15 įdomių idėjų skardinės naudoti

Bankai buteliai ... Esame tikri, kad daugelis moterųnamas turi sandėlį, pilną skardines, kurias jie tiesiog nežino, ką daryti. Šiandien mes jums papasakoti apie 15 įdomus ir kartais labai novatorišką požiūrį į skardines naudojimui.

1. išsaugojimas.

Tai pirmasis tradicinis būdas - gerai žinomas, tačiau ne visiems mėgstamiausia.

2. Sandėliavimo drabužių aksesuarai.

Padaryti originalų dangtelį ir laikyti mažą žirklėmis, adata ir siūlai į įprastinių banko. Ši galimybė turėtų būti tikri, kad įtikti mėgėjams siuvinėti.

3. saugojimas saldainiai.

Vaikai bus dėkingi. Papuoškite kai figūra ar žaislas dangtelį. Taigi, galima papuošti virtuvę interjerą ir nelaikome saldainiai nepatogioje maišus.

4. Konteineriai prieskoniais.

Pavargę pakelių pagardais, kurie yra gulėtivirtuvės stalčių. Tarp jų niekada rasite teisę, ir nuo atviros pakelių nuolat pilamas turinį. Čia yra išėjimas: užtrukti keletą nedidelių stiklainius, užpilkite juos į padažu ir ant viršelio parašyti pavadinimą. Žemyn su netvarka.

5. Papuošalai Vaza.

Kaip papuošti ir kaip? Čia jums reikia naudoti vaizduotę - jo spalva spalvos obkleyte gėlių ar juostelės. Kiekvienas pasirenka pats už save.

6. Saugojimo formos keksiukų.

Jūs saugoti formų, skirtų tortų namuose įvairovė, bet nežinau, kur jie nustatyti, o ne sunaikinti ar prarasti. Mes radome sprendimą. Įdėkite juos labai saugioje vietoje - į banką.

7. Serija gydo svečiams.

Maži indeliai yra labai patogu naudoti šeriant porcijomis skanėstų svečiams - ledai, uogienės, džemas, taip pat padažų įvairovė.

8. Žvakių sode.

Ar planuojama romantišką vakarą šalyje arbavakariniai susitikimai su draugais sode, bet jūs neturite pakankamai apšvietimą. Yra sprendimas - imtis reguliariai gali papuošti jį su laivapriekio ir įdėti žvakę viduje. Tada pritvirtinkite banką į medį, nustatyti ant stalo ar ant grindų. Dabar, jums garantuojamas ne tik šviesa, bet taip pat komfortą.

9. saugojimas virbalais.

Niekur nustatyti stipinus? Tai gerai. Paimkite indą, tiesiog pasirinkti tinkamą dydį ir sulankstyti jį į stipinus. Papuošti nestandartinį saugyklą, nuorodą į jį "striukė" iš bet kokios spalvos ir padėkite ant stiklainio.

10. Bankas vasaros prisiminimus.

Šią vasarą, jums užmigo ant jūros kranto. Jūs taip patiko, kad jūs norėjo imtis jūros su jais gabalas. Tai labai lengva padaryti, jei bankas turi po ranka. Paimkite jį, pabarstyti smėliu, įdėti kitų dalykų, kad jums asocijuojasi su jūra, uždarykite stiklainį ir namo. Bute yra įdėti indelį, gerai matomoje vietoje, ji bus atgaivinti prisiminimus ir ima gerą nuotaiką.

11. Svečių kortelės ceremonijoje.

Jūs planuojate švęsti vestuves ar jubiliejų įlauke. Jei jis yra vėjuota, popieriaus svečių korteles lentelėse bus plaukioja visame kieme. Vietoj to, naudokite pasirašė stiklainiai, galite apklijuoti savo etiketes su svečių vardais arba užsiregistruoti juos skirtingai, yra fantazijos.

12. Laiko kapsulė.

Daug keliauti ir manau, kad Surinkite magnetai iš šalių aplankytų - tai banalu. Sukurti laiko kapsulę bankų, laikydami juos įdomių smulkmenų, kurį atnešė iš užsienio.

13. liejimo formos mažų gabalėlių.

Tik pažiūrėkite skardines tinkamo dydžio ir formos ir bandyti virti savo firminį pyragą į juos.

14. puodai auginti žolės virtuvės.

Jei naudojate žolelių įvairovė metuMaisto gaminimas, šis variantas yra tikrai už jus. Pasirinkite tinkamą bankų, kurie pagražino virtuvėje interjerą ir pasodinti juos ant žolės, kurios naudoja dažniausiai.

15. laikikliai aksesuarai vonios kambarys.

Čia jums reikės padėti žmonėms. Pasirinkite indai, geriau, kai nuo to paties dydžio. Atstovas stipraus pusė žmonijos turės būti ant vonios sienelės, medinių grindų ir prie jos bankus. Jūs, savo ruožtu, nuspręsti, ką laikyti juos.