Būkite tendencijos: Top 10 idėjų vasaros jūros manikiūras

Vasarą ypač Noriu nustebinti ir būtigražus. Stilius visada akivaizdus mažų Detalės: rankinė, saldus žiedų, ir, žinoma, neįprastas manikiūro. Kodėl negali nukrypti nuo įprastų standartinio monochromatinės dažais ir nesukuria medetkų savo tikrą šedevrą? Mes Jums siūlome originalių variantų tuzinąvasaros manikiūras. Pasirinkite patiko labiausiai, ir kaip jį įgyvendinti - dėl jų pačių arba grožio salone - nuspręsti, atsižvelgiant į jų įgūdžius ir vaizduotę pagrindu.

1. Klasikinės jūrų juostos

Juostelės - pripažinta klasika jūrų stilius,kurie vasarą yra gana tinkamas. Jie gali būti vertikali ir horizontali, platus ir siauras - kaip jūsų širdis geidžia. Jūs galite pasirinkti klasikinį jūrinį balta-raudona-mėlyna asortimentą ar eksperimentuoti su kitomis spalvomis. Įdomus derinys įvairių atrodo kurios plotis ir juostų kryptimi.

1 ....

2. Dryžuotas liemenė

Mados juostelėmis gali būti naudojamasPrancūziškas manikiūras, ty puošia tik viršutinę skylę nago. O pagrindinis lakas gali būti skaidrus arba atitikimo vieną iš dryžuotųjų viršuje elementų. Gradientas viršutinė ranka striukė - kita mados tendencija, kuri buvo padaryta dėl lakuotais atostogų.

3. žydros dangus

Visi atspalvių mėlyna ir mėlyna - geriausias sprendimasvasarą. Norėdami manikiūras nebuvo nuobodus eksperimentas: derinti skirtingus tonus vienos mastu imtis puikių medetkų pora arba naudoti madingų spalvų perėjimus. Pastaraisiais metais ji tapo skubiai matinis nagų lakas, kuris yra ypač naudinga pažvelgti į tamsių atspalvių, pavyzdžiui, sočiųjų mėlyna.

4. Palmės ir atogrąžų

Net jei šią vasarą jūs nesate laimėeiti į prabangų atogrąžų saloje, jūs galite lengvai sukurti jį savo nagus. Palmės, atogrąžų, visų augalų rūšių, jachtos - visi papuošti savo vasaros manikiūro ir puikiai papildo savo spalvinga komplektus. Piešiniai gali būti atlikti visų nagai arba tik keletas bus pabrėžė: pavyzdžiui, ant trečiojo piršto.

5. Žuvies

Į vasarą fauną atveria visiškainauju būdu, todėl pridėti kai kurių jos elementų savo mados vaizdas nebus nereikalinga. Lygiosios medetkų žuvų ir vandens peizažai: manikiūro tikrai ne nepastebi.

Tęsinys puslapyje du ...