7 suknelę, kuri pakeitė istorijos eigą

Suknelė - tai ne tik puikus elementas moters garderobą, kuris atneša pavasario nuotaiką. Suknelės padėjo moterims ginti savo teises, gerinti šalies įvaizdį ir sustabdyti karą. Nors vyrai sukūrė ginklus, moterys dėvi sukneles ir spręsti problemas.

Kovoti už savo teises moterų prasidėjopaprasta - iš korsetas, kuris suspaudžia vidaus organus, ir padarė neįmanoma kvėpuoti atmetimas. Naujas modelis su aukštos juosmens suknelė leido moterims jaustis ramiai ir kvėpuoti.

Maža juoda suknelė

Klasika visų laiką, maža juoda suknelė"Chanel", nebuvo išėję už mados labui, bet dėl ​​to, kad reikia. 1920 pradžioje, po Pirmojo pasaulinio karo, daugelis moterų nešiojo gedulą, o verslininkai ir aukštuomenė nėra sekėsi labai gerai. Ir patogu suknelė su minimalizmo stiliaus tapo gyvybiškai būtina. Gabrielle Chanel buvo ne tik talentingas dizaineris, bet taip pat yra puikus rinkodaros. Taigi 1926 metais, o Prancūzijos "Vogue" žurnalo paskelbta "mažą juodą suknelę" Chanel ", kuri jau yra dėvėti daugelio moterų laiko. Ši aprangos kodas pasikeitė visuomenė: į tai moterys suknelė iš turtingą aplinką labai skiriasi nuo paprastų moterų drabužiais. Tačiau jau 1927 metais skirtumas pradeda blankti: paprastą juodą spalvą, griežtas gabalai, ne be reikalo apdaila. Nėra išorinių skirtumų drabužių yra žingsnis link visuomenės demokratizaciją.

Suknelė suknelė Niny Hruschevoy

Dabar įsivaizduoju su iš JAV ir TSRS vadovų susitikimenaudoti, kai jie nori pabrėžti atgal sovietinę madą. Tačiau tuo metu, kai jis buvo kitoks. Tiesą sakant, Nina Khrushchev buvo pirmoji žmona Sovietų lyderis, kuris matė pasaulį. Šaltojo karo metu amerikiečiai reikia pamatyti ne elegantišką grobuoniškas panele ir gera teta chalatą. Dzheki Kennedi išreiškė susižavėjimą šio "paprastos moters". Nina Khrushchev buvo ne stiliaus ikona, bet jis nėra atskirtas nuo žmonių ir liko pats, nepaisant galingo vyro galimybė.

Catherine suknelė marškinėliai Hemnet

Margaret Thatcher, pirmoji moteris premjerasJungtinė Karalystė, palaikoma branduolinių ginklų idėją, o britų dauguma buvo prieš Thatcher sprendimą. Geležinė ledi sutiko raketų dislokavimo "Pershing-1A" į JAV bazę Anglijoje. Ketrin Hemnet nusprendė perteikti Premier viešosios nuomonės: ji atėjo į priėmimo į Thatcher savo T-shirt dizainas su žodžiais "58% nenorite Pershing». Ši nuotrauka yra iš karto spausdinami žiniasklaidoje, ir pasaulis sužinojo, kad britų nepalaikė "branduolinės" sprendimą Thatcher.

Mėlyna suknelė Monica Lewinsky

Suknelė JAV prezidentas sekretoriusH. Clinton sugriovė savo karjerą. Prezidentas pažadėjo, kad joks seksualinius santykius su Monica Lewinsky, tačiau tokie įrodymai kaip mėlyna suknelė su pėdsakų "genetinę medžiagą" prezidento paneigė savo parodymus. H. Clinton buvo apkaltintas melagingų parodymų ir trukdymą teisingumui, ir apkaltinti. Tai buvo ne pirmas seksas skandalas Clinton: jis buvo apkaltintas priekabiavimu darbo vietoje, tačiau ji Lewinsky suknelė buvo įrodymas jo kaltės. Apkalta atmetė, bet Clinton šalis nesugebėjo laimėti rinkimus, nes skandalo - 2001 išrinktas prezidentas George W. Bush.

Nacionalinė suknelė Leymah Gbowee

Nobelio premijos laureatai griebtisnelanksti aprangos kodas pasaulyje. Tačiau 2011 metais, Leyma Gbovi, Tawakkol Karman ir Ellen Johnson-Sirleaf gavo savo atlygį spalvinga tautiniais kostiumais ir niekas pasisakė prieš tokio aprangos kodo pažeidimas. Moterys apdovanotas "Už nesmurtinės kovos už moterų saugumą ir moterų teises į visavertį dalyvavimą taikos kūrimo." Leyma Gbovi ir jos kolega narys galėjo sustabdyti pilietinį karą Liberijoje. Šiame kare, žuvo tūkstančiai moterų ir vaikų, ir ginklai buvo neįmanoma sustabdyti. Gbowee nusprendė kovoti moterų metodus. Ji subūrė krikščionių ir musulmonų moterims už bendro tikslo: vaikų saugumą. Moterys meldėsi ir dainavo dainas, ir organizavo "sekso streiką". Kai karinė norėjo juos sulaikyti, moterys pagrasino juostelės plika (Vakarų Afrikos kultūrą tai laikoma sunkia prakeikimo), ir jie nebuvo paliestas. Gyventojai Liberijos išvyko į mitingus baltos suknelės su taikos šūkius, kurios pabrėžia neutralumą ir taikos svajonę. Per Gbowee ir jos mąstančių pastangų 2003 metais, karas baigėsi. Liberija išrinktas prezidentė Ellen Johnson Sirleaf - pirmasis prezidentas Afrikoje šalyje buvo moteris.

Raudona suknelė Michel Obamy

Prieš 2012 m rinkimus, Michelle Obama kalbėjone Demokratinėje susitarimą į $ 400 raudona suknele. Šviesus modelis be nereikalingos apdailos kaip amerikiečių moterų. Elegantiškas ir kuklus suknelė Michel Obamy daugiau nei mėgsta amerikiečiai, o ne suknelė Enn Romni (suknelė iki de la Renta 2000 dolerių). B. Obama šeima buvo vertinamas kaip "savo" ir Romney - kaip toli nuo bendrų žmonėms turtingas. Kas laimėjo rinkimus, žinote.

Pink Sari moterys kariai

Indijos Sampat Pal Devi tapo vienaliudytojas smurtą šeimoje. Ji bandė atsistoti jos vyras sumuštas savo žmoną, bet ji nukentėjo nuo agresoriaus. Moteris sugrįžo kitą dieną su draugais ir išstudijavęs agresoriui lazdomis. Apie drąsus moteris kalbėti visoje apskrityje. Sampath ir jos draugai pasirinko tą pačią rožinė sarius, pabrėžti, kad jų oponentas kovoja beginklius ir silpnas žmogus. Laikui bėgant, jie tapo žinomi kaip "rožinė gauja".

Dabar "gauja" turi 300.000 gyventojųUtar Pradešas Indija. Jie atidarė mokyklas ir kursus moterims mokyti savo maitinti save ir savo vaikus, ir netoleruoja patyčių vyrą. Indijoje, dar 12 metų mergaitės yra susituokę nuo suaugusių vyrų, daugelis moterų žaginimo ir Pēršana savo vyru. Baudžiamosios bylos šalies pagimdyti tokių vyrų retai, ir jie lieka nenubausti. "Gauja" rožinė Sari atkreipė dėmesį į šią problemą, ir tapo grėsme moterų nusikaltėlių. Rožinė Sari tapo moterų galios simbolis ir Indijos nejautė bejėgis.