesirenkant naudojimas dideliu kiekiu vandens, taip pat nieko gero nebus. Tai prideda streso dėl širdies ir inkstų! Be to, aktyviai išskiria druskos iš organizmo! Didinti vartojimo gryno vandens palaipsniui sumą: jei prieš negėrė švarų vandenį, pradėti su trimis puodeliais ir palaipsniui per tris mėnesius, todėl iki aštuonių.

Ir apskritai - kad kiekvienas - individualus. Kai aktyviai dalyvauja sporto, kai pagal karštas saulė darbas, o kiti turi santykinai sėdimas gyvenimo būdas ... Klausyti savo kūno.