10 "kenksminga" narkotikai mūsų medicinos kabinetas

Šiuolaikinio gyvenimo ritmas neturite laiko sirgti. Darbas, šeima, namų apyvokos begalinis klausimai - visa tai verčia plieno kojomis, o ne atsipalaiduoti. Dėl atostogų mes tiesiog iškirpti vieną dieną, jau nekalbant apie daugiau. Kai mes manome, kad mes pradėjome turintys sveikatos problemų, mes pasirinkti paprastą ir lengvai - apie vaistus.

Daugelis iš jų yra taip įsišakniję mūsų namuosepirmosios pagalbos rinkinys, kurį mes nebe abejoju jų veiksmingumą. Mes tiesiog naudoti juos negalvodami, kad jie patys gali sukelti kai kurių ligų. Šiame straipsnyje mes bus sunaikinti kai kurių mitų apie nusistovėjusį teigiamą nuomonę kai kuriais vaistais.

1. aspirino. Atrodo nieko yra greitesnis ir efektyvesnis nei aspirinas, kai temperatūra smarkiai išaugo. Iš tiesų, greitai patekti į kraują, narkotikų mažina šilumos, slėgio, duoda šiokį tokį palengvėjimą pacientams. Tačiau, aspirinas yra gera, jei imtasi kartais kritinėse situacijose. Ji yra rūgštis, kuri yra labai neigiamas poveikis skrandžio gleivinės - jį kenkia, ji gali sukelti kraujavimą. Daug žmonių, kurie paėmė aspirino kaip širdies ligos prevencinės, uždirbo opas virškinimo trakto kraujavimas.

2. analgin. Jis paimtas be gydytojo recepto, dažnai daug nekontroliuojamų kiekiai, bando pašalinti vieną ar kitą negalavimą. Žinoma, tam tikrais atvejais, šis vaistas negali pakenkti sveikatai, tačiau jo ilgalaikis naudojimas veda prie baltųjų kraujo kūnelių, kurie yra atsakingi už organizmo imuninės sistemos skaičiaus sumažėjimas. Be to, analgin gali sukelti alergines reakcijas.

3. loperamido. Suaugusieji, kurie naudoja loperamido arba Imodium, nesiskundžia šalutinio poveikio, bet tapo plačiai žinomi atvejai mirčių vaikų iš skirtingų šalių, nes šio narkotiko. Reikalas tas, kad gauti į virškinimo sistemą, lėtina žarnyno, ir vaikai gali sukelti paralyžių vietos nekilnojamojo raumenis. Taigi tai yra geriau vengti loperamido vaikų naudojimą naudai minkštesnė narkotikų. Suaugusiems, tai nėra taip blogai, bet tik tada, jei jūs neturite kenčia nuo žarnyno ligų, ir nebijo, kad ilgalaikę riziką užkietėjimas.

4. Mezim. Šis preparatas turėtų pagerinti žarnyno funkciją, todėl yra specialus apvalkalas, pasak gamintojo, netirpsta skrandyje, išlaikant visus reikiamus ingredientus. Tačiau naujausi tyrimai rodo, kad "Shell" vis dar yra ištirpinta skrandį, ir labai greitai, todėl medžiaga pateikta tabletės, nepasiduokite jokio poveikio, jie tiesiog neturi pasiekti žarnyną. Iš tiesų, daugelio nuomones apie žmonių sudarė beprasmiškumą mezim, todėl yra geriau nepasitikėti spalvingą reklamą.

5. Vaistai nuo kosulio ir šalčio. Dauguma jų - placebo. Nenaudingas, nors nekenksmingas sveikatai vaistų, kurie kenkia, o mūsų piniginėse. Iš žinomų pastilių už gerklės daug - ne daugiau nei tik saldainius su mentolio ir vaisių skonio, ir lašai nuo peršalimo - skystis tinka valyti nosį, bet tai nereiškia gydyti problemą. Nuskausminančios - tai yra pagrindinė sudedamoji dalis, dauguma šių vaistų. Jie ne išgydyti, bet tiesiog Anestezēt gerklės vietoje tam tikrą laiką, po kurio skausmas sugrįžo.

6. vitaminų. Vitaminai, tai reiškia, vaistus, kurie yra daugiau stiprus farmacijos verslą, o ne už gerą imunitetą panacėja. Daugelis gydytojų rodo, kad vitaminai gali būti veiksmingos siekiant kompensuoti nepakankamą mitybą, bet ne siekiant praturtinti kūno vienu ar kitu būdu iš esmės. Dažnai naudojant kai kurių vitaminų kiekiu, didesniu nei kasdien norma kelis kartus, mes įdėti smūgis į kūną. Jis negali fiziškai perdirbti Takuya nenatūraliai dozę. Be to, gamintojai dažnai padaro vitaminų "kompleksai", iš iš tariamai naudingų medžiagų, kurios yra iš tikrųjų diapazone kištis tik su kūno darbą tinkamai. Gydytojai sako, kad 80% visų vitaminų, kurie yra rasti vaistinėse, negali būti rekomenduojamas naudoti.

7. Vaistai nemiga. Kartais šie nekenksmingas tabletes gali pakeisti visą ciklą organizmo ir režimu. Ne tik jie mums miegoti ir trukdyti gydymo, jie gali sukelti priklausomybę, depresija ir tada svajonė yra įmanoma tik tada, kai jų priėmimo, kuris, žinoma, labai naudingų farmakologinių įmonių.

8. Vaistai nutukimui. JAV šiuo klausimu jau trimitavo kiekviename žingsnyje, kaip žmonės, kurie turi antsvorio, yra daug daugiau. Bet dabar mes turime daug žmonių imtis šias tabletes, kaip būdas gydyti bjaurių liga. Norime įspėti Jus, kad dauguma šių vaistų sudėtyje amfetamino. Tai labai kenksminga medžiaga, kuri sukelia priklausomybę ir depresija, jis dažnai naudojamas narkomanai. Dėl nutukimo gydymas yra taip pat fenfliuraminas, pažeidžianti širdies vožtuvai ir deksflyuramin sukelia patologinius pokyčius plaučiuose.

9. kontraceptikus. Bomba. Atsikratyti viena problema (ir niekada 100%) - nepageidaujamas nėštumas, gauti naujus krūva. Šie vaistai yra taip stipriai paveikti organizme, kad daugelis moterų įgyti papildomo svorio hormonus. Antra, jie neapsaugo nuo lytiškai plintančių ligų pagal. Trečia, estrogenai, esančius geriamojo kontraceptiko, prisidėti prie piktybinių ląstelių vystymąsi, dėl kurio susidaro lytinių organų vėžys, krūties. Ketvirta, šie vaistai gali sukelti užsikimšimas kraujagysles. Penkta, jie sumažinti kūno režimą ir menstruacijos. Ir apie dešimt Real "šalutinis poveikis", kuri turėtų padaryti jūs manote rimtai alternatyvaus kontracepcijos metodą.

10. Antidepresantai. Jie susideda iš elementų, kurie stimuliuoja smegenų, kad yra atsakingas už gliukozės perdirbimo gamybos dalį, todėl daugelis žmonių turi pernelyg apetitą, todėl svorio. Antidepresantai stimuliuoja serotonino gamybą, tačiau išskyrus nervų būklės, į kurią jis veikia, tai taip pat dalyvauja kitų gyvybinių funkcijų skaičius: trukdo lytinių ir virškinimo sistemų, atsižvelgiant į kraujo krešėjimo procese. Ir tada nežinau, kaip elgtis medžiagos. Mokslininkai vis labiau įrodinėja, kad jų poveikis organizmui labiau žalingi, negu naudinga.

Čia yra nedidelis sąrašas šių vaistų, prieš pradėdami yra verta keletą kartų rimtai pagalvoti apie tai, ar vienas palengvinti rimtesnių ligų vystymąsi.