5 idėjos dieną su vyru

Kažkaip, po vestuvių, visa romantika dažnaikažkur dingsta. Kodėl tada pamiršti tradicijas saldainiai buketnogo laikotarpis: gražių pasivaikščiojimai, leisti laiką prie kavos puodelio jaukioje kavinėje ar iškylą su savo artimaisiais gamtoje? Jūs praleidote? Tada nereikia laukti, kol savo vyrui imtis iniciatyvos - nustebins jam save! Organizuoti susitikimą su savo mylimuoju. Ir mes galime jums padėti tai siūlant keletą originalių idėjų!

1. Išdėstyti malonių prisiminimų vakaras. Eikite į savo mėgstamą kavinę, kur praleisti vakarą kartu, tai būtų nuspėjamas. Kodėl ne jūs einate į vietą, kur jūs esate, pavyzdžiui, pirmą kartą pamačiau jo mylimas? Arba kai jūs pirmą kartą pabučiavo? Pasakykite jam apie jausmus jums kilo tuo metu. Žinoma yra ir tokių dauguma intymią plauti, kurį jis vis dar nežino. Arba apibūdinti jam savo pirmą įspūdį apie jį. Galbūt jūs suprato, kad tai buvo tavo gyvenimo meilė, arba, priešingai, jis atrodė jums, kad laikas yra ne puikus vaikinas. Bet kokiu atveju, jis norėtų išgirsti istorijas apie tai, kaip jūs žinojo, kad įsimylėti su juo. Tai yra įmanoma, kad išgirsite naujų ir įdomių dalykų. Atsižvelgiant su juo kažką skanaus nostalgijai - ledų "Eskimo", pavyzdžiui, ar paprastą peletrūno, kuris dažnai naudojamas gėrė. Be abejo, šį vakarą sušildys Jūsų sielą ilgą laiką!

2. Duok vyrui pajusti Sultan. Aplankykite Kaljanas baras. Dim žiburiai, jaukūs sofos ir mažai aromatingas Kaljanas - šis sprendimas bus apskųsti net vyrų rūkalių. Rytų arbata ir spalvinga muzika. Pakankamai užsakymą alternatyva paprastiems susibūrimų kavinėse. Jei norite dar labiau nustebinti savo vyrą, jis gali šokti namo rytietiškų šokių. Jis tikrai bus patenkintas!

3. Romantiškas vakaras ant stogo. Tai gera idėja, jei, žinoma, nei jūs, nei jūsų vyras nebijo aukščio. Nebūtinai bandyti pasiimti nuo stalo, kėdės ir karšto stogo. Jums tereikia būti pledas pora - į prostelit vieną, ir antrą dangtelį. Jeigu nevėjuotos vakare, galite pasiimti su žvakėmis. Maitinimas galima užsisakyti eiti į artimiausią restoraną. Labai paprasta, bet neįtikėtinai romantiška. Alternatyva stogo gali būti šiek tiek aukštos kalno už miesto ribų.

4. diena bendrauti su gyvūnais. Gydytojai patvirtino, kad gyvūnai yra gerai įtaka žmonių: jie gali ne tik palengvinti nuotaiką, nuimti stresą, bet ir pagerinti savo fizinę sveikatą - pavyzdžiui, normalizuoti spaudimą. Ne, mes neturime siūlau jums eiti su savo vyru į zoologijos sodą. Bet tikrai jūsų mieste turėti tokią instituciją kaip delfinariumas ar jodinėjimas. Jūs galite eiti ten su vyru, pajodinėti žirgais arba išsimaudyti su delfinais. Emocijų jūra, jeigu jums abiems!

5. Visą dieną kartu. Jūs galite paprašyti savo vyrą neplanavo artimiausiais savaitgaliais ir padaryti jį ne tik poilsio ir netikėtumų diena. Jūs galite eiti į gamtą, eiti į areną ir dalyvauti vykdant užduotis, velozaezde ar kažką panašaus, kad! Darykite, ką norite, negalvodami apie darbą, rūpesčių ir be šurmulio. Pasiduoti telefoną, tiesiog iš anksto apie savo artimuosius, ir mėgautis vienas kito kompanija! Pareikšti kamera užfiksuoti visas įsimintinas akimirkas dieną. Jūs tikrai bus ką prisiminti.