Pademonstruoti kojos 10 kūrybinės idėjos pedikiūras

Jei žiemą ir ankstyvą pavasarį visi ponios atrodė pogrožio ir originalumo savo manikiūro, tada su šiltu denechki atvykus jie gauna dar vieną svarbų dalyką - gražus, gerai saugomi ir originalus pedikiūras, po to, kai sezonas prasideda atviras sandalai ir šlepetės. Kas pedikiūro pasirinkti šią vasarą?

Žinoma, ant išdailintą medetkų bus geraiatrodo gražus vienspalvį dažų, bet jei norite parodyti vaizduotę ir sutelkti dėmesį į kojų, jums padės mūsų pasirinkimą kūrybinės nagų dizainas. Žiūrėk, išbandyti ir nustebinti kitus su savo neįprastų pirštais.

1.

Multi-colored spalvos serenčiai

Jūs galite užtrukti keletą nagų blizginimo ireksperimentuoti su skirtingų spalvų derinys ant kojų. Pasirinkite Jums labiausiai sultingas atspalvių, nes vasarą siela ir reikalauja ryškių spalvų, nesijaudinkite, jei spalvos dera viena su kita - šviesesnė ir daugiau originalių, tuo geriau.

2.

geometrinių formų

Geometrija - šviesus tendencija šį sezoną, kurisTai bus tinkamas ir ant savo kojų pirštų. Jauskitės laisvai piešti įvairių formų: Deimantai, aikštėse, zigzagais, ir tt - Nepamirškite mokyklų geometrijos pamokas ir jas įgyvendinti savo neįprastu pedikiūras.

3.

žirniai

Labai mielas ir romantiškas modelis ant kojų atrodoŽirniai: tiek didelių ir mažų, ir nespalvotai tonai, ryškūs ir spalvingi. Gera išvaizda ir raudonos ir baltos spalvos taškuotą, primenantys skristi Agaric, kuris bus puikus papildymas senovinių suknelių į 60s stiliaus.

4.

juostos

Populiarių jūros stiliaus vasarą, ir ji galipuikus papildymas dryžuotas pedikiūras. Juostelės gali būti arba horizontaliai arba vertikaliai, tiek storas ir plonas, ir, žinoma, įvairių atspalvių. Visada tinka balta ir mėlyna dryžuota klasika, ypač siejama su maudymosi kostiumėlį iš tos pačios spalvos.

5.

gėlių nagai

Gėlių pedikiūras Pasirodo, taip pat įmanoma, bejeRomantiškas jauni ponios, kurie mėgsta visus ruches, nėrinių ir maivymasis rūšių. Pabandykite sukurti panašų modelį pastelinių atspalvių, bet jei jums patinka ryškios spalvos, pabandykite imituoti Rusijos Orenburgo skaros. Pradžioje bus pažvelgti į savo kojomis ir gėlių raštų atspalvių vienspalviai.

5 daugiau idėjų antrame puslapyje ...