Kai kuriais atvejais, jūs galite gulėti prie partnerio?

Nuo pat vaikystės esame mokomi, kad melas nėra gera. Tačiau, kaip būti tais atvejais, kai tiesa gali pakenkti labiau nei mažas melas. Sąžiningumas yra ne visada išganingas, o kartais jis sukuria daug problemų. Svarbiausia yra atskirti, kai jūs galite šiek tiek iškreipia realybę, bet kai jums reikia būti labai sąžiningi.

Kodėl mes "partneris? Dažniausiai norime išvengti konflikto arba apsaugoti mylimam žmogui skausmo. Dėmesį į šiuos pavyzdžius. Jie padės jums suprasti, kai meluoti ir kada pasakyti tiesą.

Nepamirškite, kad Frank apgaulė - taiiš į pasitikėjimo jumis išdavystė. Galite meluoti šiek tiek tik tais atvejais, kai jums nereikia peržengti lojalumo, užuojautos ir moralinių principų.

1. Jei jums patinka kitas žmogus

Meilė - tai ne nuolatinis jausmas. Jeigu jūsų santykiai truko keletą metų, meilė nebus nuolat sudegino, ir aistra, laikas nuo laiko bus išnyks. Tikėtina, kad jūs pradėsite kreipti dėmesį į kitų žmonių ir rasti kai kurie iš jų patraukli. Jei jums patinka jūsų seksualus kolega, geriau tylėti apie tai, o ne provokuoti partnerį prie nepagrįstos pavydo. Nes labai greitai išnyksta simpatijas ir sako tiesą, o tik apsunkina santykius su partneriu.

2. Jei tiesa būtų pakenkta jo pasitikėjimą savimi

Pastovaus imituoti orgazmą ne Bodegeras ilgalaikėje perspektyvoje. Bet kartais tai geriau apsimesti, ypač jei jaunuolis bando įtikti jums. Pabandykite padėti jam pasiekti tobulumą, tiek miegamajame, tiek gyvenime. Niekada nesakyk, kad jis nepadarė, net jei, kaip yra.

3. Jei negalite stovėti savo draugams ir šeimos nariams

Jūs nenorite santykius kilorimtas konfliktas. Pasakykite partneriui, kad jūs nekenčiu jo draugų, tas pats, kaip, kad įžeisti jį. Šiuo atveju tai geriau tylėti nepastebimai, todėl, kad nebūtų pažeisti santykius.

4. Jei turite nuėjo per toli su apsipirkimu

Moterys yra naudojami gydyti streso apsipirkti. Dažnai esate pernelyg mėgsta procesą ir palieka parduotuvę nemažai. Jei turite praleido visą biudžetą, tai geriau prisipažinti, kad būtų išvengta konfliktų ateityje. Jei jūs išleidžiate savo pinigus, tada tu teisus ne kalbėti apie tai, kiek jūs išleidote.

5. Jei norite baigti ginčytis

Jūs esate pavargę sprendžiant konfliktą, kuris yra nuolatyra vienas ir tas pats atvejis? Pasiduoti! Tokiais atvejais tai geriau eiti į mažai gudrybės, tačiau sustabdyti ginčytis. Po nuolatinių kivirčų Harry ir nužudyti santykį.

6. Jei abejoju

Jei manote, kad jis žlugs savo naują stengiasi, o ne tiesą. Tokiais atvejais geriau meluoti mažai. Jį remti, net suvaržytas. Negalima pridėti papildomą neigiamą situaciją.

Svarbiausia, prisiminkite, kad jums negali meluoti gautinauda. Neapsigaukite pagal partnerio įdėti save geresnėje šviesoje arba išaukštinti. Anksčiau ar vėliau tiesa bus atidaryta, ir jūs atsidursite labai bloga padėtis. Be to, jūs galite gulėti tik ant nedidelių progomis, kurios neturi įtakos savo ateitį kartu. Rimti oszukiwanie griauna santykius ir yra pabaigos pradžia.