Kaip tapti fotogeniška: 10 paprastų taisyklių

Daugelis merginų yra fotografuojami be jokių malonumo. Jie trūkčioti pečiais savo pečių ir mostelėjo ranka ir skelbiame: Šiaip grymza išeiti!. Kaip rezultatas, ir taip paaiškėja. Norint gauti galiojantį nuotraukąsėkmingas tiek grožio, fotogeniška reikia. Taip jau atsitinka, kad jis nėra labai gražus žmogus nuotraukomis gautų tik baudą, bet visi pripažino gyvenime grožis yra daug įdomesnis. Kaip rezultatas, nuotaika sugadina, savigarba yra nuleistas, ir ant avatar dėl socialinių tinklų nieko pristatyti. Kaip padaryti, kad jūsų nuotraukos voskhischalis s ne tik jums, bet ir kitiems?

Patarimas numeris 1 labai svarbus vaidmuo per fotosesijąmakiažas žaidimas. Į paveikslėlio liko be tepimas, pirmenybė turėtų būti teikiama matiniu makiažo (be blizgesio), o ne akinimo gali tapti jums meškos.

Patarimas numeris 2 Dauguma liesos žmonės žiūri įnuotraukų daugiau estetinė, išsipūtęs kamera kažkodėl nepatinka. Atviras Jums paslaptį: jei nežiūrėkite tiesiai į objektyvą ir įjunkite galvą trimis ketvirtadaliais, jūsų veidas pavyks puikiai.

Patarimas numeris 3 Gyvūnai nuotraukos Romantiškastamsa arba pusiau tamsa eiti visiškai neįdomu, todėl reikia atidžiai pasirinkti už fotosesiją vietą. Tegu tai bus atvira sritis, pageidautina gerai apšviestoje. Ryški šviesa užtikrina aukštos kokybės nuotraukas, net jei tai daroma į savo mobilųjį telefoną.

Patarimas numeris 4 savininkai ilgai arba tiesiog didele nosimi reikėtų vengti profilių vaizdų ir pusę pasuko. Nereikia gauti per arti fotoaparato objektyvą.

Patarimas numeris 5 Jei neturite bedugnes akisNeįtikėtinai Grožis, kad viskas gerai. Yra vienas mažas triukas šiuo atveju - tai įstrižai žvilgsnio. Jis bus padaryti jūsų langas į sielą daugiau ir vizualiai išraiškingas.

Tęsinys kitame puslapyje ...