Kompaktiški sprendimai mažoms butai

Pagal statistiką, dažniausiai būstoJaunimo į mus - vieno miegamojo apartamentai. Praktiškai neįmanoma dėti į šią nedidelę erdvę, baldų, lovų, stalų, knygų ... Ir jums turėtų turėti ir ten gyventi. Bet yra sprendimas! Tirpalas yra ekonomiškas naudojimas kiekvieną erdvę naudingo centimetre.

Jei vadovautis ergonomikos principusišnaudoti erdvę, visas didžiausias galimas kiekis bute yra naudojama racionaliai. Kaip rezultatas, mes turime mano mažai bute visa tai yra būtina sveikos gyvensenos, plius už save vietoje. Apsvarstykite šiuos siūlomus idėjų ir priimti sau tai, kas teisinga tau asmeniškai!

kopėčių stovo

Tai puiki galimybė išlaikyti dalykųnedidelis butas. Jums nebereikia spinta, kad tik vagia brangų metrų tiek pločio ir gylio kambarį. Dabar jūs turite spinta, pastatytas pagal laiptų, kur erdvė nuostolingai vartoja tuštuma. Suderinus laiptais į lovą, gausite patogų dizainą, tiek laisvalaikio, taip pat saugoti.

Itin kompaktiškas prietaisas vieno kambario butą

Tai daugiafunkcinis baldų serijaTai leidžia organizuoti Studio butas ir poilsio vieta ir spalenki ir saugojimo dalykų. Tik pažiūrėkite, kaip protingas dizaineriai pastatytas lova - antroji pakopa virš sofos, kur galite atsipalaiduoti, priimti svečius, žiūrėti televizorių, skaityti. Taip pat yra laiptai, spinta saugojimo ir patogi vieta pagal sofa, kur taip pat galite organizuoti elementus.

Nakvynė ir lentynos

Du viename - dekoratyvinis lentyna knygų pietų -ir patogi lova, čiužinys naktį, tai yra stilingas dizainas. Gal, kaip nuolatinis pabėgio tai lova nėra labai patogus naudoti, bet kaip svečias - labai patogu!

Spiralinė laiptų kambario

Bendrovė sukūrė daugiausia EeStairskompaktiškas spiralės laiptų - jis susideda iš šešių laiptų ir aplink jį. Tai kopėčios gali būti net labai mažoje erdvėje, ir žemyn tai yra daug patogiau nei addl.

Mažų namų biuro

Argi tai ne, tai yra projektavimo sprendimas MisoSriuba dizainas atrodo labai įspūdingai? Iš vieno lapo kompleksas, kurį prideda prie stiliaus, nors nėra labai patogu montavimą ir transportavimą baldų konstrukcija. Jis turi plačias interjero duris, kad ji viduje.

vertikali vonia

Šis universalus dizainas yra visivonios kambarys: WC ir dušo kabina, ir kriauklė ir lentynos. Atrodo neįtikėtinai stilingą, erdvę taupantis - kiek įmanoma. Vienintelis neigiamas - įrengimo išlaidos, kurios yra 20 000 JAV dolerių

Mažasis virtuvėlė

Šis pavyzdys minimalizmo ir praktiškumopateikė Prancūzijos kūrėjams Kitchoo. Kompaktiškas ir multi-funkcinis stalo virtuvėje įsikūręs viskas, ko jums reikia modernią namų šeimininkė: indaplovė, šaldytuvas, dviejų degiklių viryklė, mikrobangų krosnelė, kriauklė. Visa tai medžiaga gali būti vertinamas, jei "atviras" virtuvės. Uždara - tai tik virtuvinis stalas su spintele. Tai puikus sprendimas virtuvėje, kurioje 4-6 metrų (deja, turime ir yra!). Ir be to - tiesiog idealiai tinka svečių namų ir vilų.

apvalios virtuvė

Šio baldų montavimo bendrovė dizaineriaiKompaktiški koncepcijos, jei ji turi šaldytuvas, kriauklė, viryklė ir indaplovė. Bet jei reikia, gali būti dedamas ant mikrobangų krosnelė.

Nakvynė biblioteka

Ne vieta laikyti knygas, kompaktinius diskus, filmus? Iš lova-spintoje Johan koncepcija - tai, ko jums reikia. Didžiulis plotas po lova yra okupuoti stumdomas konteineris knygų. Ir knygos yra ir lova, kad padidina naudojamą gyvenamojo ploto dydį.

keliavo parduotuvė

Jūs galite pamatyti puikus pavyzdys, kaip galimenaudojimas, atrodytų. Pamiršote naudingą erdvę. Ši spinta yra keliauti į mažą namelį ant ratų. Idėja gali būti sukauptos mūsų mažų butų, kur visada yra vietos už nedidelį išplėšimo kladovochku.

Dviaukštė miegamasis vaikams

Jūs galite pamatyti, kaip visą komplektą baldaimiegamieji tiks į 2,5 kvadratinių metrų ploto. Yra spinta, lova, laiptai, patogūs lentynos, darbo vietoje. Sukūrė šį dizaino Tumidei įmonę, tai yra puikus bandymas naudoti vertikalų plotą. Tai miegamasis gali būti vienos ar dviejų vaikų, tai taip pat galima įrengti svečių lovą.

Sulankstomos dušo durys

Savaime, dušas - tai tik kablys su maišytuvuant sienos, bet salone - užima per daug vietos. OpenSpace dušas gardas iš Duravit taupo erdvę vonios kambaryje, jos lankstymo stiklo durys su vienu rankos judesiu - gilintis į kampą. Galbūt ši idėja atrodytų dar geriau, jei jūs padarote sielos veidrodinį duris. Šiuo atveju - per dieną dušu gali tarnauti kaip veidrodis, o tuo pačiu metu padidinti erdvę vonios kambarys.

Stalo nuotrauka

Jūs matote įprasta, skoningai dekoruoti paveikslėlįarba nuotrauka ant sienos. Bet jei jums reikia lentelę, jūs galite padaryti jį iš šio. Kojos sulankstyti ant rėmo ir pati dažymo yra stalo. Patogus, ar ne?

Nakvynė, suolas ir lentynos viename

Kad gyventi mažame bute turi būtiturėti gerą vaizduotę ir praktinį protą, nes mažoje erdvėje yra būtina, kad tilptų ir patogiai gyventi. Žiūrėk, koks sprendimas savininkai atėjo su mažų apartamentai Columbus, Ohio širdį. Funkcinis baldai sistemą sudaro sofos, stalai, lentynos ir lovos, kuri yra patogiai įsikūręs antrame aukšte.

</ P>