Kaip papuošti Helovinas namas

Helovinas - Amerikos šventė, kad kiekvienais metais vis daugiau ir daugiau įdėta į mūsų kultūrą. Vis daugiau ir daugiau žmonių mūsų šalyje švęsti, nors šiek tiek kitaip nei amerikiečiai. Jei JAV tą dieną, spalio 31 d, kostiumaiPikti vaikai apsirengti ir eiti iš namų į namus ieškoti saldainiai, turime dažnai pikti kostiumus dėvėti suaugusiam ir eiti į teminius vakarėlius. Jei nusprendėte švęsti šį atostogų namuose - į artimųjų ar draugų rate, tada jums tikrai reikia sukurti tinkamą atmosferą! Šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai, ką būdu jūs galite papuošti savo namus Helovinas!

1. Na, žinoma, moliūgų! Kur be šio pagrindinio atributo? Tai pirmoji asociacija, kuri ateina į galvą, kai girdime žodį "Helovinas". Cut moliūgų - labai paprasta. Tiesiog sumažinti ne iš moliūgų viršuje skylę, išvalyti sėklas, nubrėžti "eskizas" iš išraiškos, kurį norite įdėti į moliūgų ir supjaustyti. Norėdami sukurti arkliukas poveikį, įdėkite žvakę moliūgų, iš anksto įdėti žvakę į stiklainį).

2. vaiduokliai. Jūs galite pakabinti juos ant liustra arba dedami prie sienos. Medžiagos - popierius (Whatman jums reikia, dėl kurių piešiama, o vėliau išskirti paprastą kontūrai vaiduoklis). Juoda žymeklis, atkreipti akis ir burną, ir vaiduoklis yra pasirengusi! Į vaiduokliais, galite pridėti ir šikšnosparniai, kaukolės ir kita! Svarbiausia - padaryti vaizduotę ir entuziazmą, ir jūs tikrai taps mega baisu dekoracijos! Jūs galite kurti visą pyktis girliandą iš popieriaus!

3. kamuolius. Parduotuvėse su dovanomis galite užsisakyti helio balionai ir dažų juos vaiduokliai ar moliūgų stiliaus. Karoliukai gali būti paliktas užveskite į orą iš kambario viduryje arba papuošti savo šventinį stalą.

4. Paprasta vakarienė stalo, galite papuošti taip, kad niekas nebus žinoti! Įdėkite dryžuotos kojinės ant stalo kojų, padėkite ant jų seni, nepageidaujamo bateliai. Padengti tamsiai staltiesę, organizuoti žvakės. Beje, žvakė gali būti paprastais skaidraus stiklo stiklainius. Razrisuy juos - pavyzdžiui, vorų ar kaukoles. Jūs taip pat gali papuošti ir indai - akiniai, lėkštės.

5. Maisto taip pat gali būti atliekami į Halloween stiliaus. Pavyzdžiui, napeku slapukus iš moliūgų ir vaiduokliai formos, virti kompotą - tai bus prie stalo "gerti kraują" ar limonado - raganos užvirinti. Bake pyragą, kurioje apledėjimo galima daryti bauginantis veidą. Helovinas bandelės yra ne tik bandelės ir lobiai monstrai ir tt

6. Jei gyvenate privačiuose namuose, jums neturėtų pamiršti ir kiemas. Vaiduokliai, taip pat galite pakabinti ant medžių, pynimo iš rudens geltonų lapų vainiką ir papuošti savo priekines duris, pakabinti elektros girliandas ant medžių ir langus ir įdėti ant moliūgų ribą. Mes gauname labai šventiška! Svečiai yra jų kelyje patirti iš "grėsmingas" atostogų atmosferą.

7. Papuoškite langus galima siluetai nedorybės - pro šalį einančius žmones matysime tamsiai kontūro kai kurių monstrų, kad leis jiems šiek tiek dreba! Šiam tikslui mes iškirpti popieriaus kelią ir lengvai pakabinti jį prie lango!

Ateikite su fantazija dekoravimo namą, galite pasitelkti artimuosius paramą, ir jūs neabejotinai praleisti dieną labai kietas! Have a nice atostogas!