17 Portretų modelis, kuris pakeitė mados pasaulį savo išvaizda

Modelis - tai ne bedvasis lėlė tuščiasakys, nes daugelis yra pripratę galvoti apie juos. Beveik visi modeliai pasiekti šlovę ne tik dėl savo gražių mažai veido, tobula figūra ir suteršia drabužiais iš garsių prekinių ženklų. Daugeliu atvejų tai padeda charizma ir atkaklumo, kad atvedė juos į šlovę.

1. Dovima

Tikras vardas šio garsaus moteris, DorothyVirdžinija Margaret Juba. Vartotojo vardas ji buvo naudojant pirmuosius skiemenis jo vardą ir pavardę. Ši pravardė yra naudojamas ankstyvoje vaikystėje - tai, kaip ji pasirašė Jos vaikų piešiniai. 8 metų ji buvo lovoje, nes reumato. 18 metų ji atsigavo ir pradėjo pardavinėti Lollipop. Vieną dieną jis pastebėjo modelio skautas, ir nuo tada tapo Dovima dalyvauti fotosesijose už Glamour, Vogue, Harper Bazaar ir kitų mados žurnalų. Ji sužavėjo žmones savo akimis, plonu liemeniu ir gebėjimas transformuoti. Populiariausias modelis buvo vaizdą "Dovima su drambliais", autorius - Richard Avedon. Dovima baigėsi jos modelio karjerą 1959. Ji paėmė gana netikėtas visiems sprendimą - šaudymo Harper Richard Avedon metu ji sakė: "Tai mano paskutinė šaudymo", - ir, dirbo, dingo.

2. Dorian Leigh

Dorian Leigh baigė vidurinę mokyklą 15 metų, studijuojaUniversitetas, ji gavo bakalauro laipsnį mechanikos inžinerijos, kuris leido jai padėti dizainas orlaivių sparnus per Antrąjį pasaulinį karą. Po karo dirbo kaip reklamos agentūra copy. Pirmoji patirtis modeliavimo versle, ji gavo po to, kai ji du kartus tapo mama ne 27 metai. Jos karjera prasidėjo dėl Harper Bazaar šaudymo. 35 metų, ji tapo kosmetikos prekės Revlon veidą. Dorian Leigh galėjo pasiekti sėkmės modeliavimo pramonės, nepaisant savo mažo aukštis - 165 cm.

3. Veruschka

Moteris, kuri jau pati sukūrė. Ji galėjo pasukti jo kūno ir gamtos oriai, ty ateivių veido, aukštas (183 cm) ir uždaro charakterio trūkumų. Veruschka galėtų lengvai transformuoti bet fotosesijas.

4. Dzhin Shrimpton

Prieš Dzhin Shrimpton pasirodė puslapiųMados žurnalai, ji veikė tik reklamos - reklamuojami kukurūzai. Net po Genų tapo žvaigždė, ji buvo paprasta ir žavinga vyras. Ji nebuvo pompastiškas, nemyli pirkti prabangius daiktus, todėl ji buvo mezgimo pats megztinį, o kartais pažeidžia visuotinai pripažintus principus.

5. Naomi Sims

Naomi Sims - pirmasis žinomas juodasupermodelis. Iš pradžių ji bandė patekti į aukštosios mados pasaulį, visi jos bandymai nepavyko, nes rasiniai prietarai. Žurnalai ir agentūra nenorėjo bendradarbiauti su jais, nes jų odos spalva. Pirmasis, kuris sutiko atsiimti savo paraišką dėl mados New York Times Magazine "viršelio, buvo fotografas svečių Petersonas. Tik po to, kai buvo pripažinta ir ėmė atsirasti dėl mados žurnalų viršelių, pavyzdžiui, "Cosmopolitan", gyvybės ir kiti. Jos karjera baigėsi 1973 m.

6. Twiggy

Tikras vardas Twiggy - Leslie Hornby. Šis modelis pagamintas liesumas tarp populiariausių modelių. Dėmesį, kad anoreksija yra kartais vadinamas sindromas Twiggy. Be to, Twiggy visada nešiojo trumpus kirpimo. Visi žavisi jos didelis akis ir blakstienas. Twiggy niekada laikoma pati graži. Ji išgarsėjo po to, kai kirpėjas "Leonardo padarė savo veidą savo saloną. Nuo to momento prasidėjo sparti Twiggy karjerą kaip modelis. Ji dirbo kaip modelis tik penkerius metus, tačiau vis dar yra plačiai vertinama kaip mados ikona.

7. Mėnulio Doniel

Doniel užaugo asocialių šeimos, ir niekojos gyvenime nežadėjo savo sėkmingą modelio karjerą. Ji gyveno su motina, kuris nužudė savo alkoholio vyrą. Motina norėjo Doniel tapo slaugytoja. Tačiau jauna mergina priešinosi motinos sprendimą ir pabėgo į didelį miestą, kur ji galėjo sėkmingai. Doniel tapo pirmuoju juodaodžiu modelis, kuris atsirado dėl mados žurnalo "Vogue" viršelio. Tai atsitiko 1966 m, o šiemet leidimas, Laikas pavadintas «Luna Metai».

8. Lauren Hutton

Laura - pirmasis modelis, kuris sugebėjo paverstiScherbinka tarp nuopelnais trūksta dantų. Ji nepalūžo į agentų maldaudamas nustatyti Scherbinka. Hatton jau seniai bendradarbiauja su "Vogue" žurnalo. Diana Vreeland redaktorius Amerikos žurnalo, pirmas pastebėti Lauren, kuri vėliau pasirodė ant "Vogue" 25 kartų viršelio potencialą. Tada Hatton tapo Revlon kosmetikos veido. Modelis represētas šį vaidmenį tol, kol ji buvo 40 metų. Hatton ir toliau dirbti kaip 68 metų modelis, 2008 metais, kai prekės pristatė "Mango" kolekcija, o 2011 modelis dirbo su HM ženklą.

9. Iman

Somalio grožis, graži žmonaAtlikėjas Devida Boui, iman buvo ilgas laikas pasaulinį pripažinimą. Bet ji padarė ją, nes ji žavėjosi Yves Saint Laurent ir dizaineris Maykl Kors ragina ją yra "piktogramą visų laikų". Verta paminėti, kad originalus Iman dalyvavo fotosesijų tik mokėti už savo studijas. Ji dabar yra sėkmingai verslo moteris. Ji įkūrė savo nuosavą kosmetikos prekės moterims su įvairių spalvų odos, taip pat priedų ir rašytojas dizaineris.

10. Dzhenis Dikinson

Dzhenis Dikinson - pirmasis savarankiškai paskelbėsupermodelis kurie interviu Pramogos Tonight sakė, kad tai yra būtent supermodelis. Galų gale, Janina padarė ją ir padarė puikią karjerą. Tačiau priklausomybė nuo plastinės chirurgijos nėra labai geras poveikis savo išvaizda, ir 2000 metais, Janice veidas buvo neatpažįstamai.

11. Dzhia Karandzhi

Sėkmingas modelis, neįprastas savo laikąIšvaizda, kuri karjera buvo sutrumpinta dėl priklausomybės nuo narkotikų. Gia pasakoja paties pavadinimo filmą su Andzhelinoy Dzholi pavadinimas vaidmenį istoriją. Sėkmingiausias darbas Guy fotossessiya už Cosmopolitan, ty Gia paveikslėlyje geltoname maudymosi kostiumėlį viršelio.

12. Naomi Campbell

Modeliavimo pasaulyje dažnai vadinama Naomi Campbell"Juodosios panteros". Ji yra žinoma ne tik dėl savo profesinės sėkmės, bet taip pat dėl ​​to, kad smurtinio pobūdžio. Campbell jau ne kartą raštuotas skandalų, susijusių su kovų ir įžeidinėjimų. Kelis kartus per modelis net siunčiami į pataisos darbų. Nepaisant to, Campbell - tikra mados legenda. Ji tapo antra juoda modelis, kuris atsirado dėl mados žurnalo viršelio. Jis padėjo jai šiame Yves Saint Laurent, kuris papasakojo redaktoriai, kad jis nebūtų su jais dirbti, jei jie atsisako pašalinti juodas modelius.

13. Christy Turlington

Christy Turlington jau seniai bendradarbiauja suKosmetika prekės Maybelline. Šūkis "Visi baimėje jus - ir jūs iš Maybelline» buvo sukurta dėka Christie. Jos sutartis su Maybelline buvo vienas iš brangiausių atsižvelgiant į 90 istorijos - 12 filmavimo dienų kasmet jis gautų 800 tūkstančių dolerių .. "Christie pasirodė daugiau nei 500 viršelių ir bendradarbiavo su daugeliu mados namų. Bet labiausiai iš visų, ji atstovavo prekės Calvin Klein, dalyvaujantis savo reklamos kampanijas. Paskutinis "Christie dirbo su Calvin Klein 2013 metais.

14. Sindi Krouford

"Mergaitė su molinių ant jos viršutinės lūpos" - taivaizdas buvo nustatytas Cindy iš jo modeliavimo karjeros pradžioje. Įdomu tai, kad į Cindy šeima buvo laikoma bjaurusis ančiukas. Tačiau per 16 metų, ji pastebėjo, kaip iš vietos laikraščio fotografas, ir 17 ji tapo žvaigžde modelių agentūrą elitas. Paliko modeliavimo verslą, Cindy buvo auklėjimo ir filantropiją.

15. Claudia Schiffer

Jie sako, kad Claudia Schiffer pasiskolinojų kelias nuo Brizhit Bardo. Nepaisant to, jos kino karjera sukūrė ne taip sėkmingai. Kaip modelis Claudia pavyko daug daugiau. Ji buvo pasisekė, nes ji susipažino su Metropolitan modelių agentūra direktorė, vėliau persikėlė į Paryžių, pasirodė fotosesiją už ELLE viršelio, o tada pradėjo dirbti su "Chanel".

16. Linda Evangelista

Nuo vaikystės Linda dalyvavo įvairiuoseVaikų grožio kulinarijos. Pagrindinis pradžia savo karjerą buvo Mis Paauglės Niagaros 1988. Jis buvo ten, pastebėjau ją, ir ji netrukus persikėlė į Niujorką, pradėjo draugystę su fotografo Peter Lindbergh ir padarė savo garsųjį trumpos šukuosenos. Per savo karjerą Linda pasirodė ant mados žurnalų viršelių 600. Ji vis dar dalyvauja fotosesijose, bet ne taip dažnai.

17. Keyt Mosas

Jo išvaizda Keyt Mosas pasuko į mados pasaulį. Tai buvo paprastas, mažas ir labai plona ant gražių aukštų atstovų mados fone. Jos pirmasis sėkmingas darbas buvo bendradarbiavimas su Calvin Klein. Šiuo metu Kate vis dar užimtas darbo - ji dalyvauja priimant fotosesijas mados žurnalų, dainuoja, gamina Topshop kolekcijos, ir pan.